Aveo

Ár:   €2   Kategória:   Testápolók
Kiszerelés:   250 ml   Bőrtípus:   Száraz
Lelőhely:   Müller   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Bernadett23, Módosítva: 2016. március 10.

Ár:   €2
Lelőhely:   Müller
Kategória:   Testápolók
Bőrtípus:   Száraz

Cseresznye és mandulavirág illatú testvaj százar bőrre, 20% sheavajjal és kakaóvajjal

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre
powderwoman

rekaviragm

2018. november 27.

Már épp egy kevés van csak az alján, de ahogy előttem is írták, nagyon-nagyon sokára sikerült csak elfogyasztani. Nagyon nehéz állagú, tapadós, zsíros, így én csak a sarkamra/talpamra tudtam használni. Az illata kellemes, kicsit mű

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. november 27.

Kori

2018. január 13.

Nagyon sokára sikerült csak elfogyasztanom, nem akartam kidobni, de nagyon-nagyon ritkán éreztem rá késztetést, hogy használjam. A nővérem hozta nekem, bár eredetileg nem ezt szerettem volna.
Elég sűrű, nehezen eloszlatható, tapadós krém. Mindig hagyott maga után egy plusz réteget, ami engem nagyon zavart, mintha nem akart volna beivódni rendesen. A hidratáló hatása nekem nem volt elég, nagyjából a Nivea pumpás testápolóival megegyező, pedig azok jóval vizesebbek...
Számomra egyedüli pozitívuma az illata volt, de csakis a nosztalgia miatt: egy az egyben mikuláscukor (meggyes töltött keménycukorka), gyerekkorom kedvenc téli cukorkája. 😊

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. január 13.

Bernadett23

2016. február 24.

Éppen ma vettem ezt a testvajat ami limitált kiadású, meggyel és mandulavirággal. Hamar beszívódik,kicsit hasonlít a hagyományos Nivea zsírosságára. Az illata nagyon finom,csak úgy nyalogatnám magamról :) Mást nem igazán tudok még róla írni így első használat után :) De remélem, hogy a Nivea zuhanyzás közbeni testápolóval valamit hat a nagyon száraz bőrömre :) Jelenleg megkapja a 4 csillagot :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. február 24.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate
Hidratálók: Glycerin, Simmondsia Chinensis (Jojoba) Oil
Vitaminok: Tocopheryl Acetate

Sűrítő anyag, amit elsősorban gélszerű állag előállításához használnak