Avon

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Hidratáló krémek
Kiszerelés:   Hiányzik. Feltöltöm   Bőrtípus:   Normál, Kombinált
Lelőhely:   tanácsadónők, online   Bőrprobléma:   Bőröregedés

A krémet feltöltötte: Anna28, az összetevőket feltöltötte: Verona, Módosítva: 2013. március 1.

Lelőhely:   tanácsadónők, online
Kategória:   Hidratáló krémek
Bőrtípus:   Normál, Kombinált
Bőrprobléma:   Bőröregedés

Különleges gél-emulzió formulája segít növelni a bőr hidratálását. Az Exfo-Smoothing komplex a bőr exfoliálását célozza meg, hogy segítsen simább külsejűvé varázsolni a bőrt. Aktív növényi kivonatokkal segít összehúzni a pórusokat.

Ella

2016. május 25.

Több mintám is volt belőle, 2 hétig próbáltam. Nem szívódik be teljesen, bár az igazsághoz hozzátartozik, hogy extrém zsíros a bőröm. A szemem kicsit könnyezett, pedig nem szemkörnyékápolóként alkalmaztam. A hatalmas homlokráncommal semmit sem csinált, viszont reggelre határozottan szebb lett az arcom, néztem is nagyot, mintha alapozó lett volna rajtam. Olyan egységes színt adott, mint egy jóravaló CC krém. Ugyanakkor sajnos az alkalmazásának 2. hetében pattanásokat okozott, ezért amikor ajándékba megkaptam a teljes kiszerelést, ki sem bontottam. :( Talán száraz vagy normál bőrön jobban működik.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. május 25.

ancsablogja8

2013. március 11.

Tele lettem kiütésekkel tőle. Szó szerint maró érzés volt. Pénzkidobás. És milyen drágák ezek az Anew krémek, de semmit sem érnek, maximum akinek kicsit érzékenyebb a bőre járhat utána bőrgyógyászhoz.....

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. március 11.

sly

2013. február 13.

Csíííííp, allergizál, nem csinál semmi hasznosat, nagyon megbántam hogy megvettem, pénzkidobás!

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2013. február 13.

Glara

2013. január 1.

Jaj juj ilyet soha többet! Az illata és a külseje tetszetős, de ennyi. Borzalmasan csíp a bőrömön még 5-10 perc után is, illetve olyannyira nem szívódik be hogy folyamatosan le kell vakarnom az arcomról a párnahuzatot. Alig várom hogy elfogyjon, így is csak az éjszakai krémmel együtt használva viselem el magamon.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. január 1.

Verona

2012. október 2.

Kombinált 30+os bőrömre tekintettel, gondoltam kipróbálom. Első blikkre egy fura színű és állagú valami volt a tégelyben. A gélszerű - vizesnek tűnő állag ellenére még a frissen radírozott bőröm sem nagyon akarta beinni, viszonylag sokáig kellett belemasszírozni és az én arcom is ragacsos érzetű tőle, reggelre kifejezetten zsíros. Nem vagyok érzékeny bőrű, de az én arcom nehezen tolerálja ezt a terméket. Felkenéskor eléggé csípett és kicsit ki is pirosodott tőle a bőröm, így azoknak, akiknek igazán érzékeny bőrük van, egyáltalán nem ajánlanám. Az illata tényleg kellemes, de az én kellemetlen élményeim alapján nem nagyon akaródzik használni, így a hosszútávú hatásáról még nincs tapasztalatom. Az íze viszont sós...
Az ígért pozitív hatások (pórusok összehúzása, finomabb bőr stb.) ellenére egészen biztosan nem veszem meg újra.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. október 2.

fringilla

2012. szeptember 21.

Illata jó és állaga könnyű, viszont ahhoz képest, hogy gélkrém, elég nehezen szívódik be, sokáig érzem a filmszerű, kissé ragacsos bevonatot a bőrömön. A 30+ korosztálynak ajánlott kategóriában elődjével (a zöld színű tégelyben) jobban meg voltam elégedve, de ezt még azért próbálgatom. Ami miatt mégis elégedett vagyok vele, az az, hogy nem irritálja az érzékeny arcbőrömet, ami nálam nagy szó, hiszen még a Vichy termékmintájától is kiütéses lettem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. szeptember 21.

Gyulladáscsökkentők: Salicylic Acid
Hidratálók: Glycerin, Propylene Glycol, Trioxaundecanedioic Acid, Butylene Glycol
Kémiai hámlasztók: Glycolic Acid, Salicylic Acid
Peptidek: Heptapeptide-6, Palmitoyl Tetrapeptide-7, Palmitoyl Oligopeptide, Palmitoyl Tetrapeptide-10

A gapot kivonata. A CosIng hivatalos funkció besorolása szerint bőrkondícionáló hatású összetevő. Az összetevő egyik gyártója szerint a gyapot kivonata védi a bőrt, támogatja annak barrier funkcióját és még enyhe antibakteriálisa hatása is van, ezeken kívűl vitamin tartalmú készítményekben szolubilizáló szerepet is betölthet.

Phytol eo I i

Emulzió stabilizáló, sűrűség szabályozó és hajfixáló szilikon féle.

Steareth-20 ti I eu 2 1

Színezék. Lila színű.