Best of Beauty 2019

Avon

Ár:   4199 Ft   Kategória:   Hidratáló krémek
Kiszerelés:   15 ml és 50 ml   Bőrtípus:   Száraz
Lelőhely:   tanácsadónők, online   Bőrprobléma:   Vízhiány

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Echan, Módosítva: 2016. szeptember 1.

Kiszerelés:   15 ml és 50 ml
Lelőhely:   tanácsadónők, online
Kategória:   Hidratáló krémek
Bőrtípus:   Száraz
Bőrprobléma:   Vízhiány

Ez a könnyű állagú és frissítő gélkrém exkluzív Hydra-Power technológiát tartalmaz, mely hidratáló hatóanyagaival segít a bőrt teltebbnek és rugalmasabbnak mutatni a mindennapos külső stressz alatt. Azonnal és a nap folyamán hidratál, SPF fényvédővel véd és segít helyreállítani a bőr ragyogását, hogy a bőr gyönyörű és egészséges külsejű legyen. A bőr azonnal puhábbnak, simábbnak és komfortosabbnak tűnik és érződik. Gyorsan beszívódik és nem hagy ragacsos érzést, nem lesz tőle a bőr fénylő, zsíros. Látható eredmények akár már egy héten belül, a bőr gyönyörűen ragyogónak és üdének látszik, a finom vonalak és a bőrszárazság külseje enyhül. Hipoallergén. Nem tömíti el a pórusokat. minden bőrtípusra.

Klinikailag tesztelt. Bőrgyógyászatilag tesztelt.

Mia0602

2019. június 21.

Annyira nem gélkrém, mint a tesója vagy amit én valaha használtam. Nekem inkább lágy krém. Én sajnos nagyon kiérzem belőle az alkoholt , amit a parfüm sem tud ellensúlyozni. Könnyen beszívódik, hidratál is. De így a tégely végén kijelenthetem, hogy a bőröm nem teltebb, nem rugalmasabb és nem ragyogóbb. Nem éreztem frissítőnek a használatát pont a ,,géletlensége" miatt.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2019. június 21.

ruszkair90

2018. július 17.

Ő a tökéletes krém számomra, a horgászatok alkalmával mindig sikerül le égnem ha nem használom, külön jó nekem hogy sűrű géles állagú a készítmény, így kellően hidratál az esetleges leégéseim után is.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. július 17.

pomme

2017. április 2.

Nem értem ezeket a "gélkrémeket". Komolyan, van olyan ember, akinek ezt beszívja a bőre? Alapozót se kell rákennem, elég csak megdörzsölni kicsit a bőröm, máris szaladnak szanaszét az apró kék kukacok. Azért nem 1 csillag, mert az uborkással ellentétben ez nem irritálta a bőröm. Talán lábszárra elkenegetem nyáron, vagy nem tudom, mit csináljak vele...

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. április 2.

Echan

2017. február 10.

Összetevők szempontjából nem a legbiztatóbb termék, tele van műanyaggal, sőt egyes összetevők ütik egymás hatását... :(
Állagra elég testes krém, leginkább naptejre emlékeztet és az illata is ezt sugallja. Nehezen szívódik fel annak ellenére, hogy nem ezt ígéri, bár lehet hogy csak az én bőröm számára okoz ez nehézséget. Percekig érezni a zsíros nyomot amit hagy maga után és még később is, amikor végre a bőr megbirkózik vele érezni a jelenlétét, amit a fényvédők garmadájának számlájára írok. Nyáron számomra nem túl kellemes viselet a nagy melegben, esetleg a borúsabb napokon. Ha pedig smink alá próbálom kenni, akkor méginkább kellemetlen, hogy nehezen szívódik fel, kukacosodik...

Update:
Sikerült elhasználnom a tégelynyi krémet. Idővel hozzászokott a bőröm, de továbbra is lehelletnyi mennyiséget kellett használni mert zsíros nyomot hagyott. Télen kényelmesebb volt a bőrnek, egyértelműen nem nyárra való.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. február 10.

Update:

Moc11

2016. november 11.

Reményeimnek megfelelt,kellően hidratál és kellemes az illata is.Maga az állaga jobban illene nekem éjszakai krémnek és a nagy melegben vékonyabb rétegben kellett felvinnem,de télen biztosan jobb hasznát veszem majd.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. november 11.

fcsenge

2016. július 23.

15-ös SPFhez képest töményebb, mint egy naptej, ez is réteget hagy, nem szívódik be gyorsan. Télen valószínűleg jobb szolgálatot fog tenni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. július 23.

praline

2015. augusztus 15.

Nagyon jó kis krém. Szerintem könnyű az állaga. Én nagyon vékonyan kenem az arcomra, gyorsan felszívódik, és igazán szép lesz tőle az amúgy már korosodó bőröm... bár lehet, ebben segít a genetika is :)

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2015. augusztus 15.

vargalipton

2015. július 6.

Állagra valóban testes krém, napfényvédőkrémre hasonlító. Nekem extra száraz bőröm van, még nyáron is, talán ezért is a krém nagyon bevált. Egyáltalán nem ragad, gyorsan beszívódott és kellemes puha érzetű felkenés után a bőröm. Nagyon tetszik.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. július 6.

Zsú17

2015. július 2.

Télen nagyon száraz az arcom, ilyenkor inkább kombinált, de mivel sokat vagyok a napon a szám és az orrom körül szárad a bőröm. Az állaga sűrű, zselés, nem szívódik be gyorsan cserébe viszont az arcom puha és selymes lesz. Még csak párszor használtam és egyszer sem sminkeltem rá de eddig teljesen elégedett vagyok vele.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2015. július 2.

Hidratálók: Butylene Glycol, PEG-6, Glycerin, Propanediol, Bis-PEG-18 Methyl Ether Dimethyl Silane, Erythritol
Peptidek: Arginine/ Lysine Polypeptide

Mesterséges bőrkondicionáló, vízmegkötő anyag. Szilikon féle.

Erősen lúgos (ph 10) ph szabályozó.

Sűrítő anyag, amit elsősorban gélszerű állag előállításához használnak

Az összetevő leírása ellenőrzés alatt áll. Hamarosan itt olvashatod!

Rizsből készült bőr és hajkondícionáló anyag.