Avon 3in1 24 Órás Kéz- és Körömágybőr Ápoló Krém Argánolajjal, Glicerinnel és E Vitaminnal

Avon

Ár:   399 Ft   Kategória:   Kézkrémek
Kiszerelés:   100 ml   Bőrtípus:   Száraz
Lelőhely:   tanácsadónők, online   Bőrprobléma:   Vízhiány

A krémet és az összetevőket feltöltötte: kendahajadra, Módosítva: 2015. május 15.

Lelőhely:   tanácsadónők, online
Kategória:   Kézkrémek
Bőrtípus:   Száraz
Bőrprobléma:   Vízhiány

Gazdagon hidratáló 3 az 1-ben kéz-és körömápoló krém. Argánolajjal, glicerinnel és E vtaminnal készült, gyorsan beszívódó formula, mely hosszan tartó hidatált érzést nyújt a száraz bőrnek. Puhává teszi a körömágybőrt, fényesebbé a körmöket, valamint selymesen sima egészséges kölcsönöz a kezek bőrének.

Bőrgyógyászatilag tesztelt.

zahraa

2017. április 4.

Ez nagyon keves... nehezen szivodik be, es nem is tart sokaig, az elso kezmosasnal ledobja a borom... meg hogy 24 ora.. :D
Az illata szornyu, legalabbis szerintem, muszajbol elhasznaltam, kuka lett igyis-ugyis a vege, ujravenni biztosan nem fogom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. április 4.

Macska27

2017. március 12.

Emlékszem, rögtön kettőt rendeltem ebből a "gazdagon hidratáló" kézkrémből. Az egyiket bent hagytam a munkahelyemen, a kolléganőim elhasználták, így gyorsan megszabadultam tőle. A másik nagy nehezen elfogyott. Ahogy már előttem is írták, nem szívódik be teljesen és hagy egy réteget a bőrön. A hidratálásával sem voltam elégedett. Az ekcémás, száraz bőrömnek ez nagyon kevés. Egyedül az illata tetszett.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. március 12.

Panni21

2016. december 31.

Annyira nincs szívem kidobni, mivel anyukámtól kaptam, de egyszerűen nem tudom használni. Minél többet kenem vele a kezem, annál szárazabb, a végén pedig még hámlani is elkezdett, ekkor tettem végleg félre. Valóban többet árt, mint használ.
Az illata viszont perverz módon tetszik :D (Látom, itt a többségnek nem :D )

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. december 31.

Az illata viszont perverz módon tetszik :D (Látom, itt a többségnek nem :D )

baba_girl_16

2016. december 1.

Kicsit meglepődtem ezen a sok negatív véleményen. Én nagyon szerettem ezt a krémet, a hidegebb időkben is helytállt. Az illata nem rossz és ez a "morzsolódás" csak akkor keletkezik, ha nagyon-nagyon sokat nyomok a kezemre.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. december 1.

ojessicat

2016. október 30.

Túl nagy volt az elvárásom ami ezt a krémet illeti. A körmeimet tényleg szép,egészségessé és fényessé tette viszont a kezemet napi 2x biztosan be kell kennem vele hogy ne legyen csiszoló száraz....pedig még hol vannak a minuszok?! az illata átlagos, az állaga kissé folyós. Ráadásul amikor belepróbálom masszirozni a bőrömbe különös módon szemcsésen kezd el lepotyogni róla,mintha kis szemcsés bőrradirt használtam volna.ja,és a tubus szájánál is keletkezett egy nyúlós,nyomi kis megdermedt réteg krém amit nem tudok hova tenni...pedig elvileg arányaiban jó kis hozzávalókkal rendelkezik. Ne vedd meg!

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. október 30.

boni04

2016. szeptember 12.

Az illata elsőre nem jött be, de még az elmegy kategória nálam. Nekem nagyon száraz a bőröm, egy másodperc alatt beszippantja, bármennyit kenek rá, és sajna nem sokat javít a helyzeten. Zsírosabb bőrtípusra lehet hogy jobb.

UP: Hát valljuk be, ez egy nagyon nagyon lightos hatású kézkrém.. Sajnos bedőltem a "gazdagon hidratáló" szövegnek, így ezt választottam a mézes helyett.
Vékonyan használva minden hatás nélkül eltűnik, vastagon pedig nem szívódik fel (nem, rétegezve sem).
Jó, nagyon száraz a bőröm. De akkor ne írják rá a megtévesztő nevet...

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. szeptember 12.

Jó, nagyon száraz a bőröm. De akkor ne írják rá a megtévesztő nevet...

Nymphea

2016. július 23.

Szerettem volna szeretni,de sajnos nekem ez a termék mégsem jött össze. Egyszer bírtam elviselni magamon, akkor is majdnem le kellett mosnom, annyira irritált ez a filmréteg, amit a bőrön hagyott. Az illata is érdekes, számomra inkább kellemetlen. Bónuszként viszketni is kezdtem tőle. Sajnos ez csak 1*, az is az árának szól. Elraktam messzire, szerintem örökre.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. július 23.

Juuice

2016. május 4.

Ezt nem tudom, hogy sikerült, de az egy dolog, hogy hagy egy réteget a bőrön, kézkrémnek ezt el lehet nézni. De hogy bekenem vele és utána lepereg ilyen morzsalékokban, mintha hámlanék, az nagyon nem jó dolog. Valamelyest hidratált, de az a része sem volt az igazi. Elhasználtam, de soha többet.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. május 4.

Echan

2016. február 19.

Sokági vártam, hogy hátha megszeretem és kibékülök vele. De a praktikus kattintós kupakot leszámítva sajnos nem vagyok elégedett vele. Az illata ugyan kellemes, de annyira nem hogy feledtetni tudja a minőség alacsony szintjét. Vékony viaszos réteget hagy a kézen, ami dörzsölésre kukacosodik. Először azt gondoltam hogy túl sokat viszek fel egyszerre és kevesebb kell belőle, de nem, borsónyi mennyiségnél is, ugyanezt tapaszalom. Nem tudom hogy fogom elhasználni, mert vettem már másikat...

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. február 19.

panneszka

2016. február 18.

Az illata nagyon rossz, és nem is szívódik be, inkább lepereg a kezemről.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. február 18.

Az illata nagyon rossz, és nem is szívódik be, inkább lepereg a kezemről.

Antioxidánsok: Argania Spinosa (Argan) Kernel Oil, Tocopheryl Acetate
Hidratálók: Propylene Glycol, Glycerin
Vitaminok: Tocopheryl Acetate

Szilikon féle, melynek elsődleges célja az összecsomósodás megakadályozása.

Cetyl Alcohol ti I eo I eu I al 2 2

Felületaktív anyag, emulgeálószer és sűrítő anyag.

Steareth-2 ti I eu 2 2

Viasszerű felületaktív anyag és emulgeálószer.

Choleth-24 ti I eu 0 0

Emulgeálószer, felületaktív anyag (surfactant)