Avon

Ár:   1199 Ft   Kategória:   Hajápolók
Lelőhely:   tanácsadónők, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: bihelga, az összetevőket feltöltötte: Sztellaaaaa, Módosítva: 2018. december 6.

Lelőhely:   tanácsadónők, online
Kategória:   Hajápolók

Az Avon hidratáló hajszérum kókusz- és argánolajjal hidratál, mélyen táplál, fényesebbé és erősebbé teszi a hajat. A nők 90%-a szerint a szérum segít fényesebb és egészségesebb megjelenésűvé tenni a hajat akár már egyszeri használat után.

• revitalizáló hajszérum
  • könnyű állagú formulája nem hagy zsíros utóérzetet és nem nehezíti el a hajat
  • károsodott, száraz, törékeny hajra
  • a haj erősebb és egészségesebb megjelenésű lehet
  • mélyen táplál és hidratál
  • káprázatos fényt ad a hajnak

Többfunkciós: használható pakolásként a samponozás előtt, hidratálóként hajszárítás előtt, vagy befejező lépésként a hajvégek ápolására.

barankaik

2019. május 23.

Nagyon jó az illata, tartós is illetve ápolja valóban a töredezett hajvegeket

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. május 23.

Nagyon jó az illata, tartós is illetve ápolja valóban a töredezett hajvegeket

Majida

2019. május 18.

Sajnos le kell hogy húzzam ezt a terméket ,akciósan jutottam még hozzá de nekem nem vált be elnehezíti a hajat össze áll tőle és alig tudom megszárítani nekem ez csalódás volt !

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. május 18.

ReiHUN

2019. május 17.

Csodálatos, nagyon-nagyon szeretem! Akciósan vettem, de a teljes árát sem sajnálnám érte. :) Fantasztikus az illata, ami nagyon sokáig érződik (kókuszra emlékeztet) és érzékelhetően segít a haj állapotán! Amikor nem használom, utána mindig hiányolom. Félhosszú a hajam, kb 1 pumpányit (van ilyen szó?) szoktam eloszlatni a végein és egy picit még a fentebbi részeken hajmosás után, amíg még nedves. Nem zsírosít (nem szabad túl sokat felvinni belőle persze), könnyebb fésülni a hajat tőle, meg vagyok vele elégedve és ajánlom nektek is.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. május 17.

Wandamaci

2019. április 15.

Valami S.O.S. megoldást kerestem, mivel nagyon elkezdett töredezni a hajvégem és elég rossz állapotba került.
Már az első használat után jelentős volt a változás. Most már nagyjából 1-2 hónapja használom és imádom. Az illata fantasztiku, különleges és nagyon tartós. Amit a hajvégeimmel művelt pedig egy csoda. Nem nehezítette el a hajam, szép fényes, nem töredezett. Az eddigi legjobb hajvégápoló, amit kipróbáltam.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. április 15.

NeonPink

2019. április 13.

Az avon hajvég ápolói sorra okoztak csalódást szóval ezt a terméket csakis az illata miatt rendeltem meg. plot twist. A hatása eszméletlen viszont az illata szinte egyáltalán nem érezhető a hajon.
Nem hagy olajos érzetet, szép selymes, puha és kifésülhető a hajam tőle és igen kevés is elég belőle. Az ára is nagyon jó. Mondanám, hogy újra rendelem, de jó ideig ki fog tartani.
Bárcsak picit érezhetőbb lenne a finom illata a hajamon.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. április 13.

Bárcsak picit érezhetőbb lenne a finom illata a hajamon.

Padli

2019. április 9.

Nagyon tetszik az illata. Könnyen kifésülhető lesz a hajam, nem nehezíti el, nincs zsíros érzetem utána.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. április 9.

nemethanna196

2019. április 9.

Én hajmosás után, még a vizes hajamra szoktam felvinni a terméket. Nagyon elégedett vagyok vele, mikor használom, a hajam ápolt és puha lesz, a kissé töredezett hajvégeim pedig könnyebben kezelhetővé válnak. Valóban nem nehezíti el a hajat és nem hagy zsíros utóérzetet, inkább hidratált hatást ad. Plusz pozitívum, hogy kevés is elég belőle, így sokáig elég egy kiszerelés. Az olaj illata pedig mennyei.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. április 9.

Avonlany

2019. április 6.

Minden nap használom a hajvégeim ápolására. Nem nehezíti el a hajat, és szépen ápolja. Akik kedvelik a kókusz illatot imádni fogják.
Nagyon kevés kell belőle, több hónapig elég egy flakon. :)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. április 6.

Nagyon kevés kell belőle, több hónapig elég egy flakon. :)

Erus15

2019. április 2.

Egy igazán olajos termékről van szó, de a hajat nem nehezíti el és nem zsírosítja. Az illata nagyon kellemes és használat után is érezhető. Praktikus a kiszerelése, sokáig elég, mert kevéske kell belőle. Én hajszárítás után szoktam vele ápolni a hajvégeimet.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. április 2.

FurcsaKavics

2019. március 31.

Még egy termék, aminek megint ott volt a leírásában, hogy kókuszolaj, és onnantól a többi rész nem érdekelt, írtam is a rendelési listámhoz. :D Szeretem az avonos hajszérumokat, ezért is bátorkodtam kipróbálni. Ez is egy remek kis kence, nem nehezíti el a hajat, kellően ápolja a hajvégeket. Az illata isteni finom, nem túl erős, de, azért érezhető a hajon. Ár-érték arányban nagyon megéri, nem kell sok belőle. Összehasonlítva a kis üveges társaival, azért ez egy kicsit hígabb vagy csak könnyedebb formulájú, de nem zavar, mert hajlamos vagyok túladagolni belőle. :D Újravevős termék nékem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. március 31.

Antioxidánsok: Argania Spinosa (Argan) Kernel Oil, Tocopheryl Acetate
Hidratálók: Caprylyl Glycol, Dimethiconol, Phytantriol