Avanti

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Hajápolók
Lelőhely:   Hiányzik. Feltöltöm   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: svivko, Módosítva: 2013. május 2.

Lelőhely:   Hiányzik. Feltöltöm
Kategória:   Hajápolók

Visszaállítja a károsodott haj fényét,szerkezetét, selymességét. A göndör, iletve afro amerikai hajtípusra lett kifejlesztve.

Kiszerelés: 230g

bius08

2015. január 4.

Olvastam a bejegyzéseket. Én a Bambu-s változatát használom. ISTENI az illata még 3 nap után is érzed és a hajvégeket teljesen rendbe teszi. Szép, fényes, ápolt lesz tőle a hajam. Ebayen van egy árus akinél ingyenes a szállítás.Kb. olyan 6000 ft a közepes tubus.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. január 4.

claudia.nyilas

2014. július 31.

Egy ideig megpróbáltam úgy alkalmazni, ahogyan Camila ajánlja, (saunázással egybekötve), de nekem sajnos egyáltalán nem vált be. Mondjuk nem is tudom, hogy a silicon hogyan tudná hatásosan ápolni a hajat... Hát nekem sima egyszerű kifésülő balzammá avanzsált....

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. július 31.

Cetyl Alcohol ti I eo I eu I al 2 2

Stearyl Alcohol ti I eo I eu I al 2 2