Avon

Ár:   5000 Ft   Kategória:   Pakolások, Hámlasztók
Lelőhely:   tanácsadónők, online   Bőrprobléma:   Vízhiány

A krémet és az összetevőket feltöltötte: gigi, Módosítva: 2017. január 12.

Lelőhely:   tanácsadónők, online
Kategória:   Pakolások, Hámlasztók
Bőrprobléma:   Vízhiány

Gél állagú hidratáló éjszakai arcmaszk hialuronsavval és shea vaj szemcsékkel. Érzékeny bőrre is használható, klinikailag tesztelt. Illat- és parabénmentes.

Használata után bőr kipihentebbnek tűnik, már néhány használat után is segít halványítani az apróbb ráncokat, a bőrszárazság okozta külső jelekben javulás mutatkozik.

Melcsicillinder

2019. szeptember 30.

Heti kétszer használom, reggel mikor lemosom, nem is kell további arcápolás, mert érezhetően puha lesz az arcbőröm tőle. Ami picit zavaró, számomra is a ragacsos érzet, mert mindig ragad hajszál az arcomra, és éjszaka folyamán kap a párnám is belőle. :D Ettől függetlenül tényleg megteszi a hatását.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. szeptember 30.

fenye

2019. május 6.

Leginkább az tetszik benne, hogy a kis gyöngyök mindenféle erőlködés nélkül, szépen szétoszlanak a bőrön. Nagyon könnyen felvihető az arcra.
Picit nekem is ragacsos érzést kelt, de nem zavaró. Különösebb változást, kisimulást nem tapasztaltam még a használat után. Heti 2-3-szor szoktam használni, egyelőre még várom a csodát.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. május 6.

Kathe

2018. december 14.

Az első pàr hasznàlat utàn kellemes érzés volt, aztàn talàn megszokta a bőröm és màr nem vàltott ki különösebb hatàst. A ragacsos érzés egyre zavaróbb lett, lecseréltem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2018. december 14.

Krisztakiki

2018. december 8.

Ragacsos erzetu az arcon, de engem nem zavar, viszont selymesse és ragyogóva tette az arcboromet. Én nagyon szeretem a anew arckremeket.. Nekem mindegyik használ...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. december 8.

Marshamalloww0507

2017. december 27.

Az első pár használatkór nagyon jó "benyomást " tett. Nem is használtam naponta nehogy túl sok legyen az arcomnak. De pár hét után apró pattanásokat okozott és abba is hagytam a használatát.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. december 27.

koczanemese

2017. október 23.

Extra hatást nem figyeltem meg. Valóban gélállagú, picit nehezen szívódik, és utána marad egy érdekes ragacsos réteg. Szuper, hogy illatanyagmentes, de hiányolom belőle a több növényi összetevőt. Szerintem az ára jó, sokkal drágább arckrémek vannak az ismert nagy drogériákban.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. október 23.

Virvatuli

2017. október 2.

Imádom, hogy illatmentes. A kis gömböcskék gyorsan eltűnnek. Az esti rutin utolsó lépéseként használom, viszonylag gyorsan beszívódik, nyugtat, hidratál. Ennél többet nem tud, de nem is kell, a lényeg, hogy szépen lezárja a többi réteget, és nem "vész össze" velük.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2017. október 2.

kisenikoke

2017. október 1.

En nagyon szerettem.
Mivel az 5* a csodaszer, es akkor valami nagy tuzijatekot varok, igy azt nem adok de a a 4* nagyon is jogos. Jol hidtratalta a borom. Szerettem, ha ugy van ujrabeszerzem majd.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. október 1.

En nagyon szerettem.

Noah27

2017. szeptember 16.

Ez és a bőrhámlasztó lapok együtt brutális eredményt adnak.
Újra fogom venni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. szeptember 16.

Ez és a bőrhámlasztó lapok együtt brutális eredményt adnak.
Újra fogom venni.

6vilag

2017. június 21.

Hát...elég drága, és szerintem, az égvilágon nem csinál semmit.
Valójában maszkos és ragacsos a hatás felkenése után, ezért tényleg csak éjszakára lehet használni. Többet nem veszem meg ennyi pénzért, sőt semennyiért sem. Ettől sokkal jobb termékek vannak, sokkal olcsóbban, amelyek még ráadásul hazaiak is.
Két csilag, mert jó a desinge, de ez minden, amit tud.
Ezek után kaptam egyet ajándékba. Nem volt szivem tovább adni másnak. Újra egymást nyúzzuk. Nem tudok róla újat elmondani, ez egy ragacs.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2017. június 21.

Hát...elég drága, és szerintem, az égvilágon nem csinál semmit.
Két csilag, mert jó a desinge, de ez minden, amit tud.

Antioxidánsok: Camellia Sinensis (Green Tea) Leaf Extract, Pueraria Lobata (Kudzu) Symbiosome Extract
Gyulladáscsökkentők: Camellia Sinensis (Green Tea) Leaf Extract
Hidratálók: Glycerin, Butylene Glycol, Mannitol, Hydroxyethyl Urea, Bis-PEG-18 Methyl Ether Dimethyl Silane, Urea, Sodium Hyaluronate, Glyceryl Acrylate/Acrylic Acid Copolymer, Honey, Hyaluronic Acid, Phospholipids, Camellia Sinensis (Green Tea) Leaf Extract

Mesterséges bőrkondicionáló, vízmegkötő anyag. Szilikon féle.

Sűrítő anyag, amit elsősorban gélszerű állag előállításához használnak

Laureth-4 ti I eu 5 4

Lauryl alkoholból előállított emulgeálószer, felületaktív anyag.

Emulgeálószer, felületaktív anyag.

Az Indiai eperfa, vagyis a noni gyümölcsének a kivonata. A noni gyömölcsének (és levelének) sokféle gyógyító tulajdonságot tulajdonít a polinéz kultúra, de a CosIng besorolása szerint a kozmetikumokban használva csak bőrkondícionáló funkciót tölt be. Paula Begoun szerint mint ahogy a legtöbb növénynek, a noninak van gyulladáscsökkentő, antioxidáns tulajdonsága is, bár még nem sok kutatás készült arra irányulóan, hogy ilyen téren mennyivel hatékonyabb, mint az ismertebb antioxidánsok.

Phytol eo I i