Avon

Ár:   599 Ft   Kategória:   Lemosók, Tonikok
Lelőhely:   tanácsadónők, online   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Dea, Módosítva: 2016. július 20.

Lelőhely:   tanácsadónők, online
Kategória:   Lemosók, Tonikok

• tisztít, tonizál és hidratál
  • segít a bőrt selymesebbé és frissebbé tenni
  • bőrgyógyászatilag tesztelt

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre
powderwoman

Nikolett9

2021. március 22.

Általában Garnieres arctisztítót használok, de ha az elfogy, és nem tudok újat venni, akkor mindig ezt veszem elő. Valamiért én egész egyszerűen nem tudom felhabosítani, és nem is annyira tiszta érzetű a bőröm a használata után. Nem szárít, de nem is tisztít rendesen. A szempillaspirálommal még éppen megbírkózik, de a szemöldökceruzát csak mázolja, nem lehet vele rendesen eltávolítani.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2021. március 22.

nilla29

2021. március 10.

Én nagyon szeretem, nyugtatja a bőröm. A szempillaspirált vattakorong segítségével eltávolítja, bár a micellás víz sokkal hatékonyabb. Ár-érték arányban szerintem nagyon jó, főleg akciósan.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2021. március 10.

berenisz

2020. augusztus 26.

Nagyon régen használtam. Számomra semleges, nem jó, nem is rossz.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. augusztus 26.

Nagyon régen használtam. Számomra semleges, nem jó, nem is rossz.

NettiKadar

2018. június 13.

Úgy érzem jól tisztít és jól is habzik. Nem szárít. Sokáig elég és az ára is kedvező

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. június 13.

karizsofia

2017. november 24.

Nekem nagyon bevált, jó illatú, kellemes az állaga, tisztít és ápol egyaránt.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. november 24.

Nekem nagyon bevált, jó illatú, kellemes az állaga, tisztít és ápol egyaránt.

Egoistagumikacsa

2017. október 16.

A sminket többé-kevésbé szépen leszedi, de kell neki néhány kenés mire minden a törlőkendőn marad. Érzékeny bőröm van, kipirosodik, ha sokat nyúzom smink eltávolítás közben ezért választottam ezt ... de kissé zsíros érzés marad a bőrön a használat után. Nem kimondottan erre számítottam hidratálás alatt. Viszont sikerült megtalálni az egyensúlyt: a szintén avonos rózsavízzel szépen kiegészítik egymást. :D Én kedvezménnyel szettben vettem... úgy megérte az árát. A kiszerelését elnézve sokáig a napi rutinom részét fogja képezni, de még nem győzött meg arról, hogy újra vegyem-e.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. október 16.

Lina1105

2017. szeptember 13.

Jó ideje nem használtam már géles arclemosót. A sminklemosó képessége nekem kicsit gyengusz így elsőre, de lehet csak én jöttem ki a gyakorlatból. Elsőre olyan szépen elkente a rúzsomat, hogy elmehettem volna Joker hasonmásnak a következő Batman filmbe. :D Kb. 3. nekifutásra hozott le mindent, viszont akkor már tényleg mindent. Utána micellás vizes vattakoronggal még átmentem az arcomon, és szinte tiszta maradt a korong. Az illata, állaga tetszik, jól felhabzik, viszont a használata után kicsit bezsírosodott a bőröm.

Még barátkozunk, eddig 3*.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. szeptember 13.

Még barátkozunk, eddig 3*.

Lovemyhair

2017. szeptember 11.

Nem bántam meg, hogy megvettem, jól tisztít és használat után nagyon selymes lesz tőle a bőröm.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. szeptember 11.

Dea

2017. május 18.

Nagyon szeretem :) Az állaga nagyon folyós, az illata nagyon kellemes :) Nem tudom mennyire hidratál, de nem szárít, jól lehozza a sminket, tisztítja a bőrt és ez nekem bőven elég, ráadásul az ára is kedvező :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. május 18.

Luna11

2017. május 17.

Nekem eddig ez a sminklemosó vált be a legjobban. Kellemes illata van, nem tolakodó, a szempillaspiráltól kezdve minden sminket nagyon jól lehoz. Lemosás után nem hagyott ragacsos érzetet az arcon vagy plusz réteget, szépen le lehetett öblíteni vízzel. Pattanásokat sem okozott, nem csípte sem a szemkörnyéket sem az arcom többi részét. És nagyon sokáig tart, nekem több mint egy év volt, mire elfogyott az egész.
Azt hiszem, hogy vissza fogok térni hozzá, mert amiket azóta használtam, hogy elfogyott, nem váltak be egyáltalán, vagy kipattogtam tőlük vagy csípték az arcomat... Szóval rövid időn belül újra be fogom szerezni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. május 17.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate
Gyulladáscsökkentők: Aloe Barbadensis (Aloe Vera) Extract