Aveo

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Testápolók
Kiszerelés:   Hiányzik. Feltöltöm   Bőrtípus:   Száraz
Lelőhely:   Müller   Bőrprobléma:   Túlérzékenység

A krémet és az összetevőket feltöltötte: angelscrime, Módosítva: 2013. május 27.

Lelőhely:   Müller
Kategória:   Testápolók
Bőrtípus:   Száraz
Bőrprobléma:   Túlérzékenység

Értékes sheavajjal és E-vitaminnal, bőrnyugtató hatású allantoinnal és hidratáló panthenollal ismét rugalmassá teszi a bőrt.

Dermatológiailag igazolt, 5,5-ös pH-érték. A készítmény hosszantartóan hidratálja és hatékonyan védi a kiszáradástól a száraz és az érzékeny bőrt. Az 5,5-ös bőrbarát pH-érték stabilizálja a bőr természetes savköpenyét, a bőrt ellenállóvá, puha és finom tapintásúvá teszi. A tartalmas formula gyorsan beszívódik a bőrbe és nem hagy nyomot.

Színezékek, parabének és ásványi olajok hozzáadása nélkül készült.

animaci

2016. január 29.

gyorsan beszívódik, hidratál, külön pozitívum, hogy színezékek, parabének és ásványi olajok hozzáadása nélkül készült.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. január 29.

dorina95

2016. január 14.

Rengeteg testápolót kipróbáltam már, de eddig ez vált be a legjobban. Ekcémás vagyok, ilyenkor télen a bőröm extra száraz, viszket, begyullad, húzódik és rettenetesen fáj, de jelenleg ezt a testápolót használom napi kétszer és az enyhe pirosságon kívül megszűntek a kellemetlen tünetek. Az ára nagyon jó, szemben például a Dove vagy egyéb agyonárazott, szinte semmirekellő testápolókkal szemben, én 500 forint környékén vettem. Nagyon meg vagyok vele elégedve.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. január 14.

Mea850

2014. május 2.

Kicsit félve vettem meg az olcsósága miatt, viszont pozitívan csalódtam benne! Kellemes, visszafogott az illata, gyorsan beszívódik, az én normál bőrömnek teljesen jó. Mivel testápoló tej, ezért hígabb is picit, mint egy krém, de nem csöpög. Újra fogom venni, jó kis termék ez, szerintem.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. május 2.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate
Gyulladáscsökkentők: Allantoin
Vitaminok: Panthenol, Tocopheryl Acetate

Sűrítő anyag, amit elsősorban gélszerű állag előállításához használnak