Avon

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Szérumok, Kezelések
Lelőhely:   tanácsadónők, online   Bőrprobléma:   Bőröregedés

A krémet és az összetevőket feltöltötte: vimav, Módosítva: 2013. március 1.

Lelőhely:   tanácsadónők, online
Kategória:   Szérumok, Kezelések
Bőrprobléma:   Bőröregedés

Barbe

2019. március 25.

Ennek a terméknek is rendszeres használója voltam és éjszakai krém alá tökéletes volt, erre kivonaták és nem értem miért?!

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. március 25.

bogárkabogárka

2012. október 16.

Szerintem nem rossz. Párszor használtam. Tényleg jót tett a bőrömnek. Kicsit egységesebbnek tűnt a használata után és a pici ráncaimnak is jót tett, úgy vettem észre. De azért az biztos, hogy nem csodaszer.
Háááát...azt hiszem, azért a 4 csillagot nem adnám neki. De nem sok hiányzik hozzá...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. október 16.

Hibiszkusz

2012. április 18.

Anyukám használta, és láthatóan kisimult tőle a bőre. Nem gondoltam, hogy ennyire látványosan hatékony. Párszor én is kipróbáltam de az én bőröm nagyon nem szerette. Ezért egy mínusz.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2012. április 18.

Antioxidánsok: Phytic Acid
Hidratálók: Glycerin, Trioxaundecanedioic Acid, Butylene Glycol
Kémiai hámlasztók: Glycolic Acid

Emulgeálószer, felületaktív anyag.

Növényi komponens, aminek antioxidáns tulajdonsága van.

A gapot kivonata. A CosIng hivatalos funkció besorolása szerint bőrkondícionáló hatású összetevő. Az összetevő egyik gyártója szerint a gyapot kivonata védi a bőrt, támogatja annak barrier funkcióját és még enyhe antibakteriálisa hatása is van, ezeken kívűl vitamin tartalmú készítményekben szolubilizáló szerepet is betölthet.

Búzacsíra kivonat. Bőrpuhító (emollient), bőrjavító, bőrvédő összetevő.