Avon

Ár:   2499 Ft   Kategória:   Hidratáló krémek
Lelőhely:   tanácsadónők, online   Bőrprobléma:   Bőröregedés

A krémet feltöltötte: Kobold, az összetevőket feltöltötte: agiv, Módosítva: 2018. szeptember 4.

Lelőhely:   tanácsadónők, online
Kategória:   Hidratáló krémek
Bőrprobléma:   Bőröregedés

Bőrvédő és regeneráló nappali arckrém SPF50-es fényvédelemmel. Láthatóan regenerálja a bőrt egészségesebb, fiatalosabb megjelenést kölcsönözve az arcnak, valamint hatékony védelmet biztosít.

c_andersen

2020. szeptember 21.

Idősödő bőrömnek tökéletes és a fényvédő 50+ hatása is extra. És azt vettem észre, hogy a foltjaimat is halványította. Kár, hogy nem lehet már kapni.. a tartalék is fogytán van.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2020. szeptember 21.

Lifeforce

2020. augusztus 31.

Ez a krém olyan, mint egy híg naptej. Nagyon hasznos az 50-es faktor, de sajnos a hidratálása kevés.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2020. augusztus 31.

zonga

2020. augusztus 16.

Én csak nyáron használom fényvédőként, de így elég sokáig elég egy tubus. Fényvédelemre tökéletesen jó, nem egy tipikus naptej, hanem könnyed állaga van, gyorsan beszívódik, jól kenhető. Felkenés után nem is érzem, hogy rajtam van. Én nem érzem, hogy zsírosítana. Tetszik.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2020. augusztus 16.

Virvatuli

2020. június 12.

Jól kitalált cucc ez. Zsíros bőrűeknek lehet, nem ez lesz a kedvence, de száraz bőrön jól működik. Kell neki egy-két perc, de aztán szépen beszívódik, nem csillog, nem fénylik, csak enyhe bőrfény marad utána. Csak szérumot használok alá, külön hidratálót nem, mégis egész nap komfortos az arcom. Sminkelni is lehet rá, az alapozóval nem veszik össze. Jó pont, hogy illatmentes, bár az összetevői nem a legszebbek. Viszont arcra és dekoltázsra használva baromi gyorsan fogy, nagyon kicsi a kiszerelés.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2020. június 12.

b5bea

2019. augusztus 24.

Teljesen jól bevált smink alá alapnak, gyorsan beszívódik és magas fényvédelem ellenére sem lesz zsíros (vagy zsírosabb) az arcom. Nem az a régi tipikus naptej, nem hagy fehér nyomot. Szuper!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. augusztus 24.

fayless

2019. július 2.

Még teljes áron is pöpec. Totál naptej illata van, és kicsit zsíros az állaga, de ezeket leszámítva a legjobb arckrém, amit az elmúlt pár év során használtam.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. július 2.

Barbe

2019. március 25.

Ár/Érték arányban teljesen megéri az árát, főleg akciósan én szerintem teljesen rendben van a termék!

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. március 25.

Csajszibarack87

2019. január 17.

Tetszik. Szerintem jól hidratál,de télen aláhidratálok. Nem hagy fehér nyomot. Kicsit naptej illata van,de nem tolakodó,érzékeny irrúaknak lehet hogy igen. Simábbnak érződik tőle a bőröm. Jobban tetszik mint a bioderma photoderm max spf 50 amit eddig használtam. Ettől nem lesz zsíros az arcbőröm. Szeretem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. január 17.

JudithBeauty

2018. szeptember 22.

A száraz bőrömre nekem nagyon bevált, remekül hidratál, és 50-es fényvédő faktorral rendelkezik, ami miatt megrendeltem ezt az arckrémet. Kicsit zsírosabb, mint amire számítottam, mivel azok a nappali arckrémek, amiket eddig használtam, nem voltak ilyen tömények. Simábbnak mutatja a bőrt, de ránctalanító hatást azért ne várjunk tőle. Az UV-védelmen van a hangsúly, és ennek eleget tesz. Megadom az 5 csillagot.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. szeptember 22.

lyll

2018. augusztus 17.

Én alapvetően fényvédőnek használom a terméket és szerintem erre a célra jól megfelel. Érdemes viszont tudni, hogy eléggé zsíros az állaga, így érdemes utána alaposan mattítani...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. augusztus 17.

Antioxidánsok: Dilauryl Thiodipropionate, Camellia Sinensis (Green Tea) Leaf Extract, Tocopherol
Gyulladáscsökkentők: Camellia Sinensis (Green Tea) Leaf Extract
Hidratálók: Glycerin, PEG-8, Caprylyl Glycol, Camellia Sinensis (Green Tea) Leaf Extract, Phaeodactylum Tricornutum Extract

Részletesebb információ a smartskincare-en.

Ceteareth-20 eo I eu I al 2 3

Felületi hártya képző anyag.

Stearyl Alcohol ti I eo I eu I al 2 2

Ph szabályozó és maszkoló (nem kívánt íz és illat semlegesítése) segédanyag.

Sűrítő anyag, amit elsősorban gélszerű állag előállításához használnak

Phytol eo I i