Aveo

Ár:   1200 Ft   Kategória:   Hidratáló krémek
Kiszerelés:   50 ml   Bőrtípus:   Száraz, Normál
Lelőhely:   Müller   Bőrprobléma:   Vízhiány

A krémet feltöltötte: 6vilag, Módosítva: 2017. december 30.

Lelőhely:   Müller
Kategória:   Hidratáló krémek
Bőrtípus:   Száraz, Normál
Bőrprobléma:   Vízhiány

Azonnali hidratálás 5%-os ureával. Gyors segítség a száraz és érzékeny bőr számára.

Ejszakaikoboldmaki

2022. február 9.

Jó kis krém ez. Magában hagy egy réteget rajtam, ezért estére szérumok olajok után használom, arra tökéletes.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2022. február 9.

Soraya

2021. szeptember 22.

Abszolút ugyanazt tapasztaltam ennek a krémnek a használata során, mint az előző véleményező. Nekem is zsírosodásra hajlamos, de vízhiányos bőröm van, és meglepő módon ezt a gazdag, de nem zsíros textúrájú arckrémet remekül felszívta a bőröm, semmi ragadós érzet nem maradt utána. Kifejezetten kellemes használni, nem fénylik ki a bőröm tőle, nem allergizál, viszont nagyon jól hidratál. Az illata nagyon enyhe, ami külön pozitívum, és egyáltalán nem irritálja a szememet sem a szem környékének közelébe felkenve, ellentétben sok más alkoholt és parfümöket tartalmazó krémekkel. Tetszenek az összetevői is. Puha, selymes tapintású lesz utána az arcbőröm. Leértékelve vásároltam a Müller Drogériában 900 Ft körüli áron. Nagyon-nagyon megérte!

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2021. szeptember 22.

6vilag

2017. december 30.

Nagyon akciósan vettem, gondoltam kipróbálom, ha máshova nem legfeljebb nyakra, dekoltázsra elhasználom.
Vonzerőt, amiért megvettem mégsem az ára, hanem az urea jelentette, amit tartalmaz. Utána olvastam kicsit: karbamid (urea) a felhám természetes összetevője, a bőr azon részében található, ahol a nedvesség lekötődik, hozzájárul a bőr rugalmasságának és hajlékonyságának megőrzéséhez. Mint hatóanyag, ideális a száraz, vízhiányos bőr ápolására. Persze, erről már csak utólag okosítottam ki magamat. Az én bőröm inkább kicsit (néha jobban) zsíros. De. Érdekes módon egyáltalán nem zsírosította tovább a börömet. Összességében, szerintem jó krém (annak ellenére, hogy nem drága), nem okozott pattanást. Illatát tekintve, inkább nincs, mint van, színte "szagtalan". Így a téli hidegben szerintem tökéletes, még a kissé zsírosabb bőrre nézve is. Jó termék, a maga nemében igenis megérdemli az 5 csillagot!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2017. december 30.