Avon

Ár:   1699 Ft   Kategória:   Hajápolók
Lelőhely:   Avon tanácsadók   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: agi.greendaygirl, Módosítva: 2020. január 13.

Lelőhely:   Avon tanácsadók
Kategória:   Hajápolók

Kétfázisú tápláló spray minden hajtípusra

• 5 féle értékes olajjal: makadámia, kaméliamag, mandula, szőlőmag, marula
  • erősebb érzetűvé és ragyogóbbá varázsolja a hajat
  • nedves és száraz hajon is használható, nem igényel öblítést

matyasflora

2019. december 24.

Nagyon sokáig elég, az illata nagyon finom és sokáig a hajban marad, de nem fogom újra venni, mert találtam nála ezerszer jobbat.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. december 24.

ChinchillaLover

2019. december 8.

Abszolút csodaszer! Szettben használom a samponjával, balzsamjával + az avonos hajkefével a derékig érő szőkített, száraz, töredezett hajamra. Selymes, puha, fényes, könnyen kifesülhető tőle a hajam.
Arra kell odafogyelni, hogy a hajtövekre csak keveset szabad fújni, mert könnyen zsírosít úgy. Szépen táplálja a hajam, nagyon finom az illata, illetve csökkentette a hajhullásom jelentős mértékben ez a négyes szett.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. december 8.

nikittta

2019. november 18.

Kb 2 hónapja használom .Vékonyszálú a hajam és frissen mosva száll össze-vissza.Ez rendbe teszi anélkül hogy úgy néznék ki mint akinek a fején végignyalt egy boci. :-)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. november 18.

udntknowwwhoiam

2019. október 23.

Imádom! Évek óta használom, próbáltam más fajta "kifésülő" sprayket is,de mindig visszatértem ehhez. Emlékszem már a legelső alkalommal kipróbáltam, amint lehetett az avonban kapni, mintha elsőre még egy kicsit másmilyen formula lett volna, jobb volt. Aztán megújult a külseje meg egy kicsit a belseje is,de még mindig ez a kedvencem. Általában vizes hajra szoktam ráfújni még mielőtt kifésülném. Használok külön hővédő sprayt is,de enélkül sokkal rosszabbnak érzem a végeredményt. Nem lesz tőle zsírosabb a hajam és nem nehezíti el. Szerintem nálam örök darab lesz ez, amíg csak kapható!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. október 23.

zankerkova

2019. szeptember 20.

Olcsósága ellenére is imádom,imádom. Fantasztikus illata van. Sokkal fényesebb, puhább lesz tőle a hajam. Vizes hajra fújom rá, sokkal egyszerűbb a kifésülés és a hajszárítás is. Ajánlom mindenkinek!

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. szeptember 20.

fehereszter13

2019. augusztus 9.

Számomra enélkül a termék nélkül már elképzelhetetlen lenne a hajmosás. Nekem száraz, vastagszálú, és oroszlánsörény típusú hajam van, ami, ha csak megmosom szörnyen néz ki. Komoly balzsamozás és egy ilyen termék segít abban, hogy szép fényes, selymes és könnyebben kezelhető legyen. Szép fényt ad a hajnak, selymes hatást, és szuper az illata.
Én vizes hajra viszem fel, hajszárítás előtt. De használtam más száraz hajra is, felfrissíteni kicsit a frizurámat két hajmosás között (mindig csak a hajvégekre, fülvonal alá viszem fel).
Bátran ajánlom azoknak, akik hasonló hajproblémákkal küzdenek, megkönnyíti a haj kezelését.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. augusztus 9.

Mia0602

2019. július 31.

Hajszárítás után használom, hogy az oroszlánsörényem kordában tartsa. Kellemes illatú. Többször vettem. A spray kiszerelés jobban tetszik mint az argánolajosé, de az hatásában jobb.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2019. július 31.

elina12

2019. június 5.

Nagyon jó illata van és ez sokáig is érződik. Én nagyon szeretem, nekem mindig puhább a hajam használat után. Ha vizes hajra fújom és úgy szárítom meg akkor az illata akár a következő hajmosásig is kibírja. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. június 5.

Nikki1202

2019. május 28.

Ajándékba kaptam, épp a napokban fogyott el, én nagyon szerettem használni, pár fújás és már puha is volt a hajam tőle. Az illata is tetszett, megadom az 5*ot.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. május 28.

nori145

2019. május 28.

Intenzív illata van és sokáig a hajban marad. Nem nagyon ápolta a hajvégeket,de selymes és fényes lett tőle a hajam :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. május 28.

Antioxidánsok: Vitis Vinifera (Grape) Seed Oil
Hidratálók: Sclerocarya Birrea Seed Oil, Glycerin