Avon

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Hajápolók
Lelőhely:   tanácsadónők, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: Jelizz, az összetevőket feltöltötte: tothdetty22, Módosítva: 2020. augusztus 27.

Lelőhely:   tanácsadónők, online
Kategória:   Hajápolók

Többfunkciós hajápoló, mely azonnal helyreállítja a sérült haj egészséges fényét, a haj táplált és erősebb érzetűvé válik.

• használhatod pakolásként samponozás előtt
  • hidratálóként hajszárítás előtt
  • vagy befejező lépésként a hajvégek ápolására
  • ragyogó argánolajjal, mely kondicionálja a sérült hajrostokat, regenerált érzést ad a hajadnak
  • egzotikus kaméliaolajjal, amely mesés fényt és puhaságot kölcsönöz a frizurádnak

Ár: 700 , Eladó: agneadra
Állapot: Bontatlan! , Helyszín: Budapest XVII., Gyömrő , fizetés: Személyes átvétel, posta, Foxpost

pinky0226

2021. március 15.

Nagyon jó kis hajolaj. Iszonyat gyorsan beszívja a hajam és sokkal puhább és ényesebb lesz tőle.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2021. március 15.

dnoule

2021. január 27.

Régen a Balea hajolaját használtam, aztán kipróbáltam ezt.
Egyáltalán nem bántam meg. Iszonyatosan gyorsan nő tőle a hajam és nagyon jó illata van.
Azóta is ezt használom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. január 27.

Régen a Balea hajolaját használtam, aztán kipróbáltam ezt.
Azóta is ezt használom.

pbernadett

2020. október 17.

Egyszerűen imádom az illatát! Hajmosás után, nedves hajra használom és kb 2 pumpányi elegendő a hajvégekre. Nem tapadnak össze a tincsek, teszi a dolgát. Érdemleges változást nem tapasztaltam, de arra megfelelő, hogy ne úgy nézzen ki a hajam szárítás után mint egy seprű 😃

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. október 17.

anreni9

2020. augusztus 19.

Vizes hajon használom, mosás- balzsamozás után, szárítás előtt. Egyáltalán nem tapasztja össze a hajvéget, szépen eloszlik a hajon és Isteni illata van. Mindenképp újraveszem!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. augusztus 19.

Mia0602

2020. augusztus 19.

Ez kétségbeejtően rossz termék! Összetapasztja a tincseket, gubancos lett tőle a hajam. Semmit nem teljesít az ígéretekből. Se fényes, se erősebb nem lett a hajam , de puha és egészséges külsejű pláne nem. Nagyon száraz a hajam szöszös, szálkás. Gondoltam majd olajjal nem lesz ilyen "oroszlánsörény" kinézete. Ez a termék sajnos nem volt jó semmire. Száraz és nedves hajon is próbáltam, nekem nem vált be.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2020. augusztus 19.

haszi79

2020. augusztus 16.

Hajmosás után használom, 2-3 pumpálásnyi elég egyszerre. Nem zsírosít, szépen táplál. Sokáig elég lesz a 100ml, januárban kezdtem kb használni és félig van, heti 2-3x mosok hajat.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. augusztus 16.

spavanilly

2020. június 27.

Hajmosás után használom, száraz hajon, a hajvégek ápolása és a "szálasodás" ellen.
Nagyon finom illata van, 1x- i használatra 1-2 pumpányi bőven elég.
Jó termék, de a zöld színű hajvégápoló szérum picit jobban bevált.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. június 27.

Nagyon finom illata van, 1x- i használatra 1-2 pumpányi bőven elég.
Jó termék, de a zöld színű hajvégápoló szérum picit jobban bevált.

bubblegum67

2020. április 13.

Olyan mint akármilyen hajolaj. Szerencsére alkohol nincs benne, de sok szilikon az van. Az illata kellemes és nagy kiszerelés. A sok szilikon miatt viszont nem kedveltem, a hajam egy idő után már nem szerette.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. április 13.

Jelizz

2020. április 3.

Jo aron van es nem kicsike a termek szuper illata van, puha lesz tole a hajam. Igazabol ugyan anyitt tud mint barmelyik hajolaj , nekem ugyan az ez mint az Aussie hajszerumom. Nem rossz.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. április 3.

Faustine

2020. március 7.

Töredezett hajvégek megelőzésére kezdtem el használni és nagyon bevált. Kevés termék kell belőle, így szépen táplál és nem válik zsírossá a haj.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. március 7.

Antioxidánsok: Argania Spinosa (Argan) Kernel Oil, Tocopheryl Acetate
Hidratálók: Caprylyl Glycol, Dimethiconol, Phytantriol
Vitaminok: Tocopheryl Acetate

Részletesebb információ a smartskincare-en.

Phytantriol h I al 2 2