Avon

Ár:   1500 Ft   Kategória:   Hajápolók
Lelőhely:   tanácsadónők, online   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Szucsbett, Módosítva: 2022. március 3.

Lelőhely:   tanácsadónők, online
Kategória:   Hajápolók

• Egészséges külsejűvé,erősebbé és simábbá teszi a hajat.
  • Segít kifésülni a hajat.
  • Intenzív kondicionáló széum 5 értékes olajjal gazdagítva.
  • Akár 5x erősebb és kevésbé töredezett haj.

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia
Borostyan

ChristmasJ

2022. április 6.

Szerettem volna valami új hajvég ápolót a hajamra, a múltkori festéskor valamilyen új festékkel festette a fodrász a hajamat, és azóta olyan semmi, száraz hajvégek, nincs tartása. Egyébként is vékony szálú, félhosszú, kicsit hullámos, de sok hajamra kerestem valamilyen hajvég ápolót. Az avonnak régen használtam az argánolajos hajtápláló szérumát, mostanában pedig a Aussie 3 Miracle Oil Reconstructor-t, de valamiért azt éreztem most ez nem fogja helyrehozni a hajam. Reggeli Pantene Pro-V sampon után kentem be a hajam ezzel a szérummal, de nem csak a hajvégeket, hanem az egész hajam olyan négy pumpával, majd átfésültem. Ezek után hagytam magától megszáradni. Azt kell mondjam nagyon jó. Ad egy tartást a hajnak, semmi seprűs hajvég, gyönyörű fényes haj. Remélem ez csak jobb lesz, ha minden hajmosáskor bekenem, és nem zsírosítja el a hajam. Most 5 csillag. Updatelek később.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2022. április 6.

Szucsbett

2022. március 1.

Tegnap vettem a haj végeimre vittem fel az illata isteni! A hajam pedig nagyon jó puha és selymes lett!
További véleményt még nem tudok mondani, de 1 hónap múlva írok hogy nekem hogy vált be :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2022. március 1.

Antioxidánsok: Vitis Vinifera (Grape) Seed Oil
Hidratálók: Caprylyl Glycol, Dimethiconol, Sclerocarya Birrea Seed Oil

Részletesebb információ a smartskincare-en.