Avon

Ár:   £3 és £4   Kategória:   Samponok
Kiszerelés:   250 ml és 400 ml   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   tanácsadónők, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: Panni21, az összetevőket feltöltötte: ladymerci85, Módosítva: 2020. január 13.

Ár:   £3 és £4
Kiszerelés:   250 ml és 400 ml
Lelőhely:   tanácsadónők, online
Kategória:   Samponok

Helyreállító sampon pantenol és keratin komplexszel sérült hajra.

Yolandaa

2020. február 26.

Az illatán kívül semmi pozitív nekem nagyon elnehezítette a hajam, olyan volt, mint amikor a balzsamot nem mosod ki jól. Egyedül a zöldet szeretem belőle, a 2in1 balzsam és sampont, az bejött a hajamra.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. február 26.

Majida

2019. április 24.

Nagyon jó illata van a samponnak szeretem használni viszont a hatást amit igér semmit nem vettem belőle észre a balzsamját is csak úgy elhasználtam semmi hatása

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. április 24.

Renus

2019. április 12.

Jó illatú, lesz tőle a hajam.
Az állaga kicsit hígabb amit nem szeretek.
A balzsamjaval próbáltam ki, hát nem vagyok tőle elajulva, száraz maradt a hajam hiába a rengeteg balzsam..
2 csillag csak így.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. április 12.

Jó illatú, lesz tőle a hajam.
Az állaga kicsit hígabb amit nem szeretek.
2 csillag csak így.

egyno

2019. március 21.

A gyorsan zsírosodó hajamra nem vált be. Nincs meg a frissen mosott érzet, vagy amikor hajmosás után "szárnyal a hajam". Elnehezedik, és másnapra elviselhetetlenül visszazsírosodik. Az illata viszont isteni, emiatt jár a 2 csillag.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. március 21.

Panni21

2019. március 2.

A hajam hossza nagyon puha lesz tőle, azonban elnehezül, és lelapul, nincs az a frissen mosott érzés utána. Elsőre nagyon tetszett, de muszáj lesz valamivel felváltva használnom, mert nem érzem tisztának a hajam.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. március 2.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate
Hidratálók: Glycerin, Persea Gratissima (Avocado) Oil, Hydrolyzed Keratin
Vitaminok: Panthenol, Tocopheryl Acetate

Emulgeálószer, ami segíti a krémekben lévő olaj- és vízkedvelő anyagok elegyedését. Speciálisan a C12-14 Pareth-12-t leggyakrabban a Dimethicone/ Vinyl Dimethicone Crosspolymer nevű elasztomerikus szilikon por emulgeálására használják.