Avon

Ár:   629 Ft   Kategória:   Hajápolók
Lelőhely:   tanácsadónők, online   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: agi.greendaygirl, Módosítva: 2013. április 24.

Lelőhely:   tanácsadónők, online
Kategória:   Hajápolók

Intelligens hidratáló összetétel, mellyel hajad annyi nedvességhez juthat, amennyire szüksége van. az erdmény: könnyű állagú, rugalmas és puha haj, mely természetes esésű

Kiszerelés: 250 ml

nius

2014. április 9.

Újabb csalódás az Avontól, tipikus Avon-minőség. Borzalom! Semmit nem csinál a hajmmal, szó szerint, úgyhogy megint kidobtam pár száz Ft-t.Bár nem tudom, miért is panaszkodom, nekem kb. 1 Avonos termék sem jött eddig be. Százszor jobbat kapni drogériákban, ugyanennyi pénzért. Az összetevőiről nem is beszélve. Meg asszondja, "intelligens hidratáló összetétel", na ettől a falnak megyek, hogy már egy hajbalzsam is intelligens, aztán mégis jobban járnék, ha egy vödör disznózsírba dugnám a fejem. Akkor az már nem is intelligens, hanem zseni.
Ennyit az Avonról.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. április 9.

Ennyit az Avonról.

nagy.nikike

2013. november 17.

A samponjával együtt használtam de nem venném újra mert már megtaláltam a tökéleteset.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. november 17.

kitty06

2013. november 2.

Samponnal és hajpakolással együtt használom és szép fényes és selymes a hajam.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2013. november 2.

Samponnal és hajpakolással együtt használom és szép fényes és selymes a hajam.

failedstardoll

2013. október 29.

Nagyon jó, tényleg hidratál, könnyen fésülhető lesz a hajam. Imádom az illatát is, ami sokáig megmarad. De újra nem fogom venni, aminek egyszerű oka van, macerás nekem ez az avonos rendeléses bigyó :D Egyszerűbb elmenni bármelyik drogériába és levenni egyet a polcról :) Szerintem :D

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. október 29.

berka

2013. október 27.

Egyszer próbáltam, olyan mint a többi balzsam. Kezelhetőbb puhább utána a hajam.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. október 27.

szilvi07

2013. július 21.

Egyszerű balzsam, olyan az illata mint a zöld kupakos hajvégápolónak. Én nem vettem észre, hogy hidratálná a hajszálaimat a tövüktől a végükig, bár lehet azért van, mert csak a balzsamot használom a termékcsalád közül? Göndör hajam van, és egy részen nagyon durván száraz a hajam, kb már drótkefe kéne hozzá... de a balzsam sokat segít benne, hogy kezelhetőbb legyen, és kitudjam utána fésülni. Szóval jó kis balzsam ez, de nem tesz csodát a hajammal, bárhogy is szeretném. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2013. július 21.

agi.greendaygirl

2013. május 15.

tényleg nagyon jó, működik *-*. Már amikor megláttam a katalógusban, felcsillant a szemem, hogy végre gondoltak a vízhiányos hajúakra is :) Eddig még csak kétszer használtam, de már az első után éreztem a hatását, már használni is jó érzés, vizesen is puha és selymes a haj tőle. Az én hajam alapból olyan, hogy a vége nem tartja meg a nedvességet, emiatt nagyon hajlamos a töredezésre. Mikor mosás után leveszem a törölközőt a hajamról, hogy megszárítsam, van, hogy a vége már száraz. Na ezzel a balzsammal nincs ilyen, ugyanolyan tempóban szárad a hajam hossza és a vége :) Puha, selymes fényesebb és rugalmasabb lesz tőle a hajam. (Én csak a balzsamot használom a termékcsaládból, együtt az egész biztos még látványosabb hatást ér el.)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. május 15.

Honeyhair

2013. május 14.

Három hete használom ezt a balzsamot a samponnal és az öblítést nem igénylő hajápolóval együtt. Közösen igen szép eredményt adnak, a hajam valóban "telített", hidratált és fényes.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2013. május 14.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate
Hidratálók: Dimethiconol, Glycerin
Vitaminok: Panthenol, Tocopheryl Acetate

Cetyl Alcohol ti I eo I eu I al 2 2

Stearyl Alcohol ti I eo I eu I al 2 2

Choleth-24 ti I eu 0 0

Foszforsav. A kozmetikumokban pH stabilizáló anyagként használatos összetevő.

Emulgeálószer, felületaktív anyag (surfactant)

Illatanyag, potenciális bőr irritáló.