Avène

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Pakolások, Hámlasztók
Kiszerelés:   Hiányzik. Feltöltöm   Bőrtípus:   Kombinált, Zsíros
Lelőhely:   online   Bőrprobléma:   Pattanások (acne)

A krémet feltöltötte: yasmine1122, az összetevőket feltöltötte: lozmor, Módosítva: 2013. február 26.

Kategória:   Pakolások, Hámlasztók
Bőrtípus:   Kombinált, Zsíros
Bőrprobléma:   Pattanások (acne)

Glikolsav tartalma miatt hámlasztó hatású. Elsősorban éjszakára ajánljuk használni, nappalra mindenképp a bőrtípusnak megfelelő magas faktorszámú fényvédő krémet kell használni.

Kiszerelés: 30 ml

Nessy

2013. június 8.

Éjszakára használom, már kb. két hónapja, nem rendszeresen, hanem csak alkalmanként. Az ajkam alatti grízes részt egy este alatt szépen lehámlasztja. Volt egy hatalmas seb az ajkam felett(bajuszgyanta miatt) és úgy érzem, ez a krém is segített eltüntetni a seb után maradt elszíneződést. Nem éget és nem csíp, de elég piros lesz a használat után a bőröm. Elégedett vagyok vele, de ha elfogy valószínűleg egy másik hámlasztó terméket fogok kipróbálni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. június 8.

SzokeJudit

2013. február 16.

Natali E! A szem köré nem javasolják (sőt, olvastam azt is, hogy tilos), én mégis -pont a szemem alatti ránceltüntetés miatt- egyre följebb csúszok a krém kenése közben. Semmi bajom nem lett, de használni sem használt. Sőt, az arcbőrömet sem szépítette úgy, mint az előző hámlasztásnál. Velem lehet a gond, mert addig dobtam egy hátast a hatásától. Szóval mindenképpen 5 csillag, én imádtam. Most Paulat stírölöm...

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. február 16.

Lyah

2012. szeptember 20.

Nagy reményeket fűztem ehhez a krémhez, de nem hiszem, hogy újraveszem majd. Elég drága. Naponta alkalmazva sok, és visszafele sül el a dolog, ha csak akkor kenem, amikor úgy látom, rossz az arcbőröm állapota, egy-egy este, akkor reggelre jobb a helyzet valamivel, de pl az ugyanerre a célra felkent Stella Tiniderm gél jobb eredményt produkál, és 500 Ft körül van.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. szeptember 20.

richrd

2012. szeptember 7.

Nekem nem csinált semmit. Annyira felesleges krém lett nálam, hogy a végén kézkrémnek használtam el, mert a kukába nem volt szívem kidobni. Biztosan nem veszem újra.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. szeptember 7.

Alice83

2012. július 25.

Diacnealt én is lelkesen használtam, volt is eredménye..de meguntam mivel csak felületi ill. tünteti kezelést adott.. sajnos a fő problémát jeltesint amiért kijönnek a bőrömön a csúfságok nyilván semmilyen módon sem kezelte...kicsi drágálltam is..macerásnak találtam a folyton hámló bőröm kezelgetését is..viszont tényleg hatásos, így nem pontozhatom le...néha még a régi idők emlékére szívesen vennék is..

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. július 25.

Dana

2012. július 5.

Pár éve használtam de nem igazán okozott nagy változást de hála égnek allergiát sem mint egy másik Avene krém. Én a diacneal előtt már használtam receptes retinolos krémet valószínűleg ezért nem vettem észre nagy változást. Sajnos az a fránya BHT ott van az összetevők között ezért és a túlárazás miatt 2 pont.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2012. július 5.

Viki000

2012. június 6.

Tetszik ez a termék. Ugyan nem használom minden este, nekem úgy sok lenne, de amikor előjön több pattanás, akkor bevetem. Másnapra már szépen le is viszi a pirosságot és a gyulladást. Ódákat azért nem tudok róla zengeni, de a maga kategóriájában jó termék. Egy erős 4-est adok neki.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. június 6.

guccigirl

2012. április 29.

A termék nagy előnye, hogy nagyon hamar látványos eredményt produkál, így a türelmetlenek kedvence lesz. Nekem nem kifejezetten problémás a bőröm, csak néha - gondolom hormonális okokból - előjön egy hosszabb-rövidebb pattanásos időszak. Egy ilyen alkalmával kezdtem el ezt a krémet használni, éjszakára, ahogy írják. A problémám az, hogy reggelre száraz foltokban hámlik tőle a bőröm. Az én pár pattanásomat iszonyú gyorsan eltüntette, de velük együtt majdnem a bőrömet is. Akinek pattanásos ÉS zsíros a bőre, azoknak tuti befutó, de akiknek száraz, azoknak hosszú távon nem ajánlanám. (Az én bőrömet 5 nap használat után szárította ki elég durván.) Súlyos esetben talán bevetem, alkalmanként használva, de az ajánlott 2 hónapos kúrát én biztosan nem tudom végigcsinálni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. április 29.

horzso

2012. április 20.

Kamasz fiam elmúlni nem akaró pattanásaira vettem. Először 2 mintát kaptam, ezeket próbáltuk ki, és az összesen 10 ml mintát már harmadik (!!!!) hete használja naponta egyszer, előtte Clinique extra mild lemosóval tisztít. Nehezen hittem a hatásában, de meg kell mondjam, a gyerek arca szinte letisztult, elmúltak a nagy és vörös pattanások, alig-alig látszik néhány vörös folt. Ezen felbuzdulva megvettem a nagy kiszerelést. Csak ajánlani tudom bárkinek, aki pattanásokkal küzd.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2012. április 20.

Antioxidánsok: BHT
Hidratálók: Cyclomethicone, Dimethiconol
Kémiai hámlasztók: Glycolic Acid
Vitaminok: Retinal

Cetyl Alcohol ti I eo I eu I al 2 2

Avene termálvíz. Szilícium-dioxidban és nyomelemekben gazdag, nyugtató hatású termálvíz. Az Avené termékek fontos összetevője.

Színezék. Lilás piros.

Retinaldehyde. Az A-vitaminnak egy formája, mely csupán egy metabolikus lépésre (sejtben történő kémiai átalakulás) található a biológailag aktív hatóanyagtól, a retinolsavtól, azaz maga a retinolsav után a második legerősebb retinoidféle. A retinal kiváló összetevő a napsugárzás öregítette bőr regenerálására, hatásos a pattanások és pigmentfoltok kezelésében, fontos sejtjelző anyag (a sejtjeinket helyes működésre bíztató anyag). Részletesebb információ a smartskincare-en.