Anew Cleanse Bőröregedést Késleltető Arctisztító Víz, 3 az 1-ben Arctisztító Víz

Avon

Ár:   1599 Ft   Kategória:   Lemosók, Tonikok
Lelőhely:   tanácsadónők, online   Bőrprobléma:   Bőröregedés

A krémet és az összetevőket feltöltötte: sabrirory, Módosítva: 2017. január 19.

Lelőhely:   tanácsadónők, online
Kategória:   Lemosók, Tonikok
Bőrprobléma:   Bőröregedés

Hármas hatású: megtisztítja a bőröd a szennyeződésektől és a szemsminktől, javítja a bőrtónust és segít helyreállítani a bőr ragyogásátés fiatalos külsejét.

• szemészetileg tesztelt
  • vattakoronggal, víz nélkül kell használni
  • hipoallergén
  • érzékeny bőrre is alkalmas

Ár: 950 Ft , Eladó: minaya
Állapot: Új, bontatlan csomagolás, sosem használt, Helyszín: Budapest (VII., VIII., IX., XI.), Szekszárd, Bonyhád vagy Bicske, fizetés: Elsősorban személyes átvétel Budapesten és fizetés készpénzben a helyszínen, de a postázás is megoldható előre utalás esetén.
Ár: 950 Ft , Eladó: minaya
Katus93

2018. június 13.

Pénzkidobás. Olajos érzetet hagy a bőrön. Nem tisztít jól. Szembe kerülve rettenetesen csíp.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. június 13.

Bonzee

2018. március 2.

Nálam bőröregedést késleltető hatás abban csúcsosodott ki, hogy rommá zsírosította a bőrömet. Kár.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. március 2.

Reni39946

2017. február 17.

Anyukám használja. Elégedett vele, mivel már a második üveggel fogyassza. Én azért adok 4 csillagot, mert kipróbáltam és eléggé csípett engem is. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. február 17.

eperturmix

2016. december 29.

Nem hiszem én lennék a célközönség,az anyukámét használtam pàr napig,de nekem tök pozitív a véleményem.Kellemes az illata,és nagyon tetszik,hogy sokkal lágyabb textúrájú mint pl egy micellás víz (én ahelyett használtam).Ritkán sminkelek,sima arctisztítónak használtam,szépen lehozta a szennyeződéseket.Nem éget,nem irritál abszolút,teszi a dolgát,lehet rá jól krémezni.Azt hiszem elég gazdaságos is,pár napig használtam reggel-este,meg se látszódott,hogy fogyott volna.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. december 29.

Bodzavirag

2016. március 12.

Azt hiszem komoly gondok lehetnek vele, ha csíp. Felhasználási területre a szemet biztos hogy ki zártam volna. Állra, orra és a szemöldök feletti homlokrészre használom, aztán meleg vízzel lemosom. Puhább a bőröm utána, és a vattakorongon megmarad a szennyeződés ami azt jelenti hogy van hatása.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. március 12.

rencsubaba

2015. november 25.

Én csak úgy megvettem mert újdonság volt és gondoltam kipróbàlom mind 2 arctisztítójával együtt,hátha beválik valameik,hát igyis lett.Kellemes az illata,szép puha lesz a bőröm,én a sminket is evvel szedem le és nagyon szépen leviszi a szememről,a vízálót is.Tőlem 5* ot kap.Újra fogom vásárolni hozzáteszem eleg reg hasznalom és a negyede fogyot el.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. november 25.

Leona

2015. szeptember 11.

Az én szemem ép maradt mellette és másnap szebb volt az arcbőröm a használata után. Nekem összességében bevált.

Elnézést hölgyek, javítottam. Wishes volt kedves kijavítani, hogy a cleansing water nem tonikot jelent, és igaza is van. Bár azt leszámítva, hogy ez nem tonik, a cleansing water ez esetben pusztán azt jelentheti, hogy megtisztít a szennyeződésektől, de ezek szerint a full sminket nem viszi le. Nos, az előbbiektől tényleg megtisztít, ha nem viselsz sminket, ezért nálam marad 5 pontos, mert eleve ezért vettem.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. szeptember 11.

Rony

2015. augusztus 30.

A szememnél óvatosan használom, hiszen ott csíp egy kicsit, viszont nekem leszedi a sminket, a szempillaspirált is. Ezután szoktam használni egy habzó lemosót is, így nem zavar az utána maradó ragacsos érzet. Újra nem vásárolom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. augusztus 30.

Inez

2015. augusztus 25.

Engem nem csíp, kicsit sem. Arctisztítás után próbáltam tonik helyett, négy csillagosan tette a dolgát, jól esett a bőrömnek, és nagyon-nagyon kedvemre való az illata. Nem javított a tónusomon, nem ragyogtam a szokottnál jobban, mégis újra venném, de...
Ragad. Kényelmetlenül. Egy papírzsebkendőt simán az arcomra tudok tapasztani vele. Este is zavaró, mert nem érzem tisztának az ábrázatomat. Kár érte.
(Nincs lelkem két csillagot adni neki.)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. augusztus 25.

(Nincs lelkem két csillagot adni neki.)

Hanamizuki

2015. augusztus 12.

Két használaton vagyok túl, a sminkkel nem csinál semmit, csak csíp, mint a barom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. augusztus 12.

Hidratálók: Glucose, PEG-6, Methyl Gluceth-10, Glycerin, Hyaluronic Acid

Az összetevő leírása ellenőrzés alatt áll. Hamarosan itt olvashatod!