Avon

Ár:   949 Ft   Kategória:   Fürdőtermékek
Lelőhely:   tanácsadónők, online   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: spavanilly, Módosítva: 2020. május 26.

Lelőhely:   tanácsadónők, online
Kategória:   Fürdőtermékek

Pingvines habfürdő az alma és fahéj ünnepies illatával.

vvivien

2019. január 21.

Tényleg nehéz kinyomni belőle, az illata kellemes de csak a flakonban érződik, rengeteg kell belole és még csak nem is csinál nagy habokat

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2019. január 21.

Vanesszaeszter

2018. április 7.

Szörnyű a csomagolása hiszen nehéz belőle kiszedni a terméket viszont, én leszedtem róla a tetején lévő kis szart és így öntős lett. Így sokkal jobb:D Hmm az illata elég mű, de kifejezetten szerettem hogy szépen habzik:D jó élmény volt használni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. április 7.

Nyafipocak

2018. április 3.

A csomagolásán kívül semmi nem tetszett benne. A terméket alig tudtam kivarázsolni az üvegből. Használata után húzódott a bőröm...kiszárította. Az illata elég műre sikeredett és még csak habfürdőnek sem hívnám, mert alig habzik. Nagy csalódás volt.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. április 3.

Vudubaba

2018. április 3.

Ajándékba kaptam, de alig vártam, hogy elfogyjon. Szinte lehetetlen kifolyatni a flakonból, nem csinál nagy habot, de legalább csípi a szemet. Tavaly is kaptam, azt hiszem hóembereset, az is ugyanilyen élmény volt.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. április 3.

spavanilly

2018. március 15.

Ez a termék szerintem eladhatatlan lenne pingvines csomagolás nélkül. Picit talán jobb illata van, mint a szilvásnak, legfőképp az alma érződik, de ennél még a N.Kids almás samponnak is intenzívebb az illata.
Nem csinál túl nagy és tartós habot, nem nélkülözhetetlen darab.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. március 15.

Nem csinál túl nagy és tartós habot, nem nélkülözhetetlen darab.

HontiAgi

2018. február 17.

Ha ilyen tempóban reagál az AVON a vásárlói visszajelzésekre még úgy 3-4 év és talán megszülik az ideális karácsonyi habfürdőjüket. A tavalyi (vagy tavalyelőtti, már nem emlékszem de mindegy is) hóemberes katasztrófához képest ennek a pingvinnek már legalább az illata kellemes. Fahéj ugyan nem érződik rajta, de a lédús piros almát imitáló kicsit - de még épp tűrhetően - mű illat egészen elmegy. A következő évekre felírnám a termékfelelős osztag ToDo listájára, hogy kezdjenek valamit a flakon szájával, az összenyomhatatlanul vastag anyagával és a tusfürdő nulla habzásával, mert ezek még mindig pokolian rosszul muzsikálnak.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. február 17.

Divaldia

2018. február 7.

A csomagolása cuki, de az illata nem jött be. Inkább elajándékoztam.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. február 7.

A csomagolása cuki, de az illata nem jött be. Inkább elajándékoztam.

Mangoka

2018. január 26.

A cukiság faktor miatt vettem meg én is, de kár volt. Az illata semeddig sem tart, a csomagolás pedig teljesen merev ezért elég nehéz kiküszködni belőle a cuccot. Habja mondjuk van.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. január 26.

Antonietta

2018. január 6.

Sajnos kiadtam rá ennyi pénzt. Illata alig van, bőrön meg szinte semmi. A csomagolása cuki, de valami borzalmas. Mire kinyomok belőle egy tusolásnyi adagot, addigra már 3-4x le tudtam volna tusolni. Meg sem fordul a fejemben, hogy újra ilyet vegyek.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. január 6.

Kingucii

2017. december 29.

Ajándékba kaptam, nagyon tetszik a cuki csomagolása és az illata is, viszont a bőrömön sajnos nem érződik. :(
Szerintem is nehéz kinyomni a terméket a tubusból.
Aranyos, cuki, de Avon... ami nekem nem igazán jön be.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. december 29.

Szerintem is nehéz kinyomni a terméket a tubusból.
Aranyos, cuki, de Avon... ami nekem nem igazán jön be.

Gyengéd felület aktív anyag, tisztítószer, melyet gyakran használnak babakozmetikumokban, mivel könnymentes samponok, tusfürdők és habfürdők készíthetőek vele.

Az EWG használattól függően közepesre vagy magasra teszi az összetevő kockázatát, mert az szennyezett lehet rákkeltő vegyületekkel (ethylene oxide, 1,4-dioxane) és nem ajánlott az összetevő használata sérült bőrön. Paula Begoun összetevő szótárában és a Susan Brown összetevő szótárában is, mint javasol összetevő szerepel a PEG-80 Sorbitan Laurate.

Elektormos töltődést megakadályozó és felületi hártyaképző segédanyag.

Színezék. Lilás piros.

Színezék. Narancssárga.