Avon

Ár:   1549 Ft   Kategória:   Hajápolók
Lelőhely:   tanácsadónők, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: lovecreams, az összetevőket feltöltötte: PAncsi79, Módosítva: 2017. február 10.

Lelőhely:   tanácsadónők, online
Kategória:   Hajápolók

Segít kezelhetőbbé tenni a hajat és selymesen sima hatást kölcsönöz a kócos hajnak.

• puhábbá, selymesebbé és simábbá teszi a frizurát
  • száraz és kócos hajra
  • selyemproteinekkel
  • erő és selymes tapintás

jnrita95

2019. november 13.

Szerettem használni, főként hajvégápolóként, viszont már lecseréltem avonos tanácsadó hiányában kb minden avonos termékemet. Jó illata van, nem ragad össze tőle a hajam, puhítja a végeket, könnyen lehet fésülni. https://kremmania.hu/kremek/imperity-golden-crystal-serum -ra cseréltem le, 3-szoros mennyiség, de csak dupla ár, fodrászkellékesnél be lehet szerezni, nem kell rendelni és várakozni a rendelésre...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. november 13.

AnnaLAKK

2019. október 20.

Kettős érzéseim vannak ezzel a termékkel kapcsolatban. Frissen mosott szárított hajamat szépen lesimítja, csillog-villog, de másnapra mosatlan lesz a hatás. Olyan érzésem van tőle mintha összeragasztaná a hajszálaimat, akkor érzek ilyet amikor belakkozom a hajamat és nehezen szabadulok meg tőle hajmosáskor. Ha kevesebb terméket rakok a hajamra akkor pedig nem csinál semmit. Szerettem volna szeretni, mert az illata púderes és nagyon tetszik, de sajnos tovább ajándékozom mert nem tesz jót a hajamnak.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. október 20.

kicsispenot

2019. április 8.

Legalább 5 dobozzal használtam el. Imádom. Tönkrement már a hajam a sok vasalástól, de ez szalon szépségű, fényes hajat varázsol. Plusz pont, hogy nem zsírosit egy kicsit sem

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. április 8.

bogyoesbaboca

2018. május 9.

Semmi extrat nem csinal a hajammal kb olyan hogy kenyek a hajamra hogy na megis legyek egy kis hajveg apolo rajta de sokminden plusszt nem ad neki.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. május 9.

vanesszam

2018. február 20.

Csudijó! Nagyon jó az illata, a hajamat is gyorsan rendbe szedi, nem hagy ragacsos érzetet, és a hét végéig kibírja a hajam, hogy nem lesz a vége cirokseprű. Csak ajánlani tudom, tényleg nagyon jó termék. A töredezett hajvégekkel nem tesz csodát, de arra semmi sem képes. A lényeg, hogy átmeneti segítséget nyújt, ez pedig ár-érték arányban teljesen korrekt.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. február 20.

coffeegirl

2018. február 19.

Számomra ez megint olyan hajszérum, mint az argánolajas változat, kicsit talán jobb attól, de a zöld sima hajvégápolót egyik se körözi le. Pótléknak elhasználom, de különösebben nem ad semmi extrát a hajamnak. Száraz hajvégekre használva nem ért semmit, ugyanúgy száraz maradt :/

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. február 19.

lbrigitta04

2018. február 1.

Használtam Pantene hajolajat, és az a közelében sincs ennek. Nagyon száraz, göndör hajam van, és ez az olaj nagyon jót tesz neki. Nyilván csodákat ez sem csinál, de legalább amit elvárok, azt teljesíti, Nekem is azért 4*, mert a kiszerelés nagysága mellett, ez az üveg 'palack' sem az igazi.. Sikerült a csempére leejtenem és annyira repedt csak meg, hogy minden kifolyjon, utána nyomtam a spárgákat a kövön, hiába töröltem fel.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. február 1.

Szucsnori

2017. augusztus 9.

Az illata nagyon nagyon jó. Szalmaszerű, fakó hajam van de ha ezt használom pihe-puha és fényes lesz tőle a hajam. Nagyon meg vagyok vele elégedve.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. augusztus 9.

szatmari.mariann

2017. április 14.

Nagyon jó!!! Fényes és puha lesz a hajam tőle"**

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. április 14.

Nagyon jó!!! Fényes és puha lesz a hajam tőle"**

tishargitay

2017. január 24.

Nagyon selymes és fényes lesz tőle a hajam. Luxus hajápoló spray-vel kombinálva meg csodás: puha, illatos, kezelhető és fényes lesz a hajam. Csak ajánlani tudom. Nálam egy üveg nem húz ki egy hónapot. Hajmosás után mikor a haj még épp hogy nedves, akkor kell felvinni és hagyni megszáradni. Hajszárítóval meg csak óvatosan

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. január 24.

Hidratálók: Caprylyl Glycol

Részletesebb információ a smartskincare-en.

Illatanyag, potenciális bőr irritáló.