Avon

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Hidratáló krémek
Lelőhely:   tanácsadónők, online   Bőrprobléma:   Bőröregedés

A krémet és az összetevőket feltöltötte: bandita, Módosítva: 2014. május 12.

Lelőhely:   tanácsadónők, online
Kategória:   Hidratáló krémek
Bőrprobléma:   Bőröregedés

Bőrmegújító nappali krém. Segít csökkenteni a ráncok és elszíneződések külsejét, valamint feszesebb érzetet nyújtani a bőrnek. "35+" korosztály számára.

Kiszerelés: 50 ml

vixon

2013. június 27.

SZERINTEM SZUPER A KRÉM!MINDEN TERMÉKET MEGVETTEM,MIKOR AKCIÓS VOLT!SZÉP LETT A BŐRŐM,MAGAM IS MEGLEPŐDTEM!MINDHA MEGFIATALODOTT VOLNA!

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2013. június 27.

borangyal

2013. április 18.

Nagyon jó ránctalanító

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2013. április 18.

Nagyon jó ránctalanító

edi74

2013. március 22.

együtt használom az ugyanilyen éjszakai krémmel, emulzióval és a kettős hatású szemkörnyék-ápolóval már hónapok óta. a krém nagyon finom, laza, kellemes illatú, könnyen felvihető és használata után kellemes érzés kerít birtokába :). az apróbb ráncok ellen hatékony, nagyobbak meg még hálistennek nincsenek. továbbra is ezt a termékcsaládot tervezem használni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2013. március 22.

kókusz90

Bőrprobléma: Kombinált
2013. február 10.

2 napja kezdtem el ezt a krémet használni a 7S ékszakai krémmel. Ahhoz is írok! ;) Szóval, nem fűztem nagy elvárásokat ehhez a krémhez, így csak a kis kiszerelést vettem meg. A legfontosabb nekem a fényvédő volt benne, minimum 25-ös kellet. Azért ezt választottam. El kell mondanom, hogy nagyon jó ez a krém! :) Könnyű, nagyon enyhe, finom illata van! Jó, firss, laza az állaga, nagyon egyszerű eloszlatni a bőrön! Érezhetően feszesít, bár a mélyebb ráncokkal nem igazán csinál sok mindent, de egy alap feszesítő krémnek jó! Szépen feltölt! A mínusz egy csillag azért van, mert talán jobban pótolhatná a vizet! Inkább egy icipicit zsírosít mint vízpótló lenne. Sminkalapnak jó, de a púdert semmiféle képen se felejtsük le róla, alapozó után!

Update: több mint egy hónapja használom. A hidratáló hatása most kevés. :( És ami még negatív tapasztalat, hogy sminkalapnak nem lehet használni, össze ,,kukacosodik" ha végig húzom rajta az ujjam akár szárazon, akár alapozóval. És úgy botrányos a végeredmény. :( Sőt!!! Az összetevői láttán biztosan nem veszem újra! Nem sok van már belőle, mert 5 ml-est vettem. Még jó!!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Kombinált |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. február 10.

lynus

2012. szeptember 10.

Akciósan jutottam hozzá, gondoltam ezer párszáz forintot mindenképp megér, kipróbálom lesz ami lesz alapon. Még keresem a tökéletes hidratáló nappali krémet ami ránctalanít is, legutóbb egy Niveát vettem, ami nagy csalódás volt! Ennek a krémnek az állaga igen könnyed, kevesebb is elég felvitelkor, könnyen eloszlatható. Az állagát tekintve először azt hittem ez a krém sem volt jó választás, de kellemesen csalódtam, mert a könnyedsége ellenére szépen feltöltötte az arcom, és hihetetlen bársonyos lett a tapintása. Könnyen felszívódik, mégis egy kis fényes, olajos érzetet hagyott maga után, azt hittem már ilyen is marad, de szerencsére teljesen felszívódott, és a végeredmény, hogy gyönyörű lett a bőröm. Mondom magam is meglepődtem!:)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. szeptember 10.

bandita

2012. július 19.

Az éjszakai krémmel együtt használtam ezt a nappali hidratáló krémet huzamosabb ideig. Hatékonyságát, állagát tekintve hasonlóan értékelem, mint az éjszakai krémet, azzal a különbséggel, hogy ez a krém nem csípett soha, mivel csak az éjszakai krémben van glikolsav.
A márka Ultimate családja szerintem hatékonyabb az apró ráncokra. Nagyon érzékeny bőrűek kis kiszerelésben próbálgassák ezt a családot is, szerencsére nagyon jó áron hozzájuthat bárki.
Könnyen felszívódó krémek, mitesszeresedést az egyébként erre hajlamos bőrömön nem tapasztaltam.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2012. július 19.

Antioxidánsok: Dilauryl Thiodipropionate, Punica Granatum (Pomegranate) Fruit Juice , Tocopherol
Hidratálók: Glycerin, Butylene Glycol

Részletesebb információ a smartskincare-en.

Ez egy nagyon új kozmetikai összetevő a piacon, ezért még nem nagyon hozzáférhető róla információ. Kozmetikumokban antisztatikus (elektromos töltődést megakadályozó) komponensnek használják, ezen kívül emoillent és bőrápoló tulajdonságú.

Ph szabályozó és maszkoló (nem kívánt íz és illat semlegesítése) segédanyag.

Phytol eo I i

Sűrűség szabályozó, átlátszatlanná tevő porszerű segéd anyag.

Sűrítő anyag, amit elsősorban gélszerű állag előállításához használnak

Ceteareth-20 eo I eu I al 2 3

A galanga (a gyömbérhez hasonló növény) gyökerének a kivonata. A növény az egyetlen ma ismert természetes forrása a gyakran használt UVB szűrő összetevőnek, a Ethyl Methoxycinnamate-nak, így fényvédő termékekben lakalmazva növeli a termék SPF értékét.Az összetevő napvédő hatásával kapcsolatban az Avon több szabadalommal is rendelkezik.  E szerint a szabadalom szerint a hatóanyag eredményesen csökkenti az AHA savak (főleg tejsav) okozta irritációt a bőrben, illetve pigmentfolt halványító tulajdonságai is vannak a melanin képződésében fontos szerepet játszó enzim, a tyrosinase blokkolásával.

Emulzió stabilizáló, sűrűség szabályozó és hajfixáló szilikon féle.

Emulgeálószer, felületaktív anyag.