Aveo

Ár:   195 Ft   Kategória:   Szappanok
Lelőhely:   Müller   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: szucslia, Módosítva: 2012. április 1.

Lelőhely:   Müller
Kategória:   Szappanok

Növényi olaj alaú, hagyományos főzési eljárással készült szappan.

Szelena

2020. május 9.

Jó az illata es jól tisztít. Bár a fűszerdarabok néha kicsit zavarnak benne, de hát épp ez a termék egyik alapja, ha már fűszerleveles. :D

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. május 9.

Lory

2018. május 21.

Tavasszal-nyáron imádok szappanokkal kísérletezgetni,mikor nem feltétlen szükséges extra hidratáltság a bőrömnek.Szeretem a különleges szappanokat,persze,hogy ez a fűszeres is a kosaramban landolt :))Nem szokványos illata van a fűszerek miatt,szappanmániásoknak,kísérletezőknek kötelező darab:) Szeretem benne azt is,ahogy kopik a szappan,a fűszerdarabkák jobban előbukkannak,adva egy érdesebb,egyenletlen felszínt,ami enyhén radírozó-dörzsölő hatással is jár.Vannak napok mikor érzem,hogy egy nagyon minimálisan szárít na de a legtöbb szappan szárítani szokott(ettől szerintem jobban is) de nem hidratálónak találták ki,ahogy a testápolónkkal sem szeretnénk megfürdeni,úgy a szappantól se a hidratálást várjuk.
Megy az 5 csillag,persze nem nélkülözhetetlen csodaszer de szeretem és kész.Sőt újravevős is lesz,ha kicsit lefogy a szappankollekcióm,ráadásul ő sem egyedül jött,hanem a körömvirágos tesójával :DD Agyon sztárolt nagy natúr nevek sem tudnak ettől többet,ráadásul ez a kis fűszeres hozzájuk képest töredék árban van.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. május 21.

rekamlang

2018. április 6.

Nagyon sokáig elég volt, de különösebb változást nem tapasztaltam! Nem mondanám rossznak, de olyan jónak se!

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. április 6.

susi95

2018. március 19.

Még csak kétszer használtam. Sajnos ennyire még egy szappan sem szárított engemet, mint ez(az arcomat és a kezemet különösen), de el fogom használni, annyira nem vészes. Fürdéskor, ahogyan kiáznak a kis fűszerdarabkák belőle, olyan, mintha levesben fürdenék...nem hiszem, hogy újra fogom venni, de tervezem, hogy kipróbálom a márka többi szappanját is, lehet h csak ez nem barátja a bőrömnek. Árban meg összetevőkben messze veri sok natúr márka szappanját, úgyhogy még azért barátkozunk, hátha megszokom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. március 19.

rekaml

2017. november 25.

Ezt a szappant vettük a legutóbb az Esztergomi Müllerben és nagyon meg vagyok vele elégedve! Nagyon jó! Csak ajánlani tudom!

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. november 25.

Jelizz

2017. január 7.

jó az illata és enyhén maszíroz is, de nem venném újra átlag szappan, és kicsit drágállom .

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. január 7.

VaGa

2017. január 4.

Fürdés közben nem annyira érezhető az illata, de a radirozás és a masszivitás miatt jobban megéri mint a többi natúr/bio egyéb okosságok. Müller sajnos nem minden városban van, igy hiába javasolnám, h vegyétek de nem elérhető. A Levendulás verziója is tetszik, esztétikus és elegendő benne a fűszemcse.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. január 4.

csaktom

2016. április 20.

remek gyógynövényes illat, mindent tud, amit az 1000 Ft körüli natúr szappanok hoznak. később átszoktam a hamamelisesnek nevezett jázminos változatára, mert annak az illata hosszútávon jobban tetszett, de ez semmit sem von le az értékéből

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2016. április 20.

liljaa

2016. április 20.

Az illata megunhatatlan, nagyon olcsó, nem szárít. Egyértelműen ötös.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. április 20.

Az illata megunhatatlan, nagyon olcsó, nem szárít. Egyértelműen ötös.

Matilda

2015. augusztus 26.

Többre számítottam a sok jó vélemény után, de igazából semmi különlegeset nem nyújtott. Próbáltam testre, arcra és kézre is, engem kicsit szárított. A fűszerek nekem is tetszettek benne, egy enyhe bőrradírnak is elmehet akár. A vége felé a szappan fura állagú lett és szétmállott. Másik szappant is próbáltam a márkától az sem nyűgözött le túlságosan, nem veszem újra.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. augusztus 26.

Közönséges kakukkfű. A kozmetikumokban levelének, virágának a kivonatát és olaját is felhasználják. A CosIng a kakukkfű különböző származékait maszkoló (kellemetlen íz, illat semlegesítése), tonizáló, bőr javító összetevőnek kategorizálja. Paula Begoun szerint bár a kakukkfűnek antioxidáns tulajdonsága van, a benne található illatanyagok bőrirritálóak lehetnek, más antioxidánsokkal együtt és kis mennyiségeben azonban nem jelent problémát.

Rozmaring. A kozmetikumokban levelének, virágának és szárának a kivonatát, vizes főzetét és olaját egyaránt használják. A CosIng besorolása szerint az olaj maszkoló (kellemetlen íz, illat semlegesítése) és illatanyag, míg a kivonat tonizáló, frissítő, összehúzó és fertőtlenítő hatású. A rozmaring kivonának fő hatóanyaga a rozmaringsav, amely erős antioxidáns és gyulladáscsökkentő tulajdonságokkal is rendelkezik.

A majoránna szárított, morzsolt levele. Aromás, kellemes illatú, kissé hűsítő hatású. Illóolajat, keserű anyagot, csersavat tartalmaz.