Avon

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Hidratáló krémek
Lelőhely:   tanácsadónők, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: Nyuszi1, az összetevőket feltöltötte: Timibaba27, Módosítva: 2016. augusztus 23.

Lelőhely:   tanácsadónők, online
Kategória:   Hidratáló krémek

Virvatuli

2016. december 7.

Most használtam el. Ott csücsült a szekrényben egy ideig, mert amikor megvettem, nem tetszett, szúrós a szaga, fura az állaga, és csípte a bőrömet. Nemrégiben a kezembe akadt, és gondoltam, adok neki még egy esélyt, mielőtt kidobnám. Sem az illata, sem az állaga nem lett jobb közben, na de a hatása! Rendszeres használattal pár hét alatt kisimította és feltöltötte az arcomat, olyan üde és feszes bőrrel ébredek reggelente, hogy öröm rá sminkelni. Mitesszerem is sokkal kevesebb van. Meg is kérdezte valaki a minap, hogy mit csinálok, hogy ilyen szép a bőröm. A tégely alját kapargatom, őszintén sajnálom, hogy már nem gyártják, szívesen újravenném.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2016. december 7.

Daniella11

2013. október 28.

Elég hatásos, tényleg simít, ránctalanít. De pár nap után nem bírtam tovább használni, mert piros, száraz, hámló foltok jelentek meg a bőrömön, mint egyébként sok más krémtől is. Azért kap tőlem négy csillagot, mert ha valakinek kevésbé érzékeny a bőre, akkor jó választás lehet, tud annyit, mint a drágább szérumok. Egyébként hébe-hóba azóta is használgatom heti egy-egy nap, mert úgy nem okoz panaszt.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. október 28.

edi74

2013. március 15.

zselés állagú, tényleg elég zsíros hatású, ahogy felkenem, de aztán nagyon hamar felszívódik és kellemes tapintású lesz az arcbőr. még csak az első tégelyt használom, de összességében meg vagyok elégedve vele. egy hátránya számomra, hogy csillogok tőle, és ezt nem is értem, miért vannak benne ezek a csillámos szemcsék... valaki tudja? csakis ezért 4 csillag.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2013. március 15.

floraligeti

2013. február 13.

Sajnos nem bírta a bőröm, ezért anyának adtam. Nem találkoztunk egy hétig majd feltűnt, hogy az arca kisimult, szinte ragyog. Ő 50-en felül van, bizonyára ennek a korcsoportnak a legmegfelelőbb. Az ő példáján adok a krémnek 5-öst.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. február 13.

karakumsivatag

2012. június 26.

Érdekes állaga van, néha kicsit csíp, de tényleg hatásos. Kisimítja az arcbőrt.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2012. június 26.

Érdekes állaga van, néha kicsit csíp, de tényleg hatásos. Kisimítja az arcbőrt.

trix

2012. március 8.

Az én érzékeny,száraz bőröm nem bírja.Kipirosodik és kipattog tőle.Sajnos el kellett ajándékoznom,mert nem tudtam használni.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2012. március 8.

Nyuszi1

2012. január 28.

Zselé állagú emulzió. (35 év felettieknek, én 42 évesen használom.) Ahhoz képest, hogy egy olcsóbb kategóriájú termékről van szó, nagyon meg vagyok vele elégedve. Sokkal jobb, mint a L'oreal krémeim!!! Elsőre kissé zsírosnak tűnik felkenéskor, de teljesen felszívódik, nem zsírosítja a bőrt! Legközelebb is megveszem, akciósan kifejezetten olcsó volt (2300,- Ft). :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2012. január 28.

Antioxidánsok: Pueraria Lobata (Kudzu) Symbiosome Extract
Hidratálók: Glycerin, Propylene Glycol, Trioxaundecanedioic Acid
Kémiai hámlasztók: Glycolic Acid
Peptidek: Heptapeptide-6, Palmitoyl Oligopeptide, Palmitoyl Tetrapeptide-7, Palmitoyl Tetrapeptide-10

Emulzió stabilizáló, sűrűség szabályozó és hajfixáló szilikon féle.

Phytol eo I i

Színezék. Lila színű.