Avon

Ár:   649 Ft   Kategória:   Fürdőtermékek
Lelőhely:   tanácsadónők, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: lovecreams, az összetevőket feltöltötte: Yubiri, Módosítva: 2019. március 27.

Lelőhely:   tanácsadónők, online
Kategória:   Fürdőtermékek

Gyermekkorunk feledhetetlen illatát zárta az Avon legújabb habfürdőjének üvegébe. Míg a zamatos almás lepény illata lengi körbe a fürdőszobát, mi önfeledten merülhetünk el az édes habok között.

Helia-D Regenero Hajvégápoló Szérum (régi)

Helia-D Regenero Hajvégápoló Szérum (régi)

JudithBeauty

2020. február 11.

Voltak elképzeléseim az almás lepény, vagy bármilyen almás sütemény illatáról, de ez meg sem közelíti a régi emlékeimet. Amiket a nagyi csinált régen, finom illatúak voltak, de ez habfürdő hatalmas csalódás. Édes illatra számítottam, de ez inkább savanykás, majdnem erjedt, és a bőrömet is szárította.
A habzása még tűrhető, de kézmosónak lett elhasználva. Teljes kiábrándulás!

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. február 11.

A habzása még tűrhető, de kézmosónak lett elhasználva. Teljes kiábrándulás!

Ensisa

2019. július 11.

Habzás pipa, az nagyon jó, kicsit folyékonyabb állagú, mint a többi szerintem. De az illata.. Ez nem illat, ez tömény pálinka szag :D eddig az összes avonos habfürdőt imádtam, de ez az én véleményem szerint iszonyat rossz lett. Három csillag, mert nem szárít, jól habzik, így hogy nem olyan sűrű az állaga is jó. Újra venni nem fogom, igazából azt se tudom, hogy el-e használom. Kár érte.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. július 11.

HarmatosHajnal

2019. május 24.

Szerintem kicsit sem hasonlít almás sütemény illatára. Alig akart elfogyni. Nagyon nem tetszik az illata.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2019. május 24.

Yubiri

2019. március 25.

Átlagos habfürdő, amit én tusfürdőnek is használtam.
A jól megszokott avonos habfürdő habzás és sűrűség.
Az illata fahéjas-almás, amivel engem nem vett le a lábamról és az összetevőivel sem.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. március 25.

Átlagos habfürdő, amit én tusfürdőnek is használtam.
A jól megszokott avonos habfürdő habzás és sűrűség.

Missmochaccino

2019. március 14.

Ősszel vettem még a literes leszerelését,kellemes,tetszett az illata de valamiért csak abban az évszakban szerettem használni.Lehet,hogy a fahéj miatt,ősszel az ilyen aromáknak van itt az ideje.De,most,hogy tavaszodik,már más illatok után vágyom.Habzásra hozza a megszokott Avon tendenciát.Lehet,hogy lesz még olyan,hogy ehhez az illatot lesz hangulatom és akkor mindenképp újraveszem.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. március 14.

Stellacska6969

2018. március 31.

Az illata kb mint az almapálesznek.. de a bőröm is átvette ezt az “illatot”.. habzik, de a szaga miatt egy kicsi is elég.. ezt sajnos nem veszem újra :/

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. március 31.

Katakence

2018. február 20.

Nálam a nap végi relaxáció elengedhetetlen része egy jó habfürdő. Sok márkát és illatot is kipróbáltam már, de eddig ez vált be a legjobban. Az illata isteni édes és az egész lakást betölti fürdéskor. Mióta kipróbáltam csak ezt rendelem újra és újra.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. február 20.

szatmari.mariann

2017. október 5.

Ez kegyetlen büdös..ismerem az Avont nagyon régóta ,szeretem is de ez a habfürdő vagy romlott vagy az év legrosszabb terméke. Nem édes hanem valami savanyú rohadtalma büze érezhető...szivem szerint kidobnám de nem pocsékolok. Nagyon mellélőttek vele

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. október 5.

Jenniii92

2017. szeptember 15.

Az e havi katalógusban láttam először, kíváncsi voltam milyen illata lehet, és nem csalódtam, valami isteni, nem lehet betelni vele. :D Jól habzik, nem szárít, fürdés után még nagyon sokáig érezni az illatát a fürdőben. Én biztosan újraveszem majd, ha lesz még a katalógusban, csak azt sajnálom, hogy nincs belőle literes.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. szeptember 15.

Színező anyag. (Zöld)