Avon

Ár:   3799 Ft   Kategória:   Hidratáló krémek
Lelőhely:   tanácsadónők, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: hagicica20, az összetevőket feltöltötte: agi.greendaygirl, Módosítva: 2017. január 26.

Lelőhely:   tanácsadónők, online
Kategória:   Hidratáló krémek

• táplálja és hidratálja a bőrt, hogy az egészségesebb és feszesebb külsejű legyen.
  • segít csökkenteni a bőr pirosságának és egyenetlen tónusának a láthatóságát,
  • láthatóan csökkenti az olyan bőröregedéssel járó külső jeleket, mint a finom vonalak és a napfoltok
  • 30-as napvédő faktorral

maniko90

2017. július 22.

Nem vagyok profi INCI elemző, de szerintem ez egy fényvédő. Ennyi. Teljesen jó amúgy. Elég szilikonos érzetű, így jó sminkalap. Engem egyáltalán nem hidratál, bár nem is emiatt vettem.
Csak hát az Avon kicsit megtévesztő reklámszövegekkel árulja. Számomra egyértelmű, hogy a legnagyobb bőrvédő hatása a fényvédelem. De ezt ugye ők nem így kommunikálják. Ezen is írják, ha nem hidratál eléggé, tegyünk fölé hidratáló krémet. Szerintem meg pont hogy alá, különben annyi a fényvédelemnek.
A termékkel egyébként teljesen elégedett vagyok!

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. július 22.

A termékkel egyébként teljesen elégedett vagyok!

panna25

2016. május 29.

Hatékony, jó állagú, sokáig elég és teszi a dolgát. Kell ennél több?

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. május 29.

Hatékony, jó állagú, sokáig elég és teszi a dolgát. Kell ennél több?

Ella

2016. május 18.

Mintám volt belőle. Nagyon jó állagú, gyorsan beszívódik, sminkalapnak is kiváló, hidratálja, puhává varázsolja a bőrt, egyáltalán nem zsíros vagy nehéz és nem okoz pattanásokat, lélegzik alatta a bőr. Egy álom. <3

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. május 18.

Keekee

2015. november 27.

Nagyon dicséretes alkotás az Avontól. Szép összetevőlista, magas faktorszámú fényvédővel, szép és funkcionális csomagolás, Gratula.
Valóban hatékony, kisimítja, élénkebbé teszi a bőrt. Nem zsírosította a bőröm, ragyát sem okozott. A pumpával pontosan adagolható.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. november 27.

bandita

2015. augusztus 28.

Én még a büdös életben nem voltam képes fényvédőből a hatékonysághoz szükséges, lóbabszemnyi mennyiséget elkenni az ábrázatomon, pláne smink alá.
Ez a termék az első, amivel ez sikerül! :D

Erőteljesen fényvédőszagú, mindamellett illatmentes, alkoholmentes termék, az állaga a krémes és tejes között van félúton. Három perc alatt beszippantja a bőröm, ezt követően gyönyörűen tudok rá alapozni, sminkelni.
Az előző hónap nagy felfedezettje nálam ez a kence, rajongok érte!
Nem csupán a kedvező ára, és a hatékonysága miatt, hanem a kíméletessége is meggyőzött.
Nem zsírosít, nem ragyásít, ugyan nem szilikonmentes, de tetszik, hogy ezt az összetevőt végre nem az első öt között fedezem fel az incin.
Közel egy hónapja használom, és a pigmentfoltjaim a kora tavaszi stádiumban maradtak tőle.
Naná, hogy ötcsilli! :)

Update:

Iszonyúan csalódott vagyok, ugyanis elhasználtam egyetlen tégellyel ebből a csodafényvédőből, és azóta sem tudok hozzájutni!
Egyetlen katalógusban sem látom már, borzasztóan sajnálom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2015. augusztus 28.

Ez a termék az első, amivel ez sikerül! :D

Az előző hónap nagy felfedezettje nálam ez a kence, rajongok érte!
Naná, hogy ötcsilli! :)

Update:

Egyetlen katalógusban sem látom már, borzasztóan sajnálom.

Heloise

2015. augusztus 21.

Ez az első fényvédős nappali arckrémem, nagyon sokat keresgéltem, próbálgattam másokat és olvastam utánuk mielőtt ezt megrendeltem. Szerencsére akciósan jutottam hozzá, és azt kell hogy mondjam imádom! Reggel arctisztítás után egy kis szérum, majd ez, utána jön a BB krémem. Az illata nekem nagyon tetszik, a párom egyfolytában szagolgatja (szereti a naptejes, fényvédős aromákat)... A hatása szerintem egy csoda, az Avon Anew Ultimate éjszakai krémmel láthatóan kisimultabb, "feltöltődött" és puhább az arcom, megszűntek az arcomon lévő szárazabb részek is. Megdöbbentő, mert én aztán tényleg szkeptikus voltam a reklám szövegekkel kapcsolatban, és az is igaz, hogy a nagy részük tényleg humbug, de az is igaz hogy mióta jobban odafigyelek hogy az arcápolási rutinomban milyen termékek és összetevők szerepelnek, azóta egészen más a bőröm szerkezete is. Meghálálja a sok gondoskodást. Az üvegcséje nagyon esztétikus, nem gagyi műanyag, igazán öröm kézbevenni. Egy pumpálás is elég, könnyű eloszlatni az arcon, hamar beissza a bőr és nem lesz ultrazsíros mint a legtöbb naptej jellegű fényvédős arckrémnél. Sokáig elég ez a 30 ml is, de arányosan több pénzért mondjuk egy 10 ml-errel nagyobb kiszerelést szívesen fogadnék, ritkábban kéne újrarendelni, de ez csak kényelmi dolog. Nekem ez az idei év egyik nagy felfedezése.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2015. augusztus 21.

Arianrod

2015. június 4.

Könnyen felszívódó, nem hagy zsíros érzetet maga után még az én erősen kombinált, érzékeny bőrömön sem. Jól lehet rá sminkelni. Tetszik a pumpás flakon és persze a 30-as fényvédő. Elégedett vagyok vele.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2015. június 4.

gigi

2015. március 19.

Az egyik legjobb krém az Avonnál az biztos. Mind csomagolás mind öszetevők terén. Jobb lenne több ilyet látni náluk, sokkal elérhetőbb árú termék, mint sok más hasonló a piacon. Én csak azt sajnálom, hogy nem bírom a kémiai fényvédőket az arcomon, de ez nem a krém hibája, így megérdemli az 5 csillagot.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. március 19.

Nikita0828

2015. március 19.

Hát, azt kell mondjam, elég jó :) így tavaszra a túlérzékeny bőrömnek elég hidratálást nyújt, és nem okoz irritációt. Nagyon szuper, hogy nincs benne parfüm, és nagyon szép az üvegje, külön tetszik, hogy pumpás változatban van meg. Nagyon jó puha a bőröm a használata után, az éjszakaiból egyenlőre csak mintákat próbálgatok.
Szerintem ha elfogy, újraveszem, egyetlen hátránya, hogy csak 30 ml, így nem tudom mennyi lesz elég, egy használatra kb 2 pumpálásnyit használok. Sminkalapnak is jó :)
A barátnőmnek ez a termékcsalád nagyon szépen rendbe tette az arcát, mivel Ő dohányzik a dohányfüst ugye közvetlenül éri az arcát és ez meg is látszott rajta. Így biztos van benne valami olyan cucc, ami véd a környezeti hatások ellen :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. március 19.

Pindusz

2014. május 8.

Így nyár közeledtével szükségesnek éreztem egy fényvédős krém beszerzését. (Ugyanis öt ráncból négyet a káros UV sugarak okoznak). Komolyan vettem tehát a tények súlyosságát :D és erre a nappali lotion-ra esett a választásom.

Ahhoz képest, hogy lotion elég sűrű állaga van, de nagyon könnyen "belecuppan" az arc bőrébe. Kellőképpen hidratál és elviekben megvédi bőrünket a káros környezeti hatásoktól. Én is jókat tapasztalok, jó érzés az arcomnak, ahogy bekenem ezzel a krémmel, bár még nemrég használom eddig pozitívak a vélemények. Illatmentesnek írja az ismertetője, azonban elég erős fényvédő illata van. Engem ez nem zavar, ha tudom, hogy védve van a bőröm. :)
Eddig bevált ez a krém, később még majd írok, hogyan változott a mostani, kezdetleges véleményem. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. május 8.

Antioxidánsok: Dilauryl Thiodipropionate, Camellia Sinensis (Green Tea) Leaf Extract, Tocopherol
Gyulladáscsökkentők: Camellia Sinensis (Green Tea) Leaf Extract
Hidratálók: Propanediol, Glycerin, PEG-8, Caprylyl Glycol, Camellia Sinensis (Green Tea) Leaf Extract, Phaeodactylum Tricornutum Extract

Ceteareth-20 eo I eu I al 2 3

Felületi hártya képző anyag.

Stearyl Alcohol ti I eo I eu I al 2 2

Ph szabályozó és maszkoló (nem kívánt íz és illat semlegesítése) segédanyag.

Sűrítő anyag, amit elsősorban gélszerű állag előállításához használnak

Phytol eo I i