Avon

Ár:   899 Ft   Kategória:   Samponok
Kiszerelés:   250 ml és 400 ml   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   tanácsadónők, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: lovecreams, az összetevőket feltöltötte: Aerodon, Módosítva: 2017. szeptember 9.

Kiszerelés:   250 ml és 400 ml
Lelőhely:   tanácsadónők, online
Kategória:   Samponok

Az Avon Hajtápláló sampon marokkói argánolajjal minden hajtípusra segít tisztítani, puhává és fényesség tenni a hajat, valamint helyreállítani egészséges kinézetét.

• krémes, luxus habbal tisztít
  • marokkói argánolajjal, B5-provitaminnal és E-vitaminnal
  • az argánolaj zsírsavakban és antioxidánsokban gazdag, erőteljes tápláló tulajdonságairól ismert ritka olaj
  • kellemes illatú
  • akár mindennapos használatra

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre
bibi24

Jukka

2021. december 1.

Beépültem, hogy olcsóbban vásárolhassak. Összevettem sok mindent (vagy ajándékba kaptam), a nagy részüket nem vagy alig használtam.
Egy időben sokat használtam ennek a családnak az összes elemét. Puha lett tőle a hajam, a hajvégek sem voltak sprődek. Ma már csak természetes összetételű sampont használok, ezért elköszöntem tőle.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2021. december 1.

CandyShimmer

2021. július 3.

Elseve sampont balzsamot cseréltem le erre a samponra és balzsamjára, kár volt. Az illatuk kellemetlen de szerencsére enyhe. A sampon jól habzik, a balzsam semmit sem hidratál. A használatuk után a hajam száraz és sprőd.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. július 3.

lZsuzsi

2021. március 10.

Update: Marciusra fogyott el, es meg szep hogy ujravevos lesz! Szerintem meg a hajam is nott tole. Egyatalan nem zsirositott, az illata fenomenalis.

Nagyon szeretem! A hajvegapolo szerummal korabban volt mar dolgom, legkozelebb valoszinu az egesz termekcsaladra be fogok ruhazni. Oktober ota hasznalom, es meg csak a sampon felet is alig hasznaltam el, szerintem fel evig minimum ki fog tartani. Puha es selymes hajat eredmenyez.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2021. március 10.

Saradunay

2021. február 2.

Isteni az illata, a balzsammal együtt sokáig megmarad a loboncomban.
A fejbőrömet ütötte ki sajnos, koszmó foltokat okozva. Így csak ritkán merem használni, pedig nagyon szeretem amit tesz a hajammal és az illatát is!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. február 2.

Isteni az illata, a balzsammal együtt sokáig megmarad a loboncomban.

Vanessza1997

2021. január 24.

A balzsamjaval, illetve a pakolásával együtt használom és nagyon elégedett vagyok a hatásával. Látványos fényt és puhaságot adnak a hajamnak, hajmosás után mindig olyan érzésem van, mintha most jöttem volna a fodrásztól. Biztos vagyok benne, hogy újra veszem az egész termékcsaládot, hiszen a három említett terméket 2200 forintért vásároltam meg, ami szerintem szuper ár-érték arányt jelent.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. január 24.

Pocika17

2020. december 3.

Nagyon jó illata van, jól habzik, nem nehezíti el a hajam. Nem zsírosodott gyorsabban a hajam. A L'oreal Dream Long samponja teljesen kiszárította a hajam a balzsamjával együtt, de ez a sampon nagyon puhává tette szinte az első használat után.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. december 3.

Barbaraaab

2020. október 14.

Nem rég kezdtem el használni a Loreál helyett kellett már valami más a hajamnak. Szerencsére nem nyúltam mellé. Szuper ez a sampon. A balzsamjával együtt használom, és bevált. Nem zsírosítja a hajam, Heti 1x mosok hajat és abszolút vállalható.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. október 14.

Honeyhair

2020. szeptember 8.

Kevés dolog vált be az AVON-tól, ez az egyik (az argánolajos termékcsalád többi tagjával együtt), de komolyan mondom, a márka pozíciójához és árfekvéséhez képest ez a termék csúcs. Jól tisztít, de semmi durvaság, semmi irritáció! Én nem vagyok elvakultan szilikon-ellenes, az én hajamnak egy kis mennyiség nagyon is jót tesz. Együtt használom a sampont, a balzsamot vagy időnként a pakolást, szárítás előtt pedig a hajvégápolót is. Annyira szép és könnyen kezelhető tőlük a hajam, simák és selymesek a hajvégeim, a termékek illata pedig csodás!

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2020. szeptember 8.

Miruska

2020. augusztus 13.

Ez valami elképesztően jó. Isteni illata van, jól habzik, hajmosás közben már érezni, hogy sima a haj állaga. A festésektől meggyötört hajamnak felüdülés volt ezzel a hajmosás, nem szárította tovább a hajam, hanem selymessé tette. Azt hiszem, az eddigi legjobb sampon amivel dolgom volt.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. augusztus 13.

AngelHeart80s

2020. július 27.

Nagyon jó illata van, hajmosás után még 2-3 óráig érezhető az illat a hajon, kellemesen puha érzet. Elég belőle kevés is és habzik.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. július 27.

Antioxidánsok: Argania Spinosa (Argan) Kernel Oil, Tocopheryl Acetate
Vitaminok: Panthenol, Tocopheryl Acetate