Avon

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Hajformázók
Lelőhely:   tanácsadónők, online   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: timikeke, Módosítva: 2016. augusztus 23.

Lelőhely:   tanácsadónők, online
Kategória:   Hajformázók

A Lotus Shield technológiát a lótuszlevél természetes víztaszító hatása ihlette. Vékony védőréteget képez, mely védi a hajat a nedvességtől és a párás levegőtől, valamint segít megtartani a frizura formáját.

zonga

2020. december 26.

Én szerettem. Elég régen vettem, de mivel nem használtam rendszeresen ( sőt, ezer éve elő sem került), még van belőle. Nedves hajra teszem fel, nem sokat, csak egy keveset, így nem nehezíti ez a hajamat. Puha, fényes lett a hajam, jobban megtartotta a formáját. Könnyű használni is, és számomra az illata is kellemes.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2020. december 26.

Rita0126

2015. február 14.

Na mi történt? Semmi :/ nagyot csalódtam...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2015. február 14.

Na mi történt? Semmi :/ nagyot csalódtam...

ppetruska21

2013. december 26.

Ajándékba kaptam nekem nem az igazi az én hajammal nem csinált semmit.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. december 26.

Ajándékba kaptam nekem nem az igazi az én hajammal nem csinált semmit.

ziadrienn

2013. november 21.

nem nagy szám :(

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. november 21.

nem nagy szám :(

nius

2013. november 8.

A hajvégeim szárazak lettek, szanaszét álltak a használata után...Pedig nem használtam se túl sokat, se túl keveset, de a hajam sokkal csúnyább lett a hazsnálata után mint egyénként :/

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. november 8.

necra

2013. október 2.

A hajam a dauertől és a melírtól gubancos,kezelhetetlen. Sok terméket kipróbáltam, végül feladtam és levágattam a hajam. Nem kellett volna. Ebből a termékből egy pici és simán ki tudom fésülni a hajam, tépkedés nélkül. Vigyázni kell viszont, mert ha nem vizes hajra teszem, akkor olyan hatást kelt, mintha csupa zsír lenne

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. október 2.

lilielli

2013. március 20.

Nagyon göndör, csigás hajam van és most már megbarátkoztam ezzel, ritkán egyenesítem. Akcióban vettem én is ezt a terméket. Csalódtam először, mert ez annyira megszelídítette a csigákat, hogy félig egyenes, félig hullámos lett a hajam- és ha ez ilyen nekem, az nem áll jól, olyan semmilyen lesz a tartása. Nekem az áll jól, ha nagyon göndör, természetes, vagy esetleg ha kiegyenesítem. /De hát rá is volt írva, hogy hajszelídítő pakolás.../ Egyenesítés előtt még nem próbáltam. Mindig vizes hajra kenem, jól felrázom, úgy nem lesz olajos az állaga. Na, de! Ma hirtelen ötlettől vezérelve összekevertem a tenyerembe ezt, meg egy kis hajzselét és a csigák megmaradtak!! :-) Fényes és puha a hajam és NEM szárítom, az nekem nagyon rosszat tesz, szétfújja, tartás nélküli lesz úgy a hajam. Mindig hagyom magától megszáradni!! Szóval összességébe jó kis termék, rájöttem, hogyan jó nekem a használata!! :-D

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. március 20.

katuska8

2013. február 19.

Régebben kettőt is elhasználtam és nagyon szerettem. Nem lett tőle soha zsíros hatású a hajam, nem nehezítette el, ellenben isteni puha volt tőle, sokkal szebb és kevésbé töredezett. Amikor ezt használtam látványosan többet is nőtt a hajam, amiért a végei rendben voltak. Minden hajmosásnál használtam, nem kell belőle sok és jó ideig elég is. Mindig akciósan vettem, amikor 600 Ft volt, de szerintem már drága egy kicsit, csak ezért nem vettem újra.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. február 19.

viktoriacsoke

2013. február 18.

puhitotta is a hajam de kicsit zsirostott is :(

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. február 18.

puhitotta is a hajam de kicsit zsirostott is :(

karakumsivatag

2013. január 12.

Néhány éve kaptam mintát belőle, és én úgy emlékeztem, hogy ez valami balzsam. Most, amikor az egész flakonosat megvettem, kicsit csalódtam, mert ez inkább olajos állagú. Kentem az egész hajamra, amitől rögtön zsíros is lett:(

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2013. január 12.

Hidratálók: Dimethiconol

Részletesebb információ a smartskincare-en.

Illatanyag, potenciális bőr irritáló.