Avon

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Szérumok, Kezelések
Lelőhely:   tanácsadónők, online   Bőrprobléma:   Bőröregedés

A krémet és az összetevőket feltöltötte: IzabellaRita, Módosítva: 2015. szeptember 14.

Lelőhely:   tanácsadónők, online
Kategória:   Szérumok, Kezelések
Bőrprobléma:   Bőröregedés

Az Anew Clinical Pro Ránctalanító Szérum hatalmas lépés a ránctalanító termékek között. Az ötletet egy Nobel-díjas kutatás adta és a nemzetközileg is elismert, NeoStrata bőrgyógyászati kutatólaboratóriumában fejlesztették ki.

messin

2015. július 5.

Szorgalmasan kenem reggelente a nappali krémem alá, de szerintem semmi extra. Bajt nem okoz, pattanásaim nem lettek tőle, nem irritál, de különösebb csodaszerként sem tudnám jellemezni. Elhasználom, aztán ennyi volt.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2015. július 5.

hógolyó

2013. december 3.

Két-három napi használat után borzalmas "mérges" pattanásokat okozott. 5x futottam neki újból és újból. Hátha megszeretjük egymást. De a szérum úgy döntött, hogy mást fog szeretni. A kukát... (minusz pont)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2013. december 3.

pmoncsi

2013. november 27.

Mikor megjelent akkor vettem, mert a termo szérumát sehol nem láttam, kb 1év...
Akkor elhasználtam a felét, de igazán nem láttam hatását. Most megint használom, és már az első felkenés után láttam a hatását, érdekes...
Gyorsan beszívódik, utána a krém szintén felszívódik, és simább az arcom.
Érdekes, hogy a hasonló összetételű hidratálója viszont nekem iszonyat már az első használattól, ...ezért kicsit tartok a hosszútávú használattól.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2013. november 27.

Mikor megjelent akkor vettem, mert a termo szérumát sehol nem láttam, kb 1év...
Gyorsan beszívódik, utána a krém szintén felszívódik, és simább az arcom.

luciferika

2013. február 24.

Hatalmas csalódás volt! Az Avonnál mindenki dicsérte a krémet, ezért meg is rendeltem. Egy hétig használtam ,mikor észrevettem hogy hámlik a homlokom. Akkor este az egész arcom leradíroztam, azt hittem ezzel jobb lesz, de tévedtem. A homlokon a bőr nagyon kiszáradt és semmiféle krémet nem tudtam két napig az arcomra kenni ,mert mindegyik iszonyatosan csípte a bőröm. Most hogy 5 napja abbahagytam a használatát ,a homlokom még mindig iszonyatosan száraz ,de a krémeket már el tudja az arcom viselni.
Nem ajánlom senkinek, pedig én is tanácsadónő vagyok!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. február 24.

Nem ajánlom senkinek, pedig én is tanácsadónő vagyok!

bandita

2013. február 11.

2012. 10. 07
Megérkezett, nagyon vágytam már kipróbálni ezt a szérumot, mégis napokig kibontatlanul hevert a polcomon. Szinte irreálisan magas lécet emeltem a termék elé és tartottam tőle, hogy leveri.
Az utóbbi hónapokban szembesültem apró mimikai ráncaimmal, feszességét vesztett szemkörnyéki területeimmel, a már meglévő bőrhibáimmal együtt. Időnként elég nehéz tehernek tűnik az éveim számát cipelni a lelkemben.
Tudom, hogy idővel meg fogok tanulni együtt élni az öregedés jeleivel, és aki szeret, az a ráncaimat, ősz hajszálaimat is szereti (bla-bla-bla) de ma még gyűlölöm ezeket a redőket, vonalakat és a tükörben látott arc néha oly idegen, gyakran már a smink sem segítség, mivel a tökéletes bőr illúzióját egyre nehezebb kelteni. Vannak jobb és rosszabb napjaim.
Elmondhatom, hogy a negatív csúcs időszakában próbáltam ki ezt a terméket, előre eldöntve, hogy ha nem működik tökéletesen, irgalmatlanul le fogom pontozni. Varázslatot akartam látni az arcomon, nem csupán hidratálást, simítgatást.

Az INCI alapján láttam, hogy illatmentes, alkoholmentes és ennyi. Nem tudom, milyen összetevőnek köszönhető, de csodát művelt velem néhány nap alatt, ami az említett ráncocskákat illeti. Az általános bőrképem is javult, puhaságot, életteli bőrtónust tapasztalok, szinte hihetetlen....Nem tudom, hogy hosszú távon is ennyire jó lesz-e, de hálás köszönetem az Avonnak ismét.
Az állaga inkább krémes-tejes, mint szérum szerű. Valóban minden bőrtípusra jól működhet, nem zsírosít, nem okoz irritációt. A valaha használt legjobb ránctalanító szérumom.
2013. 02. 11
Továbbra is szeretem én is:)
A másodikat rendelem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2013. február 11.

2012. 10. 07

2013. 02. 11
Továbbra is szeretem én is:)
A másodikat rendelem.

pottpanni

2013. február 10.

Kb. 1 hete használom, nagyon jó kis krém, határozottan kellemes, puhává teszi a bőrt, a vízhiányos bőrömnek nagyon jót tesz. Ár-érték arányban szerintem felveszi a versenyt a jóval drágább kategóriájú krémekkel. Külön szeretem a csomagolását, elegáns, egyszerű, végre nem egy bazi nehéz üvegtégellyel akarják kifejezni a "drágább kategóriát", praktikusan hozható, vihető.

Update 2 hónap után: Továbbra is nagy kedvenc, már a második tégelyt használom, és meglepődve olvastam az itteni véleményeket. Bár tudom, hogy elvileg szérum, én amióta megvan ezt használom, és fölé Missha M Signature Real Complete BB krémet, nagyon jól működnek együtt az extra vízhiányos, 40 felé közeledő bőrömön.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2013. február 10.

c_andersen

2013. február 10.

CSípte a bőröm és könnyezett tőle a szemem. Nagyon kellemetlen volt.

CSípte a bőröm és könnyezett tőle a szemem. Nagyon kellemetlen volt.

floraligeti

2013. január 31.

Nagy reményeket fűztem hozzá....3 hete használom, eddig nem túl látványos a hatás. Talán kicsit halványabbak a ráncaim, bár szerintem csak ebben szeretnék bízni. Inkább kipróbálom az Estée Lauder Perfectionist-ját. Sokkal jobbak a vélemények, csak sokkal drágább is....

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. január 31.

Kencefice

2012. október 21.

Kicsit több mint 1 hete használom. Az első dolog ami eszembe jut róla, hogy kellemes. Az illata is, a bőröm tapintása is a használata után. Bőrproblémákat nem okozott, a hormonális okokból éppen megjelenő pár apró csúnyasággal nem csinált semmit. Minthahogy a ráncaimmal sem, de vhogy azért erre számítottam. A csodát magát azért valószínűleg nem 3000 Ftért árulják az Avon tündérei. Ennek ellenért nem szeretném lepontozni, mert szeretem használni, mint egy kellemes kis krémet. És az üvege is szép.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2012. október 21.

Antioxidánsok: Ascorbic Acid, BHT, Retinol
Hidratálók: Glycerin, Butylene Glycol, Dimethiconol
Vitaminok: Ascorbic Acid, Retinol

Felületaktív anyag, emulgeálószer és sűrítő anyag.

Laureth-4 ti I eu 5 4

Lauryl alkoholból előállított emulgeálószer, felületaktív anyag.

Emulgeálószer, felületaktív anyag.

Forrás: Leslie Baumann: Cosmetic Dermatology