Avon

Ár:   2999 Ft   Kategória:   Hidratáló krémek
Lelőhely:   tanácsadónők, online   Bőrprobléma:   Bőröregedés

A krémet feltöltötte: Kobold, az összetevőket feltöltötte: agica0723, Módosítva: 2018. december 3.

Lelőhely:   tanácsadónők, online
Kategória:   Hidratáló krémek
Bőrprobléma:   Bőröregedés

Mélyen regeneráló éjszakai arckrém. Segít eltávolítani a légszennyezettség által a bőrön felhalmozódott szennyeződéseket és felesleges faggyút, halványítja a finom ráncokat.

Lifeforce

2020. augusztus 31.

Nagyon szeretem az Avon Anew termékeit, de sajnos erről nem sok jót tudok írni. Éjszakai krémnek nem elég tartalmas, nem hidratál és nem táplál eléggé. Nagyon furcsa, hogy ha bekenem ezzel az arcom, akkor pár perc múlva könnyezni kezd a szemem. Az összes többi Anew-t bátran ajánlom, de ezt nem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2020. augusztus 31.

6vilag

2020. augusztus 22.

Ajándékba kaptam még télen, nem nagyon szeretem e márka termékeit és félre tettem. Most vettem elő, gondoltam, ha nem jó, elhasználom, nyakra dekoltázsra. Óvatosan kentem keveset az arcomra, nyakra és a dekoltázsra éjszakára. Kellemesen hidratált, végül is megelégedésemre szolgált, felülmúlta a várakozásaimat. Továbbra is tartom ezt a hármas terület kenegetését vele, kellően hidratált a hatás.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2020. augusztus 22.

zonga

2020. január 9.

Könnyű, mégis tartalmas krém. Az állaga, illata, csomagolása rendben van. Szerintem jól hidratál, puha, bársonyos lesz tőle az arcom. Kicsit töménynek tűnik, de valójában nem az, gyorsan beissza a bőröm. Igaz, keveset kell feltenni. Nyárra/ zsíros bőrre esetleg sok lehet. A hosszabb távú hatásáról még nem tudok nyilatkozni, később még leírom a tapasztalataimat, de így néhány nap használat után tetszik, szépen táplálja a bőrömet.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2020. január 9.

c_andersen

2019. július 22.

Sajnos nem igazán vált be. Nappali társához képest ez nagyon gyengén muzsikál. Ha nem teszek mellé olajat reggelre még húzódik is a bőröm.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2019. július 22.

Antioxidánsok: Dilauryl Thiodipropionate, Camellia Sinensis (White Tea) Leaf Extract, Tocopherol
Hidratálók: Butylene Glycol, Glycerin, Phaeodactylum Tricornutum Extract
Peptidek: Palmitoyl Tetrapeptide-10

Felületaktív anyag, emulgeálószer és sűrítő anyag.

Cetyl Alcohol ti I eo I eu I al 2 2

Phytol eo I i

Felületi hártya képző anyag.

Sűrítő anyag, amit elsősorban gélszerű állag előállításához használnak

Szójabab magjának a kivonata. Bőrkondícionáló, bőrpuhító (emollient) anyag.