Avon

Ár:   1549 Ft   Kategória:   Szemkrémek
Kiszerelés:   15 ml   Bőrtípus:   Száraz
Lelőhely:   tanácsadónők, online   Bőrprobléma:   Bőröregedés

A krémet feltöltötte: macspamacs, az összetevőket feltöltötte: devcat, Módosítva: 2017. január 25.

Lelőhely:   tanácsadónők, online
Kategória:   Szemkrémek
Bőrtípus:   Száraz
Bőrprobléma:   Bőröregedés

Nutri-3X-Omega komplexet tartalmaz, mely értékes omega-3, -6 és -9 zsírsavak forrása. Mélyen táplálja és hidratálja a bőrt, simábbá teszi a szemkörnyék bőrét, hogy fiatalosabb legyen a tekinteted.

• táplálja a bőrt, hozzájárul a bőr puhaságához és bársonyos érzetéhez
  • védi a bőr nedvességrétegét
  • revitalizálja a bőrt, segít csökkenteni a ráncok külsejét, hozzájárul a bőr fiatalosabb megjelenéséhez

shara88

2019. május 5.

Csakis estére használom, mert úgy érzem akkor nagyobb szüksége van a bőrömnek a regenerációra, mint nappal. Ez egy nagyon testes krém és tuti nem tudnék rá sminkelni, de ilyet is kerestem. Nappalra más, gél állagút használok, ami hűsít és lelapassza a felpuffadt szemem, estére ez pedig tökéletes, mert több tápanyag van benne, mint a gél állagúakban és megújító hatású. Nagyon örülök, hogy ráfutottam. Kisimultabbnak érzem reggel a szemeim és a finomabb ráncaim is elkezdtek eltünedezni, igéretéhez híven.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. május 5.

LengyelB

2018. január 9.

Igaz vegyes/zsíros a bőrtípusom, de a téli hidegben több táplálást igényel. A második tél, hogy 1-1 tégelyt elhasználtam a termékből. Jól táplál, nem hagy plusz zsíros réteget a bőrön, nem mitesszer és pattanásképző. Szép, kipihent szemkörnyéket varázsol.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. január 9.

Judit1213

2017. március 20.

Elég testes krém, nagyon pici kell belőle. Nehezebben szívja be a bőröm, én jobban szeretem ha használat után szinte rögtön tudom használni a szemceruzát.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. március 20.

Sziluuun

2017. január 28.

Lassan egy éve használom ezt a krémet, nagyon bevált. Sokkal simább a szemkörnyékem, és a karikáim is halványultak mióta ezt használom, pedig nekem sajnos elég durva, lila foltok vannak a szemem alatt.(genetika) Az tény, hogy sűrű állagú, így Én csak este lefekvés előtt használom, de egyáltalán nem zavaró. Reggelre szépen beszívódik, és üdébb tekintetet kölcsönöz.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. január 28.

tothgeorgina

2016. november 11.

Kellemes sűrű krém, jól hidratál

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. november 11.

Kellemes sűrű krém, jól hidratál

devcat

2016. július 26.

Jó sűrű, testes krém, ha ahogy kellene, azaz ütögetve próbálom a szem alatti részre bedolgozni, már-már minden egyes pöttyintésnél szinte odaragad az ujjam a bőrömhöz, azonnal így be sem issza a krémet, így picit rásegítettem finom oldalirányú simítással. Első ránézésre azonnal feltölti a szem alatt lévő ráncokat. Látszatra kisimul a bőr, kellemes érzetet nyújt, illata nincsen. Hajlamos lehet túladagolni, így egy idő után ha elfelejtem, és megvakarom a szemem, akkor szinte elcsúszik a krém, ragadós kukacokban lejön, a szarkalábak újra előtűnnek. 2 napja használom, hatásáról később tudok nyilatkozni. Nem tudom, hogy az én bőröm ilyen béna, vagy a legtöbb krém, amit használok nem megfelelő, de szinte mindegyikkel úgy járok, hogy nem szívódik fel, kukacokban, túrószerűen jön minden le a fejemről. Egyelőre 3-as, később frissítek.

Update: lepontozom, semmit sem ért, nem csökkentett ráncot, nem hidratált, 2 mozdulattal ujjal le lehetett húzni, a vége felé már csak fülpiszkálóval együtt az elkenődött smink letisztogatására használtam.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. július 26.

lyll

2016. május 11.

Nagyon örültem neki, amikor bevezették, úgyhogy meg is rendeltem az első adandó alkalommal. 26 éves létemre a szemem alatt már mélyebb ráncok is vannak, így reménykedtem, hogy a táplálás jót fog tenni. Valahogy túl zsíros és masszív krém, smink alá esélytelen, de éjszakára elvagyok vele. Semmi extra, újra biztosan nem veszem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. május 11.

nudelover

2016. április 15.

Nekem ez az első ilyen krémem, mmint szemkörnyékre való (azt mondják időben kell elkezdeni :D ). Kicsit fura, nem tudom, ez más terméknél is jellemző -e, de valamiféle réteggel vonja be a szemem területét, ha netán többet teszek rá , bepislogom a szemembe és csíp. De tényleg. Szóval iciri piciri kell, ami mondjuk azért jó, mert nem fogy el hamar... Ha később dörzsölöm a szemem, elkezd lejönni róla ez a réteg kicsi darabokban (főleg ha az ember sokat tesz belőle), ez nekem elég fura egy krémnél, elvileg be kellene szívódnia, nem? Szóval fogalmam sincs, de ha ilyen egy szemránckrém, akkor nekem annyira nem jött be. Mivel sokáig elég, és elfogadható áron vettem, ezért 3 csillaggal "jutalmazom".

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. április 15.

pomme

2016. március 9.

Már-már fogkrém sűrűségű krém, akinek érzékeny a szeme, nem ajánlanám, mivel nem tud beszívódni (ahogy tapasztaltam) semmilyen mennyiségben, elkerülhetetlen, hogy az ember szemébe menjen. Elhasználom majd az erősebb ráncokra az arcomon, aztán majd újratöltöm a tégelyét, mert az nagyon kis szuper :) Egy ezres körül vettem, ezért nem húzom le jobban

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. március 9.

Hidratálók: Glycerin, Butylene Glycol
Peptidek: Palmitoyl Tetrapeptide-7

Ceteareth-20 eo I eu I al 2 3

Ph szabályozó és maszkoló (nem kívánt íz és illat semlegesítése) segédanyag.

Sűrítő anyag, amit elsősorban gélszerű állag előállításához használnak

Felületaktív anyag, emulgeálószer és sűrítő anyag.

Emulzió stabilizáló, sűrűség szabályozó és hajfixáló szilikon féle.

Steareth-20 ti I eu 2 1

Színező anyag. (Piros)