Avon

Ár:   4599 Ft   Kategória:   Hidratáló krémek
Kiszerelés:   50 ml   Bőrtípus:   Normál
Lelőhely:   tanácsadónők, online   Bőrprobléma:   Bőröregedés

A krémet feltöltötte: zsuzskag, az összetevőket feltöltötte: anonymous, Módosítva: 2016. augusztus 23.

Lelőhely:   tanácsadónők, online
Kategória:   Hidratáló krémek
Bőrtípus:   Normál
Bőrprobléma:   Bőröregedés

Látható változást hoz a bőr természetes öregedésében. Stimulálja a "fiatalságproteineket" és segít növelni az egészségesebb fiatal bőrsejtek termelődését. Aktiválja az "átformáló proteineket", hogy segítsenek helyreállítani a bőr fiatalos szerkezetét.

Avonlany

2019. április 25.

Az illata kellemes, enyhén parfümös. Elég nehéz és tápláló krém, így nehezebben szívódik be. Nem hagy ragacsos érzetet, selymes marad utána a bőr.
Fényvédős, ami szerintem nagy pozitívum, én a gél szérummal együtt használom.
Napozás előtt imádom használni, védi a bőrt és táplálja.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. április 25.

Fényvédős, ami szerintem nagy pozitívum, én a gél szérummal együtt használom.
Napozás előtt imádom használni, védi a bőrt és táplálja.

krimoka

2012. június 5.

Kis kiszerelésben vettem, és kb egy hete használtam mikor észrevettem, hogy kis pattanások lettek tőle az államon. Szerencsétlen módon egyszerre kezdtem használni az éjszakai krémjével. Így nem sikerült kiderítenem, hogy végül melyik okozza, félre tettem mindkettőt.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2012. június 5.

Cu2tka-baba

2012. május 24.

Nahm akkor én is leírnám a véleményem. Én anyukámnak vettem anyák napjára egyet, mert ő sajnál magára költeni ilyesmiben. Azt mondta, hogy kicsit nehezen szívódik be és elég zsíros. Ez pozitívum, mivel neki szinte repedezően száraz a bőre és nagyon nehezen tudja hidratálni anélkül, hogy olyan lenne az arca mintha belefeküdt volna egy vödör olajba. Nem tudom h az öregedésen mennyit segít, mert ő nem túl ráncos, de a szeme alatti sötét foltokat illetve a karikásodást és duzzanatot lelapította. Sokkal egészségesebb színe lett az arcának. Annak pedig külön örülök, hogy fényvédőt is tartalmaz. Ár értéket tekintve szerintem megállja a helyét.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. május 24.

bandita

2012. május 4.

Kis mintám van ebből a krémből, érdemi véleményt még nem alkotnék róla, mostanában nem tervezem használni. A márka Anew termékcsaládjából használtam már pár arckrémet, szerintem nem rosszak. A dobozon külön fel van tüntetve, hogy a szemkörnyékre ne kenjük! Glikolsavas termék, csak arcra, nyakra, nem szemkörnyékápoló.

Kiegészítés: Szia Hadri, a fenti véleményemet, amelyet kifogásoltál, kifejezetten a terméknek és az esetleges felhasználóinak szántam és jóindulat vezérelt. A vádaskodást kikérem magamnak, nem használtam sértő kifejezéseket, értelmi képességeidet nem vontam kétségbe.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2012. május 4.

Hidratálók: Butylene Glycol, Glycerin, Dimethiconol, Lactic Acid
Kémiai hámlasztók: Glycolic Acid, Lactic Acid
Peptidek: Palmitoyl Tetrapeptide-10, Heptapeptide-6

Squalane eo 1 0

Phytol eo I i

Felületaktív anyag, emulgeálószer és sűrítő anyag.

A galanga (a gyömbérhez hasonló növény) gyökerének a kivonata. A növény az egyetlen ma ismert természetes forrása a gyakran használt UVB szűrő összetevőnek, a Ethyl Methoxycinnamate-nak, így fényvédő termékekben lakalmazva növeli a termék SPF értékét.Az összetevő napvédő hatásával kapcsolatban az Avon több szabadalommal is rendelkezik.  E szerint a szabadalom szerint a hatóanyag eredményesen csökkenti az AHA savak (főleg tejsav) okozta irritációt a bőrben, illetve pigmentfolt halványító tulajdonságai is vannak a melanin képződésében fontos szerepet játszó enzim, a tyrosinase blokkolásával.

Szójabab csíra kivonat. A szójababról részletesebben lásd szójaglicin.

Sűrítő anyag, amit elsősorban gélszerű állag előállításához használnak

Emulgeálószer, felületaktív anyag.