Avon

Ár:   1799 Ft   Kategória:   Hajápolók
Lelőhely:   tanácsadónők, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: bihelga, az összetevőket feltöltötte: Sztellaaaaa, Módosítva: 2021. január 8.

Lelőhely:   tanácsadónők, online
Kategória:   Hajápolók

Az Avon hidratáló hajszérum kókusz- és argánolajjal hidratál, mélyen táplál, fényesebbé és erősebbé teszi a hajat. A nők 90%-a szerint a szérum segít fényesebb és egészségesebb megjelenésűvé tenni a hajat akár már egyszeri használat után.

• revitalizáló hajszérum
  • könnyű állagú formulája nem hagy zsíros utóérzetet és nem nehezíti el a hajat
  • károsodott, száraz, törékeny hajra
  • a haj erősebb és egészségesebb megjelenésű lehet
  • mélyen táplál és hidratál
  • káprázatos fényt ad a hajnak

Többfunkciós: használható pakolásként a samponozás előtt, hidratálóként hajszárítás előtt, vagy befejező lépésként a hajvégek ápolására.

Dorina09

2022. január 19.

Imádom. Nagyon jó illata van és szerintem árban is megéri. Mindenkinek nagyon ajánlom! :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2022. január 19.

Moony

2021. december 26.

Imádom! Hatalmas mennyiség, igazán jó áron. Nincs az a mennyiség, amitől zsíros lenne a hajam, nem lehet túladagolni. Nedves és száraz hajon is tökéletesen működik. Szuperül hidratál, fényes hajat ad. Már mindenkit megfertőztem vele a környezetemben :D Hosszú hajra kötelező.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. december 26.

Lilly83

2021. március 10.

Nagyon tetszik az illata, ár-érték arányban pont ideális. Használom száraz és törülköző száraz hajra is. Szép selymes, puha lett tőle a hajam.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2021. március 10.

lZsuzsi

2021. március 10.

Na, útközben rájöttem hogy az én göndör hajam milyen száraz is valójában, és hogy ez a hajolaj csak mégjobban szárítja. Az illatával nem sikerült megbarátkoznom. Elhasználom, és hamar el is fog fogyni mivel minden egyes nsp 2 pumpányit oszlatok a hajam hosszán, 5perc múlva ugyanott tartunk. Az argánolajas ezzel szemben egy zseni, azt fogom venni. Hajegyenesítés után is annyival selymesebb, fényesebb tőle a hajam, ez meg... Lehet Ő a hibás azért mert irtózatos tempóban kezdett szálkásodni a hajam vége?... 2csillag, hajolaj lévén nem táplál szinte semmit.

Az árát szerintem megérte, tuti sokáig lesz elég még pedig már 2 hónapja használom minden hajmosás után, meg mikor látom hogy szüksége lenne rá. A hajvégeimet sajnos nem teszi annyira fényessé, és talán nem is védi annyira mint az argánolajos szérum tesója, de ezt is szeretem mondhatni. A hajvégeim kevésbé töredeznek általa, legalábbis hiszek benne. 2nap után hajmosástól számítva viszont a hajvégeim hamar kiszáradnak, csak úgy szívják magukba ezt az olajat! Hajmosás után is a hátközépig érő hajamra kell vagy 4pumpányi. Azért legyen 4csillag, de 3,5-öt adnék rá.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2021. március 10.

Emma23

2021. március 3.

Elhasználtam egyet de nem igazán hagyott bennem mély nyomokat. Jó volt de használtam már jobbat is. Szerintem az Avonnak is vannak jobb hajápolói.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2021. március 3.

Moncherrys

2021. február 17.

Nagyon jó kis termék,csodás illata van ,ára és a mennyisége pont ideális. Nekem kb 6 hónapig elég is volt. Kentem száraz és törülköző száraz hajra is. Szép selymes puha lett tőle a hajam . Újra vettem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. február 17.

chiocciola

2021. január 4.

jó cucc, egy-két pumpálás bőven elég a váll alattig érő hajamra, szépen beszívja, viszont a kezemről elég nehéz levakarni, gondolom a sok szilikon miatt

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. január 4.

tszentiv

2020. november 9.

Nem rossz hajvégàpolo, màr egy éve kb hasznàlom. Sokàig elég pedig mindig teszek 2-3 pumpàval hajmosàs utàn a még nedves hajamra. Annyira extrànak nem érzem, a parfum meg kifejetetten idegesito benne, nem értem miért kell mindent telenyomni vele. Mivel a hajamra jo hatàssal volt ezért 4 csillag de nem hiszem, hogy ujravenném.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. november 9.

Honeyhair

2020. október 26.

Lányom hosszú, dús hajtömegét rendszeresen hajápoló olajokkal teszem kezelhetővé és fényessé, erre a célra például az AVON marokkói argánolajos hajtápláló olaja is elég jól bevált. Ez a termék viszont csapnivaló! Nemhogy könnyen kifésülhetővé nem teszi a hajat, hanem egyenesen sprőddé, fénytelenné változtatja azt. Méghogy "káprázatos fény"! Borzalmas érdes a haj tapintása, még körkefés szárítás után is! Senkinek nem ajánlom, akkor már inkább az említett kisebb kiszerelésű, marokkói argánolajos hajtápláló olajat vegyétek.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2020. október 26.

Miruska

2020. augusztus 31.

Elég régóta ott van a polcon, de csak néha-néha nyúltam hozzá, mert soknak éreztem, ragacsosnak. Próbálgatok sokféle olajat mostanában, mert talán életem során most a legmegviseltebb a hajam. Azt kell, hogy mondjam, hogy a jelenlegi katasztrófára ami a fejemen van, ez a legjobb. Naponta teszek olajat szárazon is a hajvégre, s ettől érzem, hogy nem csak pár percig, hanem hosszabb ideig nem jön vissza az a száraz, recsegő, ropogó hajvég. Még így is félig van a flakon, de szerintem, ha elfogy újraveszem, hogy legyen egy hatásos ápolóolaj a polcomon, ha drasztikusra fordul a hajhelyzet.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. augusztus 31.

Antioxidánsok: Argania Spinosa (Argan) Kernel Oil, Tocopheryl Acetate
Hidratálók: Caprylyl Glycol, Dimethiconol, Phytantriol
Vitaminok: Tocopheryl Acetate

Részletesebb információ a smartskincare-en.

Phytantriol h I al 2 2