Avon

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Szérumok, Kezelések
Lelőhely:   tanácsadónők, online   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Ancico, Módosítva: 2015. március 8.

Lelőhely:   tanácsadónők, online
Kategória:   Szérumok, Kezelések

kazai.adamko.fanni

2013. december 24.

Sokáig használtam, nagyon szerettem, szép volt tőle a bőröm, ráadásul verhetetlen ez a tubus dizájn. Viszont elég drága, egy idő után már nem fejtette ki azt a hatást, amit megszoktam tőle, plusz eluntam, hogy egész éjjel ragacsos zsíros zselében tocsog az arcom. Annyira vastag ragacsos gél, hogy képtelen felszívni a bőröm.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2013. december 24.

karakumsivatag

2012. augusztus 23.

Ezeket a pumpás szérumokat nem szeretem. Nagyon drága és nem annyira jó. A sima tégelyes éjszakai emulziók ugyanezt tudják és olcsóbban meg lehet szerezni. Úgy tapasztaltam, hogy ezek az emulziók nem szoktak beszívódni, úgyhogy én nappalra nem is ajánlanám.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2012. augusztus 23.

szaboszaffi

2012. május 10.

Anyunak vettem, elhasználta, de nem esett hanyatt tőle. A célnak mondhatni megfelelt, de nem kapott a bőre annyit ettől a szérumtól ami miatt magától is rendelne újból. Egyébként a csomagolása érdekes, hasonlít A kaptár c. film T-vírusára. :)))

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. május 10.

Nikozia

2011. november 24.

Ez se szívódott be a bőrömbe, érthetetlen. De Anyu is így járt vele. Ment vissza a feladónak

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2011. november 24.

Camice

2011. február 21.

Szerintem nagyon jó:) Sokat segít az arcon.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2011. február 21.

Szerintem nagyon jó:) Sokat segít az arcon.

levinyo4

2010. november 6.

Csodás a kiszerelés
Egy ismerősöm ajánlotta ezt a szérumot...csak éjszakai használatra.Felvitelekor kissé csipkedő érzetet ad, de elégedett vagyok vele...Nappalra mindenképp másfajta hidratálót(általános) szeretek használni:-)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2010. november 6.

Csodás a kiszerelés

Ancico

2010. szeptember 11.

AHA-s szérum
Az Avon az új Anew termékeibe úgy veszem észre mindíg tesz AHA savat, méghozzá a lista elejére. Ezt a szérumot azért vettem ,mert az egyik avon oldalon a hialuront és a peptideket sokkal előrébb sorolta az összetevő listán, a dobozon persze a végén vannak...bár annyira nem értek hozzá, lehet, hogy az a mennyiség is elegendő a hatékonysághoz.
A sok AHA sav miatt én éjszaka használom mikor eszembe jut (felváltva a BHA-val, télen retinaldehiddel), azt hiszem éjjelre ajánlják, bár van benne fényvédő is...A 2 peptid pedig lassíthatja a bőr öregedését, már ha elég az a kis mennyiség amit sikerült beletenni. Felkenéskor nagyon érezni, hogy sok a szilikon benne.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2010. szeptember 11.

AHA-s szérum

Hidratálók: Glycerin, Propylene Glycol, Trioxaundecanedioic Acid, Sodium Hyaluronate, Butylene Glycol, Caprylyl Glycol
Kémiai hámlasztók: Glycolic Acid
Peptidek: Palmitoyl Oligopeptide, Palmitoyl Tetrapeptide-7

Emulzió stabilizáló, sűrűség szabályozó és hajfixáló szilikon féle.

Phytol eo I i

Sűrítő anyag, amit elsősorban gélszerű állag előállításához használnak

Emulgeálószer, felületaktív anyag.

Színező anyag. (Piros)