Best of Beauty 2019

Avène

Ár:   4000 Ft   Kategória:   Fényvédők
Lelőhely:   online   Bőrprobléma:   Túlérzékenység

A krémet és az összetevőket feltöltötte: sammy, Módosítva: 2015. április 18.

Kategória:   Fényvédők
Bőrprobléma:   Túlérzékenység

Illatmentes, parabénmentes, kémiai szűrőt nem tartalmaz.

Ultramagas fényvédő hatású krém. Különösen az érzékeny bőrű egyéneknek, gyermekeknek ajánlott. A krém Avene termálvízben gazdag, mely nyugtató és irritáció csökkentő hatással bír. Pre-tokoferilt tartalmaz (E-vitamin prekurzora).

Ajánlott még:

• atópiás bőr
  • vitiligo
  • lupus erythematosus
  • friss hegek
  • lézeres kezelések, kémiai hámlasztás után

Ár: 4000 Ft , Eladó: mrs.criss
Állapot: 1x próbált, Helyszín: Budapest , fizetés: Személyes atvetel v posta
Pöti

2015. május 15.

Vettem egy ilyen fényvédőt is, de ezt tényleg csak és kizárólag sminkmentes napokon lehet használni. Nem szívódik be, annyira legalábbis nem, amennyire én szeretném. Hófehér gésa leszek tőle, ezen a rétegen tuti semmi nem megy át. Vízpartra, tűző napra biztosan el fogom használni, de dolgos hétköznapokon nem ezt a fényvédőt fogom használni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. május 15.

MiRae

2013. szeptember 10.

Viselhetetlen (számomra). A legkisebb mennyiségben is ragacsos maradt a bőrömön, a színe is eldolgozhatatlan, rövid időn belül lefolyt rólam.
Az összetevői szépek és más bőrtípusra beválhat, a színén alapozóval lehet korrigálni (én nem használok), ezért nem csak egy csillag.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. szeptember 10.

darcy

2013. április 18.

Aki bővebb és pontosabb infókat szeretne a termékkel kapcsolatban, az olvassa el lentebb a Banditával folytatott párbeszédemet, abból minden fontosabb infó kiderül. Ide most nem írnám le megint.
A lényeg, hogy az én kombinált bőröm nem bírta. 1-2 óra alatt a T vonalam tocsogott a zsírban. Inkább száraz bőrűeknek lehet jó.
Mivel a fényvédelme (elméletileg) és az összetevői egyébként jók, ezért adok 2 csillagot (és nem egyet).

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. április 18.

sammy

2012. július 2.

Valóban nem irritáló, kivéve, szembe kerülve azért csíp ez is szerintem, minimálisan hagy fehér réteget. Az én bőrömet kicsit szárítja, ezért nem maximum pontszám.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. július 2.

puszk

2012. május 24.

Sziasztok' Használom krémet, nekem nagyon vékony a bőröm,érzékeny. Napfoltokkal küzdök, 2010ben voltam tengeren ,és idén megjelentek rajtam barnás sargás foltok arcomon föleg az orromon ,voltam börgyógyásznál és ő javasolta e Fényvédős krém használatát. Nagyon jó, alergiás reakciókat nem vált ki. Reggelente felviszem , 20perc alatt beszivodik , sminkelek rá, majd este mosom le, Eucerin szappanal ami az én börömnek felel meg' Keresek egy olyan alapozót ami vizálló, mat, takar' Vettem garnier BB , ami nem igazán takar, attól még mindig jobb Maybelline Affinitone alapzó,mattabb '' Várom az ajánlatokat ''

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. május 24.

Hidratálók: Cyclomethicone, Glycerin, Caprylyl Glycol

Avene termálvíz. Szilícium-dioxidban és nyomelemekben gazdag, nyugtató hatású termálvíz. Az Avené termékek fontos összetevője.

A CosIng besorolás szerint felületaktív anyag és emulgeálószer.

A CosIng besorolás szerint bőrpuhító (emollient) és bőrjavító szer. Kutatások szerint szájon át alkalmazva antiallergén és gyulladáscsökkentő hatása van. Hogy a bőrön alkalmazva is van-e ilyen tulajdonsága arról nincs információ.