Aveo

Ár:   425 Ft   Kategória:   Kézkrémek
Kiszerelés:   Hiányzik. Feltöltöm   Bőrtípus:   Száraz
Lelőhely:   Müller   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: pocok, Módosítva: 2013. február 28.

Lelőhely:   Müller
Kategória:   Kézkrémek
Bőrtípus:   Száraz

Az Aveo intensive repair kézkrém a száraz- és nagyon száraz kezekre értékes hatóanyagot tartalmaz ureából, sheavajból és E-vitaminból. Intenzíven ápolja a kezeket és hosszantartóan védi a kiszáradástól, valamint csökkenti a feszülés érzését. Tartalmas összetétel a puha és bársonyos kezekért. Színezék és ásványi olajok nélkül, dermatológiailag tesztelve.

FReka

2017. december 5.

Teljesen jó kis kézkrém,gyorsan beszívódik,megfelelően hidratál. A nagyon kiszáradt részekkel nem tesz csodát,de az én kezem a sok mosogatás miatt extra igénybevételnek van kitéve. Az enyémnek más már a csomagolása.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. december 5.

creammaniac

2016. március 7.

Nagyon jó kézkrém, a legjobb, amit idáig használtam. Tavalyelőtt télen vettem meg először, azóta már újra is vásároltam. Olcsó, könnyen beszívódik és jól hidratál. Az illatát különösen szeretem, bár valami változhatott benne, mert tegnap bontottam fel egy új tubussal és teljesen kókuszillatúnak érzem. :) De ez nem von le az értékéből. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. március 7.

HyperBunny

2015. június 4.

Kézkrémként valószínűleg nem tett rám mély benyomást, mivel el is felejtkeztem róla. De pár hete megtaláltam. A kezemre háklis vagyok és amúgy is van elég krém felbontva, úgyhogy ezt átminősítettem lábkrémnek, egész jól bevált. Persze közlekedni ne akarj utána, mert csúszik!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. június 4.

DaisyMiller

2014. április 22.

Nagyon jó kis krém, jó áron. Hihetetlen, de én az agyonsztárolt L'Occitane sheavajas kézkrémemet cseréltem erre, mert messze jobb annál, huszadáron. Gyorsan beszívódik (talán nem 'elég' gyorsan, de semelyik kézkrémem nem volteléggé gyors, mind lehetne gyorsabb :)) Az illata diszkrét, kellemes, de hamar elillan - én mondjuk nem bánom. Mindenképp újraveszem.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. április 22.

ritajababaja

2013. május 21.

Ez egy jó kis kézkrém, hiába olcsóbb kategória. A folyamatos kézmosások miatt gyorsan száradt a bőröm, ezért kerestem valami nem túl drága de hatásos kis krémet.Mivel a neves márkákból egy jó párat kipróbáltam, kíváncsi voltam egy olcsóbb krém mennyire válik be.Szerintem veszek máskor is ilyet.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. május 21.

Juliet

2013. május 17.

Szép összetevőjű, olcsó kézkrém, ami az Isana Med krémmel ellentétben csak az első kézmosásig hidratál, viszont feleannyiba kerül. Újra fogom venni.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. május 17.

pocok

2013. február 25.

Kerestem egy krémet, ami az állandó kézmosás miatti kiszáradt kezem bőrét, kissé helyreállítaná. A sok neves márka drága és nem egészen "zöld" termékei eddig sosem váltották be a hozzájuk fűződő ígéreteket. Ez a meglepően olcsó, - a borzalmas nevű a "kisokos" szerint viszonylag irritáló tartósítószer alkotóelemet leszámítva - hihetetlen módon két napon belül helyreállította a bőröm puhaságát és selymességét. Nem állítom, hogy csodaszer, de számomra messzemenőkig azt nyújtotta, amit egy ápoló kézkrémtől az ember elvár. :-) A összetevők is egészen elfoghatóak, a már említett tartósítószertől eltekintve, teljesen elégedett vagyok. :-)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. február 25.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate
Hidratálók: Urea, Glycerin, Sodium Lactate, Lactic Acid
Kémiai hámlasztók: Lactic Acid
Vitaminok: Panthenol, Tocopheryl Acetate

Tisztító, emulgeáló, bőr- és hajkondícionáló szer.

Sűrítő anyag, amit elsősorban gélszerű állag előállításához használnak