Avon

Ár:   2899 Ft   Kategória:   Hidratáló krémek

A krémet feltöltötte: hagicica20, az összetevőket feltöltötte: agi.greendaygirl, Módosítva: 2017. január 26.

Kategória:   Hidratáló krémek

Bőrvédő, regeneráló éjszakai krém

• táplálja és hidratálja a bőrt, hogy az egészségesebb és feszesebb külsejű legyen.
  • segít csökkenteni a bőr pirosságának és egyenetlen tónusának a láthatóságát,
  • helyreállítja a bőr egészséges külsejét
  • láthatóan csökkenti az olyan bőröregedéssel járó külső jeleket, mint a finom vonalak és a napfoltok

JudithBeauty

2015. május 24.

Nekem nem okozott irritációt, és az arcom is puhább lett tőle. Szerencsére illatmentes, mert találkoztam már olyan arckrémmel, ami büdös volt, és nem bírtam használni. Éjszakai krém, tehát kicsit sűrűbb.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. május 24.

Nikita0828

2015. március 18.

Nagyon jó, hogy illatmentes a termék, az állaga is nagyon jó, hamar beszívódik. Egyenlőre mintákat használgatok belőle, mert még nem biztos, hogy megveszem a 30 ml krémet 3799 Ft-ért akciósan, de ha továbbra is ilyen jól szuperál, akkor tuti megrendelem. Ja, és az én szememnek semmi baja tőle.
A barátnőmnek nagyon szépen rendbe tette az arcát, mivel Ő dohányzik a dohányfüst ugye közvetlenül éri az arcát és ez meg is látszott rajta. Így biztos van benne valami olyan cucc, ami véd a környezeti hatások ellen :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. március 18.

Tiko

2014. október 11.

Jól beszívódik, jó állagú. Viszont nekem a szemem könnyezni kezdett tőle, pedig figyeltem, hogy szemkörnyékre ne kerüljön, mégis irritálta.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. október 11.

fringilla

2014. augusztus 16.

Nagyon szerette a bőröm, hamar elfogyott a 30 ml. Nem irritált, nem ragadt, jó termék.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. augusztus 16.

Maddie

2014. március 10.

A hidratálása sajnos elég gyenge, ennek ellenére fényes lesz tőle a bőröm. (Nem nagyon értem a dolgot.) És sajnos nekem is bántja a szemem, pedig elkerülöm a környékét... de amint felkenem az arcomra, csípni kezdi a szemem... Sosem tapasztaltam még ilyet krémeknél, nem tudom, hogy mitől lehet, de mindenesetre ezt a krémet elkerülöm a jövőben.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. március 10.

Cu2tka-baba

2014. január 18.

Imááádom!!! Egyszerűen!! reggelre olyan szép lesz az estére elgyötört képem, mintha mindig 12 órákat aludnék. Nem zsírosít nem okoz pattanást. Marad:):) Majd ha akciós lesz szerzem be mindig:)

Sajnos le kell húznom kicsit. Nem rossz krém, de nekem a Vitale jobban bejött. Ettől még érzem az irritációt és a szárazságot és a stressz okozta pattanásaim is erőteljesebben jönnek elő. Nekem csak 3 * marad jelenleg. Lehet, h csak télre kevés, de még próbálkozom majd vele.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. január 18.

kitty06

2013. november 28.

Sajnos én is bekönnyezem tőle :( pedig próbált nem a szemem közelébe kenni.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2013. november 28.

Sajnos én is bekönnyezem tőle :( pedig próbált nem a szemem közelébe kenni.

Noncsikaaa

2013. november 28.

Állagra elég sűrű, gazdag, pont olyan, mint amilyennek kell, hogy legyen egy éjszakai krém. Az én arcbőröm szépen magáévá tette, éreztem, ahogy megbarátkozik vele azonnal, reméltem is, hiszen egyedül azért mertem megvenni, mert olvastam, hogy parfümmentes. Nem csalódtam, sőt! Már az első reggelen meglepődtem, hogy mennyire egyenletes tónusú és kipihent a bőröm, mintha kozmetikus kezelte volna. Jó volt reggel tükörbe nézni! :) Először fura volt, mikor felkentem, mert olyan érzésem volt, mintha nem szívódott volna be, de mikor hozzáértem a bőrömhöz éreztem, hogy bársonyosan sima, puha, és mintha egy láthatatlan védőréteg keletkezett volna az arcomra. Ezt az érzést könnyen megszoktam, mostanra észre sem veszem. örülök, hogy van az AVON-nak ilyen terméke is, nagyon megszerettem! Nagyon jól hidratál, gyorsan beszívódik, nem irritál, nálam beváltotta az ígéretét, ezért mindenképpen 5*!

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. november 28.

Dzsinka

2013. november 22.

Lehet, hogy bennem van a hiba, de én nem tapasztalok extra bőrvédelmet ebben a szeles, vacak időben. Valamivel jobb ez a krém, mint a nappali, lehet, hogy azért, mert este meleg ágyban alszok és nem odakint:)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. november 22.

minaya

2013. november 10.

A nappali lotion-nel együtt használom néhány hete, és kifejezetten az őszi-téli időszakra választottam magamnak.
Mindkettőre igaz, hogy jól hidratál, és nem "agyonparfümözött" (az illatos kencékhez szokott orromnak már-már kicsit büdösnek is mondanám, de ez kb. 5-10 másodpercig érezhető, azután elillan). Felkenés után egy kicsit ragacsos érzetű az én bőrömön, de 1-2 perc után már teljesen beszívódik, és bársonyos lesz a bőröm tőle.
Az éjszakai kicsit gazdagabb, zsírosabb, ahogy az éjszakainak lennie kell, de még ez sem sok az amúgy nagyon zsíros bőrömnek, ha vékonyan viszem fel.
Nagy reményeket fűzök hozzá, mert egyelőre tetszik amit a bőrömmel tesz: kipihentebbnek látszik a bőröm (még ha én nem is vagyok az), kisebb a szem alatti duzzanat, és mint ha halványabbak is lennének a karikák. Valahogy szebb lett tőle az összkép. Minden korosztálynak nyugodtan merem ajánlani.
Egyelőre 5 csillag, és ha tartósan hozza ezt az eredményt, akkor maradhat!

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. november 10.

Egyelőre 5 csillag, és ha tartósan hozza ezt az eredményt, akkor maradhat!

Antioxidánsok: Dilauryl Thiodipropionate, Camellia Sinensis (Green Tea) Leaf Extract, Tocopherol
Gyulladáscsökkentők: Camellia Sinensis (Green Tea) Leaf Extract
Hidratálók: Butylene Glycol, Glycerin, Phaeodactylum Tricornutum Extract, Camellia Sinensis (Green Tea) Leaf Extract
Peptidek: Palmitoyl Tetrapeptide-10

Felületaktív anyag, emulgeálószer és sűrítő anyag.

Cetyl Alcohol ti I eo I eu I al 2 2

Phytol eo I i

Felületi hártya képző anyag.

Sűrítő anyag, amit elsősorban gélszerű állag előállításához használnak

Szójabab magjának a kivonata. Bőrkondícionáló, bőrpuhító (emollient) anyag.