Aveo

Ár:   245 Ft   Kategória:   Tusfürdők
Kiszerelés:   Hiányzik. Feltöltöm   Bőrtípus:   Normál
Lelőhely:   Müller   Bőrprobléma:   Vízhiány

A krémet és az összetevőket feltöltötte: vevibabindahaus, Módosítva: 2014. október 31.

Lelőhely:   Müller
Kategória:   Tusfürdők
Bőrtípus:   Normál
Bőrprobléma:   Vízhiány

A speciális hidratáló formula hidratálja a bőrt és hatékonyan védi a kiszáradástól. A tusfürdő az édes málna és a friss sárgabarack illatával selymes érzetet kölcsönöz bőrének.

Bőrbarát ph érték, dermatológiailag tesztelt.

mesiii06

Korcsoport: < 18
2019. február 27.

Nagyon erős illata van a flakonban. Bőrre kenve hamar elillan az illata. Könnyen habzik, bár nekem olyan mintha egy vékonyabb viaszos réteg maradna a bőrömön. Árban nem rossz, de nem hiszem, hogy újra veszem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: < 18 |  Dátum: 2019. február 27.

Vicus

2018. augusztus 26.

Elsőre nagyon jó illata van, édes, gyümölcsös cukorka illat, viszont van egy fura, poshadt mellékillata is. Nem hiszem, hogy újrveszem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. augusztus 26.

Mona29

2018. július 24.

Hááát.... Pozitív a kellemes illata és a jó tisztítása. Negatív, hogy nem marad meg a bőrömön az illata, sőt, mintha büdöskés lenne. Árban sem rossz. Nem vagyok válogatós tusfürdőfronton, de valahogyan ez a tusfürdő nagyon nem jött be.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. július 24.

Jutka1989

2018. május 23.

Isteni az illata, imádom. Sajnos zuhanyzás után nem tartós, de elég nehéz kimászni a zuhany alól. Árban tökéletes, habzik is.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. május 23.

Kispitypang

2018. április 21.

Az enyémnek nem pont ilyen a csomagolása, olyan mintha a német csomagolás lenne, mert minden németül van csak rajta, de ettől eltekintve ugyanez a termék. Az egyik legjobb, amit mostanában használtam. Kellemes az állaga, jó az illata (igen, rajtam sem marad meg), de nálam ez nem is cél, amiért viszont különleges, az hogy nem szárítja a bőröm, sőt hidratál. A mostanában használt tusfürdők közül egyedül a Body Shop-os vanilla pumpkin tusfürdő tudta ugyanezt, viszont vagy 6x ennyibe kerül. El vagyok bűvölve.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. április 21.

tishargitay

2017. január 24.

Nekem bevált ez is. Az tényleg kár hogy az illata nem tart sokáig. Nem állatkísérletes termék ami nagyon jó, ráadásul nem is drága.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. január 24.

Lana93

2015. augusztus 8.

Nagyon tetszik az illata, igaz nem tartós, de ennyi pénzért ne várjon csodát az ember. Már régóta Aveo tusfürdőket használok és ez szerintem még egy ieig így is marad.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. augusztus 8.

AmethystGhost

2015. július 17.

Finom illata van, mint egy barackos cukorkának. Az állaga pont megfelelő, nem folyik szét, a habzása is jó, szóval elégedett vagyok vele, erős négyes.

Up: Sajnos azt kell mondjam, egy idő után bebüdösödik. Borzalmas szaga lett, ezt így már használni se tudom, pedig még majdnem a fele megvan :(

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. július 17.

Antioxidánsok: Tocopherol