Avon

Ár:   1049 Ft   Kategória:   Samponok
Kiszerelés:   250 ml és 400 ml   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   Avon tanácsadók   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: agi.greendaygirl, Módosítva: 2017. február 8.

Kiszerelés:   250 ml és 400 ml
Lelőhely:   Avon tanácsadók
Kategória:   Samponok

Sampon minden hajtípusra

• 5 féle értékes olajjal: makadámia, kaméliamag, mandula, szőlőmag, marula
  • segít javítani a haj állapotán
  • puhábbá és fényesebbé teszi a frizurát

BKJ

2020. augusztus 4.

Egyszerűen imádom! Ha nem használom hozzá a balzsamját, akkor is fényes, puha marad tőle a hajam. Ja, és nagyon kevés olyan sampon van, amitől nem korpásodik be a hajam. Ez ilyen. Tökéletes, már nagyon sokszor vettem újra.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. augusztus 4.

Miruska

2020. július 5.

Nagyon kellemes az illata, jól habzik. Egyelőre tetszik.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. július 5.

Nagyon kellemes az illata, jól habzik. Egyelőre tetszik.

klaudia901013

2020. május 11.

Nekem nagyon bevált ez a sampon, puhává teszi a hajam és illatos is. Mindenképp újraveszem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. május 11.

pancsi88

2020. április 11.

Nem tudom eldönteni,hogy szeretem-e vagy sem ;)
Az illata nekem nem tetszik. Első körben a kiskoromban kapott kanalas gyógyszerre emlekeztet (utáltam😁). Végülis megszoktam,annyira nem tartós,hogy elviselhetetlen legyen.
Másnap kissé szárazabb tőle a hajam kozepe/vége,viszont a hajtőnél hamarabb zsírosodik (amúgy kb 3 nap után kezd).
Nagy kiszerelés az ára is nagyon jó (főleg csomagban). Elhasználom,ha már megvettem,de nem valószínű,higy újra veszem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. április 11.

Nem tudom eldönteni,hogy szeretem-e vagy sem ;)

Faustine

2020. március 7.

Nagyon jó sampon. Nehezen találok jó sampont, de ez tényleg bevált. Szép, egészséges fényt ad a hajnak, táplálja, mégse nehezíti el. Csak ajánlani tudom.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. március 7.

ChinchillaLover

2019. december 8.

Azt hittem, hogy a syoss oleo 21 intense care után(megszüntették a gyártását) már sose találok ilyen csodasampont, a szőkített, száraz, töredezett, derékig érő szénahajamra. De ezzel megtaláltam! Nagyon jól tisztítja és ápolja a hajam volt, hogy nem jutott idő a balzsamra és úgy szárítottam, úgy is tökéletesen ki tudtam fésülni a hajam és finom, puha lett. Illetve lecsökkent a hajhullásom, minden hajmosás után tiszta haj voltam, úgy hullott, de mióta ezt használom azóta semmi kb. és az illata is istenifinom! Nekem abszolút csodaszer!

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. december 8.

Doranora

2019. november 26.

Kellemes tartós illatot ad és puha hajat ad. A balzsamot igényli utána.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. november 26.

Kellemes tartós illatot ad és puha hajat ad. A balzsamot igényli utána.

Mia0602

2019. július 31.

Ezt is kipróbáltam, nem rossz. De az argán olajos mindent visz! Kellemes illat, a száraz hajamnak, száraz fejbőrömnek 5 olajjal gazdagított formula remek. De nem az igazi.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2019. július 31.

tvivien921

2019. június 22.

Nagyon szerettem ezt a sampont, nagyon jó az illata. Első pár használat után nagyon puha lett a hajvégem tőle, de utána kicsit szárított. Jó volt, szép volt, talán egyszer újra veszem.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. június 22.

Meowka

2019. június 10.

Rettenetes. Nagyon száraz lett tőle a hajam. Mint a széna.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. június 10.

Rettenetes. Nagyon száraz lett tőle a hajam. Mint a széna.

Antioxidánsok: Vitis Vinifera (Grape) Seed Oil
Hidratálók: Sclerocarya Birrea Seed Oil, Glycerin

Ricinusolajból előállított felületaktív anyag és emulgeálószer.

Színezék. Barnás sárga.

Színező anyag. (Piros)