Avène

Ár:   8000 Ft   Kategória:   Hidratáló krémek

A krémet feltöltötte: annama, Módosítva: 2022. október 3.

Kategória:   Hidratáló krémek

• akár 24 órányi hidratálást biztosít arcbőre számára
  • méregteleníti és jelentősen nyugtatja az arcbőrt
  • enyhíti a duzzanatokat és felüdíti az arcbőrt
  • krémes gél innovatív, könnyű textúrával
  • 3 az 1-ben – nappali krém, éjszakai maszk, valamint szemkörnyék ápolás
  • főleg a dehidratált, érzékeny arcbőr számára ideális

eediee

2022. szeptember 29.

nagyon szeretem, egész évben használom, legtöbbször este, télen nappalra is felkenem.
alapjáraton kombinált a bőröm, T-vonalnál zsíros. nem okozott nekem pattanásokat, pedig komolyan mindentől kijönnek a pattik. szemkörnyékre is kenem. sajnos netről tudom csak beszerezni, Magyarországon a patikákban nem árulnak Avene termékeket.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2022. szeptember 29.

annama

2022. augusztus 30.

Ez a krém olyannyira nem iritál, hogy a teljesen száraz arcbőrömet vagy a szemem környékét is nyugodtan bekentem vele, akár vastagon, akár naponta többször, olyan kellemes hűs krém. mintha vizet permeteznék az arcomra. Egész nap hidratál, nyáron tökéletes választás volt.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2022. augusztus 30.