Best of Beauty 2019

Avène

Ár:   6890 Ft   Kategória:   Sminkek arcra
Lelőhely:   online   Bőrprobléma:   Túlérzékenység

A krémet és az összetevőket feltöltötte: sammy, Módosítva: 2012. február 3.

Bőrprobléma:   Túlérzékenység

Vízálló, hypoallergén, színezett  tartós púderkompakt intoleráns bőrre. 50 faktoros, széles spektrumú UVA és UVB védelemmel. Ajánlott: intoleráns bőrre, illatanyagra és kémiai szűrőkre érzékeny bőrre és atópiás bőrre

18% Titanium Dioxide, 4,9% Zinc Oxide tartalommal (A fényvédő összetevők az INCI elején szerepelnek!)

Kapaható kétféle színben.

Kiszerelés: 10 g

puszk

2012. szeptember 10.

Nagyon szépen fedett, megvagyok maximálissan elégedve vele.napfoltokat szépen fedte.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. szeptember 10.

musztafa

2012. július 19.

Én kb 3 hete használom. A sand árnyalat van meg, nekem elég barna bőröm van, nem üt el tőle, szépen eldolgozható vékony rétegben is. Szerintem a fényvédelem is működik, eddig még soha egy picit sem pirult meg az arcom. Nekem nagyon érzékeny bőröm van, de semmi probléma nem volt vele, sem kipirosodás, sem kipattogzás, nem is szárított!

puszk!: inkább krémes állagú, a napfoltok elfedéséről nem tudok nyilatkozni, nekem olyanok nincsenek, de ha vastagabban teszed fel, biztosan jó lesz rá, csak azt nem tudom, hogy úgy is természetes hatást kelt-e!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. július 19.

puszk

2012. július 16.

Most rendeltem meg ~sötétebb árnyalatát. kiváncsian várom hatását. Kőpuder vagy krém puder? vizhatlan? Tengerre mennék és szeretném ha szépen lefedné napfoltjaimat .

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. július 16.

Alice83

2012. február 9.

Tökéletes fényvédős kompakt alapozó..sajnos csak 2 árnyalatban kapható, és a legvilágosabb is sötét nekem :S mindazon által mivel ingyen kaptam egyet elhasználtam tavaly nyáron és szupernek találtam..nem izzadt alatta a bőr, nem lettem pattanásos,egyetlen negatívuma hogy nagyon nehéz lemosni..személy szerint vizesen vittem fel így nem hatott maszkszerűnek..

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. február 9.

Emolliensek: Dimethicone, Hydrogenated Polyisobutene, Isodecyl Neopentanoate, Squalane, Ethylhexyl Hydroxystearate, Cera Alba / Cera Flava / Beeswax, Caprylic / Capric Triglyceride, Tocopheryl Glucoside, Tribehenin
Emulgeálószerek: Polyglyceryl-3 Diisostearate
Fényvédők: Titanium Dioxide, Zinc Oxide
Szilikonok: Dimethicone, Phenyl Trimethicone, Triethoxycaprylylsilane
Színezékek: Titanium Dioxide / CI 77891, CI 77491, CI 77492, CI 77499
Tartósítószerek: Phenoxyethanol

Squalane eo 1 0

Avene termálvíz. Szilícium-dioxidban és nyomelemekben gazdag, nyugtató hatású termálvíz. Az Avené termékek fontos összetevője.

A CosIng besorolás szerint bőrpuhító (emollient) és bőrjavító szer. Kutatások szerint szájon át alkalmazva antiallergén és gyulladáscsökkentő hatása van. Hogy a bőrön alkalmazva is van-e ilyen tulajdonsága arról nincs információ.