Avon

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Testápolók
Lelőhely:   tanácsadónők, online   Bőrprobléma:   Egyenetlen bőrfelszín

A krémet és az összetevőket feltöltötte: bettyke, Módosítva: 2016. augusztus 23.

Lelőhely:   tanácsadónők, online
Kategória:   Testápolók
Bőrprobléma:   Egyenetlen bőrfelszín

Tubus a tubusban: krém és gél egy csomagolásban. A hűsítő gél fokozza a krém hatékonyságát, hűsít, feszesít és segít kisimítani a narancsbőrt. A gazdag krém segít szétzúzni a zsírlerakódásokat még a makacs zsírsejtekben is.

Kiszerelés: 150 ml

ági564

2013. július 9.

Szerintem ez egy nagyon jó krém,csak tudni kell használni. Nem annyi az egész,hogy napi egyszer bekenegeted magad vele. Én úgy szoktam,hogy este egy jó vastag réteget felviszek és utána betekerem a lábamat folpackba , majd reggel mikor leveszem ilyen narancsbőr elleni görgővel átdörzsölöm.Már 2 éjszaka után észre lehet venni a változást.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. július 9.

shara88

2012. szeptember 4.

Sanjos minden celullit kezelő krémnek akkor látszódik a hatása ha annak a rednszeres használata mellett elegendő vizet viszünk be a szervezetünke és tornázunk. A negyedik emeleten lakom és minden nap bringával járok dolgozni (nem végzem más testmozgást), tehát leginkább az alsó testrészemet "edzem". Nincs sok naracsbőr rajtam, de úgy döntöttem, hogy nyár előtt kipróbálom ezt a krémet. Előtte még sosem vásároltam magamnak ilyesmit, mert úgy éreztem nincs rá szükségem. Hát nem vált be, akármennyire is biztatónak tüntek a feliratok a csomagoláson és a katalógusban egyaránt. A barátom viszont örült annak, hogy minden reggel és este előtte kenegetem a fenekem (kb ennyi haszna volt) ja meg a bőröm is puha lett tőle.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. szeptember 4.

csikita

2012. augusztus 17.

Tudtam, hogy önmagától a krémtől nem szabad csodát várni. 4 éve tornázom heti 3x mégis narancsbőrös a combom. Idén elhatároztam, hogy kipróbálok egy ilyen krémet. Kár volt rá pénzt kiadni...:S Semmi változást nem tapasztaltam, 1 hónap használat után sem.

Update: Miután bekrémezem vele magam 2 perc elteltével összekukacosodott darabokat lehet ledörzsölni mindenhonnan. Rettenetesen nagy kalap.....ez a krém!

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. augusztus 17.

sbarbara93

2012. július 10.

Pénzkidobás. Rá kellett jönnöm, hogy amíg a krém hatását várom meg kell innom 3 liter folyadékot, és legalább 20 percet tornáznom. Na talán így lesz hatása...csak nem a krémnek! :)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. július 10.

Erus

2012. április 14.

Gél és krém egyben, a komfortérzetem ha felkenem a problémás területekre az kellemes. Viszont véleményem szerint nem használ semmit, pedig nekem alig van narancsbőröm, de még azt sem csökkentette. Ráadásul a gél előbb kifogyott belőle, mint a krém. Nekem abszolút nem vált be. Nem rendelem újra.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. április 14.

Szép

2012. január 17.

Nem láttam változást a használata után

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2012. január 17.

Nem láttam változást a használata után

agi.greendaygirl

2012. január 9.

nem rossz krém,d e én az összes feszesítő narancsbőrtelenítő krém ( nem cska avon ), és még a liquid bra krém használatakor is azt tapasztaltam, hogy elmúlik a hatása, és van, hogy rosszabbul néz ki utána a bőröm, mint előtte

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. január 9.

Antioxidánsok: Silybum Marianum (Lady’s Thistle) Extract
Gyulladáscsökkentők: Silybum Marianum (Lady’s Thistle) Extract
Hidratálók: PEG-8, Glycerin, Dimethiconol

A CosIng besorolás szerint felületaktív anyag és emulgeálószer.

máriatövis kivonata. A máriatövisnek orvosilag is elismert és bizonyított májvédő, májtisztító hatása miatt elsősorban a szájon át történő használata a jellemző, kozmetikai készítményekben viszont ritka összetevő, ha mégis, általában olajos készítményekben, és szérumokban találkozhatunk vele. Bár a legtöbb tanulmány elsősorban a szájon át történő bevétel hatásait vizsgálja, szerencsére készült néhány bőrön való hatásait tanulmányozó is. Paula Begoun péládul úgy tudja, hogy az összetevő szilibinin tartalma révén azon túl, hogy rendkívül hatékony antioxidáns (antioxidáns tartalma többszöröse az E- és C-vitaminnak) és gyulladáscsökkentő hatással bír, segít megóvni a bőrt  leégéstől valamint növeli a fényvédő összetevők hatékonyságát. Az összetevő gazdag még linolsavban és olajsavban is, amik a bőr természetes védőrétegének fontos elemei, így a bőr számára hasznos összetevők.

Lucerna kivonat. A CosIng szetint tonikumnak használják a kozmetikumokban, A CosmeticsCop szerint még antioxidáns tulajdonságai is lehetnek.

Színező anyag. (Piros)