Avon

Ár:   1799 Ft   Kategória:   Hajápolók
Lelőhely:   tanácsadónők, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: bihelga, az összetevőket feltöltötte: Sztellaaaaa, Módosítva: 2021. január 8.

Lelőhely:   tanácsadónők, online
Kategória:   Hajápolók

Az Avon hidratáló hajszérum kókusz- és argánolajjal hidratál, mélyen táplál, fényesebbé és erősebbé teszi a hajat. A nők 90%-a szerint a szérum segít fényesebb és egészségesebb megjelenésűvé tenni a hajat akár már egyszeri használat után.

• revitalizáló hajszérum
  • könnyű állagú formulája nem hagy zsíros utóérzetet és nem nehezíti el a hajat
  • károsodott, száraz, törékeny hajra
  • a haj erősebb és egészségesebb megjelenésű lehet
  • mélyen táplál és hidratál
  • káprázatos fényt ad a hajnak

Többfunkciós: használható pakolásként a samponozás előtt, hidratálóként hajszárítás előtt, vagy befejező lépésként a hajvégek ápolására.

Ár: 800Ft , Eladó: Tamara0520
Állapot: A képen látható , Helyszín: Debrecen, fizetés: Posta, személyes átvétel
Ár: 1000 , Eladó: agneadra
Állapot: Bontatlan! , Helyszín: Budapest XVII., Gyömrő , fizetés: Személyes átvétel, posta, Foxpost

Lilly83

2021. március 10.

Nagyon tetszik az illata, ár-érték arányban pont ideális. Használom száraz és törülköző száraz hajra is. Szép selymes, puha lett tőle a hajam.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2021. március 10.

lZsuzsi

2021. március 10.

Na, útközben rájöttem hogy az én göndör hajam milyen száraz is valójában, és hogy ez a hajolaj csak mégjobban szárítja. Az illatával nem sikerült megbarátkoznom. Elhasználom, és hamar el is fog fogyni mivel minden egyes nsp 2 pumpányit oszlatok a hajam hosszán, 5perc múlva ugyanott tartunk. Az argánolajas ezzel szemben egy zseni, azt fogom venni. Hajegyenesítés után is annyival selymesebb, fényesebb tőle a hajam, ez meg... Lehet Ő a hibás azért mert irtózatos tempóban kezdett szálkásodni a hajam vége?... 2csillag, hajolaj lévén nem táplál szinte semmit.

Az árát szerintem megérte, tuti sokáig lesz elég még pedig már 2 hónapja használom minden hajmosás után, meg mikor látom hogy szüksége lenne rá. A hajvégeimet sajnos nem teszi annyira fényessé, és talán nem is védi annyira mint az argánolajos szérum tesója, de ezt is szeretem mondhatni. A hajvégeim kevésbé töredeznek általa, legalábbis hiszek benne. 2nap után hajmosástól számítva viszont a hajvégeim hamar kiszáradnak, csak úgy szívják magukba ezt az olajat! Hajmosás után is a hátközépig érő hajamra kell vagy 4pumpányi. Azért legyen 4csillag, de 3,5-öt adnék rá.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2021. március 10.

Emma23

2021. március 3.

Elhasználtam egyet de nem igazán hagyott bennem mély nyomokat. Jó volt de használtam már jobbat is. Szerintem az Avonnak is vannak jobb hajápolói.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2021. március 3.

Moncherrys

2021. február 17.

Nagyon jó kis termék,csodás illata van ,ára és a mennyisége pont ideális. Nekem kb 6 hónapig elég is volt. Kentem száraz és törülköző száraz hajra is. Szép selymes puha lett tőle a hajam . Újra vettem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. február 17.

chiocciola

2021. január 4.

jó cucc, egy-két pumpálás bőven elég a váll alattig érő hajamra, szépen beszívja, viszont a kezemről elég nehéz levakarni, gondolom a sok szilikon miatt

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. január 4.

tszentiv

2020. november 9.

Nem rossz hajvégàpolo, màr egy éve kb hasznàlom. Sokàig elég pedig mindig teszek 2-3 pumpàval hajmosàs utàn a még nedves hajamra. Annyira extrànak nem érzem, a parfum meg kifejetetten idegesito benne, nem értem miért kell mindent telenyomni vele. Mivel a hajamra jo hatàssal volt ezért 4 csillag de nem hiszem, hogy ujravenném.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. november 9.

Honeyhair

2020. október 26.

Lányom hosszú, dús hajtömegét rendszeresen hajápoló olajokkal teszem kezelhetővé és fényessé, erre a célra például az AVON marokkói argánolajos hajtápláló olaja is elég jól bevált. Ez a termék viszont csapnivaló! Nemhogy könnyen kifésülhetővé nem teszi a hajat, hanem egyenesen sprőddé, fénytelenné változtatja azt. Méghogy "káprázatos fény"! Borzalmas érdes a haj tapintása, még körkefés szárítás után is! Senkinek nem ajánlom, akkor már inkább az említett kisebb kiszerelésű, marokkói argánolajos hajtápláló olajat vegyétek.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2020. október 26.

Miruska

2020. augusztus 31.

Elég régóta ott van a polcon, de csak néha-néha nyúltam hozzá, mert soknak éreztem, ragacsosnak. Próbálgatok sokféle olajat mostanában, mert talán életem során most a legmegviseltebb a hajam. Azt kell, hogy mondjam, hogy a jelenlegi katasztrófára ami a fejemen van, ez a legjobb. Naponta teszek olajat szárazon is a hajvégre, s ettől érzem, hogy nem csak pár percig, hanem hosszabb ideig nem jön vissza az a száraz, recsegő, ropogó hajvég. Még így is félig van a flakon, de szerintem, ha elfogy újraveszem, hogy legyen egy hatásos ápolóolaj a polcomon, ha drasztikusra fordul a hajhelyzet.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. augusztus 31.

egyno

2020. június 7.

Sokáig használtam avonos hajvegapolot. De valamiért nem működött már, aztán ratalaltam erre, kókuszos és arganolaj is van benne, hát az nekem csak jó lehet. Így is lett, azóta már nem is tudom hanyadik üveget használom. Nagyon szeretem, sokat segít, szép a hajam tőle. Nem kell sok belőle. Sokáig elég.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. június 7.

KisTigris

2020. május 4.

Majdnem elhasználtam. Nem szívódik be, rossz a tapintása a hajamnak. Viszont könnyebben ki tudom fésülni. Nem veszem többet, van ennél jobb.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. május 4.

Antioxidánsok: Argania Spinosa (Argan) Kernel Oil, Tocopheryl Acetate
Hidratálók: Caprylyl Glycol, Dimethiconol, Phytantriol
Vitaminok: Tocopheryl Acetate

Részletesebb információ a smartskincare-en.

Phytantriol h I al 2 2