Avon

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Szemkrémek
Lelőhely:   tanácsadónők, online   Bőrprobléma:   Bőröregedés

A krémet és az összetevőket feltöltötte: MarieAntoinette, Módosítva: 2013. február 23.

Lelőhely:   tanácsadónők, online
Kategória:   Szemkrémek
Bőrprobléma:   Bőröregedés

Segít csökkenteni a szem alatti táskák, szarkalábak méretét és üdébb kinézetet biztosít. Az apróbb vonalak és ráncok mérete is csökkenhet a használatával. Bőrgyógyászatilag, szemészetileg és allergolóilag is tesztelt.   Hipoallergén, ezért kontaktlencsét viselők is használhatják.

Water / Aqua Glycerin h 0 0Cetearyl Alcohol eo I eu I al 2 1Butylene Glycol h 1 0Neopentyl Glycol Diheptanoate eo Butyrospermum Parkii (Shea Butter) eo Hydrogenated Polyisobutene eo 1 2Petrolatum eo Dilauryl Thiodipropionate a Perilla Ocymoides (Beefsteak Plant) Oil Polymethyl Methacrylate Behenyl Alcohol eo I al Ceteareth-20 eo I eu I al 2 3Cetearyl Glucoside ti I eu Diazolidinyl Urea ta Ozokerite Hydroxyethyl Acrylate/ Sodium Acryloyldimethyl Taurate Copolymer Carbomer Isohexadecane eo Coffea Arabica (Arabian Coffee) Seed Oil Potassium Hydroxide Disodium EDTA Phytol eo I i Thiodipropionic Acid Polysorbate-60 ti I eu Crataegus Monogina Fruit Extract Thiazolylalanine Mesyloxybenzyl IsobutylbenzenesulfonamideCaramel sz Glyceryl Acrylate/Acrylic Acid Copolymer h Malus Domestica Fruit Cell Culture ExtractC12-15 Alkyl Benzoate eo Saccharomyces Ferment Filtrate h Foeniculum Vulgare Extract Tribehenin eo Melicope Hayesii Leaf Extract aXanthan Gum ti I eu Caprylyl Glycol eo I h PEG-60 Almond Glycerides eu Ceramide 2 PEG-10 Rapeseed Sterol ti I eu Cetyl Hydroxyethylcellulose Lecithin eo I eu Coffea Arabica (Coffee) Extract Ilex Paraguariensis (Mate) Leaf Extract i Tocopherol a I v 2 2Steareth-20 ti I eu 2 1Palmitoyl Oligopeptide pep Palmitoyl Tetrapeptide-10 pep Palmitoyl Tetrapeptide-7 pep Yellow 5 Lake / CI 19140 sz

p.cseresznye

2014. október 26.

Ez a legjobb szemránckrém amit eddig használtam. Ez valóban műkszik, nem úgy mint a többi. Egy heti használat után láthatóan halványodtak a szemem alatti ráncok, tényleg látványos volt a változás. Pici tégely, de kevés kell belőle, sokáig elég.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2014. október 26.

d.krisztina

2013. május 17.

Április 27.
Pár napja használom de eddig nem vettem észre semmi különöset,remélem ez idővel változni fog! Egyelőre nem rossz,nincs vele semmi bajom,így négyes. Jön az update pár hét múlva.

Május 17.
Eddig nem látok szembetűnő változást! Pedig reggel-este használom. :( Nem adom fel,van még a tégelyben bőven... Később update. De most -1 csilag.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. május 17.

Április 27.

Május 17.

kurucz.eniko

2012. augusztus 3.

Hasonlóan a termékcsalád többi tagjához, nálam a szemránckrém is bevált. Nagyon jól kezelhető állaga van, nem folyós, de nem is sűrű, pillanatok alatt beszívódik és látványos a hatása is. Egyszerűen jólesik a szem körüli bőrnek. A szempilla hullást még nem tapasztaltam, de figyelni fogom...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. augusztus 3.

Pindusz

2012. június 1.

Én is megvásároltam ezt a szemránckrémet, mert ezt bármilyen korosztály használhatja, ugyanis aktivizálja a fiatalság géneket, ezáltal lassítja a ráncosodás folyamatát. Tehát akkor is használhatjuk, ha még nincsenek ráncaink, pont azért, hogy megelőzzük illetve késleltessük azok kialakulását.
Nagyon bevált nekem is, mondjuk én nem 4 nap alatt tapasztaltam a hatását, de egy jó két hét után már látványos változásokat lehet észrevenni.
Mindenkinek csak ajánlani tudom, aki szeretne egy tuti szemránckrémet. A krém ára is teljesen elfogadható.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. június 1.

caarmaa

2012. március 10.

Szuper ez a szemránckrém! Ez a legjobb azok közül, amiket eddig kipróbáltam! Még csak 4 napja használom, de a változás szembeötlő: láthatóan kisimultak a szemem alatti mélyebb ráncok! Igaz, hogy még "csak" 22 vagyok, de sajnos elkezdtem ráncosodni, főleg a szemem alatt jelentek meg szarkalábak, és ez az első olyan krém, ami valóban hozza azt amit ígér. Ez tényleg csodaszer és arra sem vészes! Pár hét múlva is írok róla, hogy később hogyan szuperál de én már most teljesen elégedett vagyok!

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. március 10.

Antioxidánsok: Dilauryl Thiodipropionate, Melicope Hayesii Leaf Extract, Tocopherol
Hidratálók: Glycerin, Butylene Glycol, Glyceryl Acrylate/Acrylic Acid Copolymer, Saccharomyces Ferment Filtrate, Caprylyl Glycol
Peptidek: Palmitoyl Oligopeptide, Palmitoyl Tetrapeptide-10, Palmitoyl Tetrapeptide-7

Egy bazsalikum féle magjának az olaja. Paula Begoun szerint az olaj contact dermatitist (a bőr súlyos, allergiás reakciója egy ellergénn vagy irritáló összetevőre) okozhat, így jobb kerülni. A növény kivonatának egyébként antioxidáns és gyulladás csökkentő hatása is van.

Ceteareth-20 eo I eu I al 2 3

Sűrítő anyag, amit elsősorban gélszerű állag előállításához használnak

Phytol eo I i

Az élesztőgomba szűrlete. A CosIng hivatalos funkció besorolása szerint az összetevő segít a bőrben tartalni a nedvességet.

Steareth-20 ti I eu 2 1