Avon

Ár:   1699 Ft   Kategória:   Hajápolók
Lelőhely:   Avon tanácsadók   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: agi.greendaygirl, Módosítva: 2020. január 13.

Lelőhely:   Avon tanácsadók
Kategória:   Hajápolók

Kétfázisú tápláló spray minden hajtípusra

• 5 féle értékes olajjal: makadámia, kaméliamag, mandula, szőlőmag, marula
  • erősebb érzetűvé és ragyogóbbá varázsolja a hajat
  • nedves és száraz hajon is használható, nem igényel öblítést

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre
powderwoman

kalexandra66

2020. június 18.

nagy reményekkel megvettem a terméket, az illata nagyon jó viszont nem táplálja inkább kiszárítja a hajamat és irtó hamar elfogyott.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. június 18.

HHanga

2020. június 16.

Nagyon szeretem!!!!!!! Nagyon.
Már vagy 5 éve használok ilyen -és ehhez hasonló- avonos hajápolókat, mivel göndör és száraz hajam van. Két pumpálásnyit eloszlatok a tenyeremen, utána pedig a tenyeremmel fésülöm át a hajamat, hogy mindenhova kerüljön.
Nyilván a töredezésen nem segít, nem is ígéri, de puha lesz tőle a hajam és ha kitapasztaljátok a megfelelő mennyiséget nem ad zsíros hatást (én az elején belefutottam ebbe, hogy telelocsoltam ezzel a hajamat, hátha meghódítom a fél világot.. :D hát katasztrófa volt). Plusz én az illatát is szeretem, olyan megnyugtató.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. június 16.

Nagyon szeretem!!!!!!! Nagyon.

Miruska

2020. május 30.

Csodaszer. Szárítás előtt, nedves hajra használom. Csak úgy fut a fésű, kefe a hajamban. Semmi gubanc, akadás, s semmi zsíros érzet, csak fényes haj.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. május 30.

evi1016

2020. május 27.

Elég jó kis termék, viszont én semmi nagy változást nem tapasztaltam és viszonylag hamar el is fogyott.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. május 27.

karika97

2020. május 11.

Valóban fényesebb lett a hajam, hosszútávon úgy vettem észre picit szárít.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. május 11.

Valóban fényesebb lett a hajam, hosszútávon úgy vettem észre picit szárít.

zita98

2020. május 11.

Évek óta használjuk anyummal, hajvasalás után mindig teszek a hajamra egy picit. :)
Jó az illata és nincs nehéz hatása.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. május 11.

Jó az illata és nincs nehéz hatása.

alea

2020. március 23.

Anyának annyira bejött, hogy kb. egy hét alatt elhasználta. :D
Én is szeretem, de csak óvatosan használom, mert ugye olaj. Vékonyszálú, zsírosodásra hajlamos hajam van, a végek azonban szárazak, ezért csak oda szoktam fújni módjával, és máris élettel telibbnek tűnik tőle a hajam. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. március 23.

Anyának annyira bejött, hogy kb. egy hét alatt elhasználta. :D

Brigimania08

2020. február 21.

Mindig van otthon. Felfrissíti a hajam közben ápolja és finom illatot kölcsönöz. Imádni való kis cucc.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. február 21.

vszlau

2020. február 14.

Anyukámtól kaptam ajándékba, nagyon szuper termék. Fenékig érő festett hajam van ami könnyen zsírosodik. Így féltem is picit, hogy ettől extra zsíros lesz a hajam, de hálisten nem. 🙏🏻
Szuper az illata, és nagyon jót tesz a hajamnak. 😁

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. február 14.

Szuper az illata, és nagyon jót tesz a hajamnak. 😁

realshady

2020. február 9.

Nedves hajra használom szárítás előtt. Sokkal könnyebb vele kifésülni és kezelhetőbb vele a hajam, jó illata van és nem nehezíti el a frizurám. Szerintem jó ára van és meg is éri az árát.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. február 9.

Antioxidánsok: Vitis Vinifera (Grape) Seed Oil
Hidratálók: Sclerocarya Birrea Seed Oil, Glycerin