Aveo

Ár:   350 Ft   Kategória:   Hajápolók
Lelőhely:   Müller   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: francais, Módosítva: 2018. február 8.

Lelőhely:   Müller
Kategória:   Hajápolók

Balzsam keratin, sheavaj és bambusz kivonattal a vékonyszálú és erőtlen hajra.

Helia-D Regenero Hajvégápoló Szérum (régi)

Helia-D Regenero Hajvégápoló Szérum (régi)

ReiHUN

2019. március 21.

Én nagyon szeretem, hajmosás után felviszem, alaposan eloszlatom és nem sokat várok, öblítem is le. Jó az illata és már öblítésnél is jóleső, selymes a haj tapintása. Könnyű fésülni, száradás után is szép, kellemes lesz a hatás. Nekem nem zsírosít kifejezetten, problémamentes normál a hajam, a végei bár töredezettek voltak, most ezt igyekszem megelőzni így a nagy hajvágást követőn. Régóta használom, elégedett vagyok vele, és a kellemes illata is viszonylag sokáig érezhető! :)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. március 21.

Antioxidánsok: Bambusa Vulgaris Shoot Extract
Hidratálók: Bambusa Vulgaris Shoot Extract, Glycerin, Propylene Glycol, Hydrolyzed Keratin

Cetyl Alcohol ti I eo I eu I al 2 2