Avon

Ár:   3499 Ft   Kategória:   Szemkrémek
Kiszerelés:   2 x 10 ml   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   tanácsadónők, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: lido22, az összetevőket feltöltötte: Kaminoai, Módosítva: 2016. december 5.

Kiszerelés:   2 x 10 ml
Lelőhely:   tanácsadónők, online
Kategória:   Szemkrémek

1 termék 2 hatással a szemkörnyék bőrére. Sötét karikák, duzzadt bőr, ráncok, szarkalábak - ezek mind a szemkörnyék általános problémái, melyek csökkenthetőek e professzionális, kettős hatású szemkörnyékápolóval.

• gél a felső szemhéjra és a szemöldökcsontra, mely segít fokozni az elasztintermelést a feszesebb bőr érdekében
  • szemránckrém a szem alá, amely segít csökkenteni a ráncok és a sötét karikák megjelenését, és segít helyreállítani a bőr fiatalos külsejét

Water / Aqua Glycerin h 0 0Butylene Glycol h 1 0PVP 0 0Ethoxydiglycol h I i Arginine Hydrolyzed Hibiscus Esculentus Extract Prunus Amygdalus Dulcis (Sweet Almond) Seed Extract Glucosamine HCL Algae Extract eo I h Caffeine Lactobacillus/Punica Granatum Fruit Juice Ferment FiltratePortulaca Oleracea (Green Purslane) Extract gy Yeast Extract a Olea Europaea (Olive) Leaf Extract Coffea Arabica (Arabian Coffee) Seed Extract i Daucus Carota Sativa (Carrot) Root Extract Ilex Paraguariensis (Mate) Leaf Extract i Foeniculum Vulgare (Fennel) Fruit Extract eo Medicago Sativa (Alfalfa) Extract i Chondrus Crispus (Carrageenan) Extract Urea h Dextrin Maltodextrin PEG-60 Almond Glycerides eu Cetyl Hydroxyethylcellulose Carbomer Sodium Polyacrylate eo Galactoarabinan Potassium Hydroxide Disodium EDTA Phenoxyethanol ta Caprylyl Glycol eo I h Imidazolidinyl Urea ta Iron Oxides sz 0 0Cocoglycerides eo I eu Cetearyl Alcohol eo I eu I al 2 1Caprylic / Capric Triglyceride eo Petrolatum eo Butyrospermum Parkii (Shea Butter) eo Prunus Amygdalus Dulcis (Sweet Almond) Seed Extract Cocos Nucifera (Coconut) Fruit Juice eo I h Palmitoyl Oligopeptide pep Palmitoyl Tetrapeptide-7 pep Thiodipropionic Acid Saxifraga Sarmentosa (Saxifraga Stolonifera) Extract Vitis Vinifera (Grape) Fruit Extract Passiflora Incarnata (Maypops) Flower Extract Morus Nigra (Mulberry) Root Extract N-Hydroxysuccinimide Scutellaria Baicalensis (Baikal Skullcap) Root Extract Biotin v PEG-10 Rapeseed Sterol ti I eu Ceramide 2 Tribehenin eo Ceteareth-20 eo I eu I al 2 3Cetearyl Glucoside ti I eu Benzophenone-3 f Silica Sodium Polyacrylate eo C12-15 Alkyl Benzoate eo Steareth-20 ti I eu 2 1Chlorphenesin ta 2,6-Dimethyl-7-Octen-2-Ol CyclopentadecanoneHexadecanolactone iIsopropyl Myristate eo I i 5 3Tricyclodecenyl Propionate iMica Titanium Dioxide f 0 0FD&C Red 40 Aluminum Lake sz

Rita410

2019. április 14.

Én nem ránctalanítás céljából vettem meg, hanem a szem alatti táskáim eltüntetésére. Akciós volt, így gondoltam, hogy most kipróbálom. Az első alkalomnál csípte a szememet, de utána már nem tapasztaltam hasonlót. Az apró ráncokkal nem tudott nálam mit kezdeni, a szem alatti táskák talán enyhültek, de nem igazán észrevehető a változás egy hónapos reggeli és esti használat után. Annyit észrevettünk, hogy a szemem alatti részt világosította, így szerintem sötét karikák elfedésére alkalmas lehet. Nem fogom újra vásárolni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. április 14.

Naoto

2019. január 11.

Elsősorban megelőzésre vettem, szerettem volna egy kis extra ápolást a szemkörnyékemre. A szem alá használt krém hidratálni hidratált, de a sötét karikáimmal semmit nem csinált, és néha csípett is. A gélt kifejezetten nem szerettem használni, az tényleg nagyon semmilyen. Legközelebb inkább mással próbálkozom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. január 11.

Fabi95

2018. december 29.

Nehezen szívódik be, és többször előfordult már, hogy az alsó krém csípte a bőrömet. Viszont, láthatóan halványabban a sötét karikáim. Mivel nem szívódik be teljesen, ezért lefekvés előtt szoktam vékony rétegben felkenni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. december 29.

b3ttuvagyok

2018. július 26.

semmit sem ér, a szaga is büdös, semmit se tett a szememmel, pedig kentem reggel-este, pedig nem egy olcsó termék,de nekem ki kellett dobnom mert nagyon büdös volt nem bírtam már felkenni....

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. július 26.

Kedy

2017. október 29.

Nekem ez semmit, de semmit nem csinált azon kívül, hogy miatta folyton elkenődött a szempillaspirálom. Még akkor is, ha csak este kentem be a szemem környékét, hogy reggelre beszívódjon.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. október 29.

tina30

2017. augusztus 15.

Hidratált,azon kívül az égvilágon semmit sem csinált,nekem még csípte is a szemkörnyék alatti bőrt:-(Még az 1600 Ft-ot, amennyiért rendeltem,se éri meg.Ha lehetne,0 pontot adnék neki:-(Nagy csalódás.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. augusztus 15.

Aquarina

2017. június 6.

Hát... nem is tudom... 1 tégely került felhasználásra nálam, összességében nem volt rossz. Valamit csinált, mert amióta elfogyott érzem, hogy másabb, de amikor meg kentem, semmi szembetűnő nem történt. Hidratált az biztos, de mivel elvileg a ráncokra hivatott létezni, így vegyesek az érzéseim vele. Végülis egy olyan szemkörnyéket kapott, ami nem ráncos, de feszesítés némileg elkél. Nem hinném, hogy egy olyan személynek, akinek már tényleg szükséges valami ehhez hasonló termék neki segítseget jelentene. Egy tégelybe bezárva egyben az egész cucc, nem így külön-külön bíbelődni, mondjuk úgy, hogy 20 év feletti hidratálónak jó lenne.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. június 6.

Reni39946

2017. február 17.

Anyukám és én is elhasználtunk egy-egy tégellyel belőle, de mivel semmi változást nem eredményezett, nem vesszük újra. Rosszat ugyan nem tett, és csodát sem vártunk tőle, de haszna sem volt. A szemránckrém a ráncokkal semmit nem tett, még az én apróbb szarkalábaimmal sem, és a gél se feszesítette a szemhéjat, illetve szemöldökcsontnál a bőrt. Nincsenek szembetűnően sötét szemalatti karikáim, de néha én is megviseltebb vagyok, viszont ezen se segített. Amiért mégis elhasználtam és nem került a kukába, mert valamennyire hidratálta a szem alatti részt, s ezért is kap tőlem két csillagot.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. február 17.

Antioxidánsok: Yeast Extract
Gyulladáscsökkentők: Portulaca Oleracea (Green Purslane) Extract
Hidratálók: Glycerin, Butylene Glycol, Ethoxydiglycol, Algae Extract, Urea, Caprylyl Glycol, Cocos Nucifera (Coconut) Fruit Juice
Peptidek: Palmitoyl Oligopeptide, Palmitoyl Tetrapeptide-7
Vitaminok: Biotin

Alkoholok: Cetearyl Alcohol, Ceteareth-20
Emolliensek: Algae Extract, Foeniculum Vulgare (Fennel) Fruit Extract, Sodium Polyacrylate, Caprylyl Glycol, Cocoglycerides, Cetearyl Alcohol, Caprylic / Capric Triglyceride, Petrolatum, Butyrospermum Parkii (Shea Butter), Cocos Nucifera (Coconut) Fruit Juice, Tribehenin, Ceteareth-20, Sodium Polyacrylate, C12-15 Alkyl Benzoate, Isopropyl Myristate
Emulgeálószerek: PEG-60 Almond Glycerides, Cocoglycerides, Cetearyl Alcohol, PEG-10 Rapeseed Sterol, Ceteareth-20, Cetearyl Glucoside, Steareth-20
Fényvédők: Benzophenone-3, Titanium Dioxide
Tisztítószerek: PEG-10 Rapeseed Sterol, Cetearyl Glucoside, Steareth-20
Illatanyagok: Ethoxydiglycol, Coffea Arabica (Arabian Coffee) Seed Extract, Ilex Paraguariensis (Mate) Leaf Extract, Medicago Sativa (Alfalfa) Extract, Hexadecanolactone, Isopropyl Myristate, Tricyclodecenyl Propionate
Színezékek: Iron Oxides, FD&C Red 40 Aluminum Lake
Tartósítószerek: Phenoxyethanol, Imidazolidinyl Urea, Chlorphenesin

PVP 0 0

Hidrolizált okra kivonat. Az okra trópusi, szubtrópusi növény. A kivonatban lévő fehérjéket részlegesen hidrolizálják (darabokra tördelik). Az így keletkezett kissebb molekuláknak sok előnyös tulajdonságot tulajdonítanak. Erős ránctalanítónak, izomlazítónak tartják. Antioxidáns tulajdonságait is kimutatták.

Az arab kávé magjának a kivonata. A nyers kávé gazdag forrása az antioxidánsoknak és a koffeinnek.

Az édeskömény gyümölcsének a kivonata. A CosIng hivatalos funkció besorolása szerint a bőrkomfortérzetét növelő, bőrkondicionáló, tonizáló és bőrpuhító hatású összetevő. Hidratáló, nyugtató hatással van a száraz, irritált bőrre.

Lucerna kivonat. A CosIng szetint tonikumnak használják a kozmetikumokban, A CosmeticsCop szerint még antioxidáns tulajdonságai is lehetnek.

Sűrítő anyag, amit elsősorban gélszerű állag előállításához használnak

Az összetevő leírása ellenőrzés alatt áll. Hamarosan itt olvashatod!

Indás kőtörőfű kivonata. A CosIng besorolása szerint bőrkondícionáló, Paula Begoun szerint nincs ismert hatása a bőrre.

Fekete eperfa gyökér kivonata. A CosIng besorolása szerint bőrkondícionáló, Paula Begoun szerint nincs ismert hatása  a bőrre.

Ceteareth-20 eo I eu I al 2 3

Steareth-20 ti I eu 2 1