Aveo

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Szappanok
Lelőhely:   Müller   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: davincsike, Módosítva: 2012. szeptember 5.

Lelőhely:   Müller
Kategória:   Szappanok

sorsi83

2019. november 29.

Megvettem, mert mostanában rá vagyok kattanva a levendulára. Ez nem levendula illatú. Ráadásul egy használat után olyan volt a kezemen a bőr, mintha minden nedvességtartalmát elvesztette volna. Tesóm imádja ezeket a szappanokat, nekem nagyon nem jött be. Rengeteg szappant kipróbáltam már, de csak a Dove nem szárít eddig.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. november 29.

Pecci

2019. április 30.

Tegnap vettem, már kétszer használtam fürdésre, és teljes mértékben bevált. Intenzív, hosszan tartó illata van, a bőrömet furcsa módon nem szárítja (pedig érzékeny, száraz bőröm van), puha és selymes tapintása van tőle. A tisztítóhatása is teljesen jó. 195 Ft-ért megéri rá beruházni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. április 30.

Wildflow

2014. június 10.

Nyaranta ez a levendulás a kedvencem. :) Ilyenkor a melegben egyenesen szeretem, hogy picit 'szárít' vagyis inkább, hogy nem hagy csúszós érzetet használat után a bőrön. Illatra is az egyik legjobb Aveo szappan!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. június 10.

senskin

2014. február 4.

Kézmosónak gondoltam, mert szeretem a levendulát. Kicsit mű, éppnséggel kicsit szárít is. Kézmosásra elmegy.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. február 4.

Ina15

2013. április 25.

Nekem nem jöttek be ezek az Aveo-k sajna, mert mind szárított, Dove-ra váltottam. Bár a tisztító hatásuk nagyon jó, el kell ismerni! Jaa, és a levendulásat vettem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. április 25.

kova

2013. április 10.

Nagyon tetszenek az Aveo szappanok, nem drágák, jók, de furcsa érzetet hagy a bőrön. Nekem az orvosi szappanok jobban bejöttek.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. április 10.

eo

2013. február 11.

Kipróbáltam ezzel zuhanyozni, kellemes volt, de miután lemostam furcsa érzetet hagyott a bőrömön. Úgyhogy utána rendes tusfürdőt is használtam. Kár, az illata finom.

Update: Sima kézmosó szappanként viszont jól funkcionál - bár az illatát nem igen érzem még kézmosás közben sem, amit sajnálok - és végül is ez lenne számomra egy szappan eredeti funkciója, olcsó is, szóval azért adok még egy csillagot neki.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. február 11.

Naturka

2012. november 22.

Én csak kézmosásra használom, megláttam és tetszett hogy növényi. A kezem nem olyan használata után, mint egy száraz papiruszdarab, de különösebben nem vettem észre hogy bőrápoló lenne. Az illata kellemes, ára pedig teljesen megfelelő, 195 Ft-ért vettem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. november 22.

csakmoni

2012. szeptember 15.

A sheavajas mellett ez a kedvencem, finom az illata és nem szárít.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2012. szeptember 15.

A sheavajas mellett ez a kedvencem, finom az illata és nem szárít.

Hidratálók: Glycerin, Propylene Glycol