Avon Advance Techniques Absolute Nourishment Hajápoló Ampulla Argán- és Kókuszolajjal

Avon

Ár:   700 Ft   Kategória:   Hajápolók
Lelőhely:   tanácsadónők, online   Bőrprobléma:   --
Vedd meg online a Avon.hu-n megnézem

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Honeyhair, Módosítva: 2021. február 17.

Lelőhely:   tanácsadónők, online
Kategória:   Hajápolók
Vedd meg online: Avon.hu,

Hajápoló ampulla, amelynek tartalmát hajmosás után kell használni, önmagában vagy hajbalzsammal összekeverve, a hajon eloszlatva, majd 3-5 perc után leöblítve. Mélyen kondicionál, azonnali eredményként drámai simaságot ad a hajnak. Argán-, kókusz-, marula- és kaméliaolajjal gazdagítva.

Ár: -- , Eladó: Avon.hu
Fizetés: bankkártya, utánvét, Szállítás:házhozszállítás, csomagautomaták és csomagátadópontok

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia
Borostyan

Renita144

2024. április 23.

Jó ki hajápoló termék, egy alkalommal kb. az ampulla felét használtam el a leírásnak megfelelően. Használat után közvetlenül már éreztem, hogy sokkal puhább a hajam. Másnapra sem olyan iszonyat száraz, mint szokott. Így részemről 5*. Most kereshetek belőle valami nagyobb kiszerelést, ami hasonló összetevőket tartalmaz.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2024. április 23.

Yamillehaddeji

2024. február 26.

Hajvegre használtam mert egyben nem tűnt nagy adagnak, nem csinált semmi különöset. Állagra, hatásra ugyanolyan,mint egy drogériás balzsam. Elhasználtam de nem veszem újra.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2024. február 26.

CandyShimmer

2021. május 18.

Nekem nem sokat ért, olyan mint egy balzsam, csak kis adag

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2021. május 18.

Nekem nem sokat ért, olyan mint egy balzsam, csak kis adag

zonga

2021. március 13.

Rövid (de sűrű hajam van), egy tubusnak kb. a harmadát, negyedét használtam el. Hidratált.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2021. március 13.

Honeyhair

2021. február 19.

Az AVON argánolajos hajápoló termékcsaládját kezdettől fogva szeretem, és most a megújulás után ezt a terméket próbáltam ki először. Már három ampullát elhasználtam, és teljesen meg vagyok vele elégedve. Bár van szilikontartalma, az anyag állaga könnyű, szépen ápol, simít, nem viszket tőle a fejem. Félhosszú hajam van, erre az egy ampullában lévő mennyiség pont elég. Nekem bejött!

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2021. február 19.

Antioxidánsok: Argania Spinosa (Argan) Kernel Oil
Hidratálók: Glycerin, Sclerocarya Birrea Seed Oil
Vitaminok: Panthenol

Sárgás, viaszszerű anyag, mely docosyltrimethylammonium chloride vagy BTAC-228 néven is ismert. Elsősorban hajápoló termékekben találkozhatunk vele, ahol elektromos töltődést megakadályozó anyagként, hajkondícionálóként és tartósítószerként funkcionál. 0.1%-nál kisebb mennyiségben használt. Nagyobb koncentrációban erősen irritáló lehet és allergiás bőrreakciót válthat ki.

Foszforsav. A kozmetikumokban pH stabilizáló anyagként használatos összetevő.

Argán olaj. Más növényi olajokhoz hasonlóan számos a bőr számára hasznos anyag forrása: lipidek, zsírsavak és antioxidánsok (E vitamin, ferulic sav) is találhatók benne. Az egyik legjobb növényi olajként van számon tartva, E vitamin tartalma állítólag 3-szorosa az olíva olajénak.  A benne lévő omega-6 és  omega-9 zsírsavaknak gyulladáscsökkentő és hidratáló hatása van, valamint segítenek a bőr rugalmasságának fenntartásában.

Egy viszonylag irritáló hatású tartósítószer, mely már alacsony koncentrációban is rendkívül hatékony a baktériumok ellen, és amit manapság viszont már leginkább csak lemosható termékekben használnak, mivel könnyen érzékenyítheti és irritálhatja a bőrt, ha bőrön hagyható termékben van jelen.