Aveo

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Szappanok
Lelőhely:   Müller   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: krekuci, Módosítva: 2012. április 6.

Lelőhely:   Müller
Kategória:   Szappanok

Eper illattal.

erika81

2015. május 30.

Nem szárít, kellemesen habzik, viszont az illata nem igazán érezhető.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. május 30.

Nem szárít, kellemesen habzik, viszont az illata nem igazán érezhető.

rb09

2013. szeptember 28.

húú hát én egyáltalán nem érzem az eper illatát, lehet lejárt a szavatossága? hmm furcsa. Egyébként nem büdös, csak tényleg nem érzek semmit. Kézmosásra vettem, jól habzik, tisztít, nincs vele gond.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. szeptember 28.

Letti

2012. augusztus 14.

Ennek is nagyon jó az illata. Egy dolog zavar csak ezekben az Aveo szappanokban, hogy színes nyálkás lesz tőlük a szappantartó. De ár érték arányban szerintem nagyon jók. :)

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. augusztus 14.

krekuci

2012. május 4.

Tegnap vettem,meg is fürödtem vele. Akinek érzékenyebb, szárazabb a bőre, annak annyira nem ajánlom,mert azért ez is csak szappan és szárít,de mégsem vészes. Legalább kézmosásra mindenkinek ajánlom, nagyon finom az illata.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. május 4.

Színező anyag. (Piros)