Avon

Ár:   2499 Ft   Kategória:   Hidratáló krémek
Lelőhely:   tanácsadónők, online   Bőrprobléma:   Bőröregedés

A krémet és az összetevőket feltöltötte: agi.greendaygirl, Módosítva: 2015. április 1.

Lelőhely:   tanácsadónők, online
Kategória:   Hidratáló krémek
Bőrprobléma:   Bőröregedés

Az Avon Anew Reversalist éjszakai krém serkenti az elasztin és az aktivin termelődését, segít halványabbnak mutatni a ráncokat, visszaadni a bőr feszességét, valamint növelni a bőr hidratáltsági szintjét.

• a Tri-Elastinex technológia segíti a bőr teljes - beleértve a bőrsejtek - megújulását, regenerálni a bőrben lévő fehérjéket, valamint segít újraépíteni a bőr rétegei közötti kapcsolatot
  • a biológiai öregedés sajátosságait figyelembe véve leginkább 35 évtől ajánljuk
  • a bőrtápláló összetevők sokkal hatékonyabban működnek az éjszaka folyamán, amikor a test hője kicsit megemelkedik és a mikrokeringés is élénkebb
  • az éjszakai krémek több tápláló komponenst tartalmaznak, melyek fokozzák a bőrsejtek helyreállító folyamatait és hatékonyan védekeznek a bőr öregedése ellen

JudithBeauty

2019. július 5.

Átlagos arckrém 35 év felett, semmi extra. Úgy gondoltam, hogy éjszakára szerintem pont ez a töménységű, sűrűbb krém kell nekem, de mégsem lett kedvenc. A nyári hónapokban csak nagyon vékony rétegben kentem fel, mert "izzadni" kezdett a bőröm tőle. Nappali arckrémével együtt használtam, de az éjszakai krémnek finomabb az illata.
1 tégely elhasználása után a tapasztalatom: minimális mértékben feszesít, és a mimikai ráncokat halványítja, viszont mégsem elég. A hidratáló hatása pedig csak közepes. Lehet, hogy hosszabb távon jön meg a hatása, de inkább más márkára váltok éjszakai krém terén.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. július 5.

Katus93

2018. június 13.

Nagyon zsírosította a bőrömet. Reggelre vastag rétegben állt az arcomon. Pattanásaim lettek tőle.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. június 13.

zsofi207

2018. március 6.

Anyukám használja, neki nagyon szépen feltölti a szarkalábait. Én véletlenül akadtam rá, mert nagyon ki volt száradva a bőröm és ez került először a kezembe.:-) Éjszakára kicsit vastagabban kentem fel, reggelre brutál bepuhította az arcomat, úgyhogy rákaptam. Egy hónapja használom és eddig észre sem vettem, de sokat ráncolom a homlokomat és vízszintes csíkok mélyültek az évek alatt, hát most ezt kisimította! Nem is látszódik mióta használom, úgyhogy újravevős. Nekem (véletlenségből,de) bevált! :-)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. március 6.

emagdi

2018. február 18.

Tömény glicerines érzés. Minimális hidratáló hatás, műanyag érzés a bőrön. De legalább nem marja szét a szemem, ha véletlenül belemegy, mint a nappali krém párja... (ez az egyetlen pozitívum).
Kézkrémnek majd elkenegetem, de azt javaslom, először egy-két termékmintát vegyél/kérjél belőle, és csak utána vedd meg, ...vagy inkább ne vedd meg :D

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. február 18.

A77

2017. december 19.

Kellemes az állaga. Nem túl zsíros és megfelelõen hidratálja a bõrömet. Kevés is elegendõ belõle. Elégedett vagyok a krémmel

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. december 19.

sophy83

2017. december 13.

Tökéletesen kiegészíti a nappali változatot, nagyon szeretem!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. december 13.

Tökéletesen kiegészíti a nappali változatot, nagyon szeretem!

bobherceg80

2017. november 15.

Nagyon komolyan allergizált,leálltam vele,és csukló mozdulattal kuka.Arckrémmel még nem jártam így.Kár,mert komoly elvárásaim voltak vele szemben.Azóta sem mertem Avon arckrémet használni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. november 15.

Sroi

2017. november 5.

Az Anew krémek szerintem kiemelkedően jók. Egyetlen szérummal fürödtem be de a krémeiket szeretem, fogok is rendelni a napokban.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. november 5.

zonga

2017. október 22.

A nappali és az éjszakai változatot is többször vettem már újra, mindkettőt használom rendszeresen. Szerettem is eddig. De az éjszakai krém mostanában nagyon zsíros nekem. Vagy a krém változott, vagy a bőröm, de ha keveset teszek föl, akkor is le kell törölnöm, mert iszonyatosan tömény, zsíros, nem szívódik be. Télen, ha nagyon száraz a bőröm, még próbálkozom, de egyelőre szüneteltetni fogom. A nappali változattal nincs ilyen gondom. Amúgy puha lesz utána a bőröm, de mostanában nem bírom elviselni magamon. Kár, mert régen nagyon jó volt.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2017. október 22.

Lifeforce

2017. szeptember 30.

Csak 3 hete használom, de sokkal puhább lett a bőröm, egészségesebbnek tűnik. Nagyon elégedett vagyok vele.
Biztos, hogy újravevős!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2017. szeptember 30.

Biztos, hogy újravevős!

Antioxidánsok: Punica Granatum (Pomegranate) Fruit Juice
Gyulladáscsökkentők: Portulaca Oleracea (Green Purslane) Extract
Hidratálók: Glycerin, Sodium PCA, Dimethiconol, Biosaccharide Gum-1
Kémiai hámlasztók: Glycolic Acid

Emulzió stabilizáló, sűrűség szabályozó és hajfixáló szilikon féle.

Phytol eo I i