Avon

Ár:   1199 Ft   Kategória:   Lemosók, Tonikok
Lelőhely:   tanácsadónők, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: agi.greendaygirl, az összetevőket feltöltötte: gigi, Módosítva: 2016. augusztus 23.

Lelőhely:   tanácsadónők, online
Kategória:   Lemosók, Tonikok

Pro energy komplex-szel a fakó bőr, fáradt külső, finom vonalak és tág pórusok csökkentéséért.

25+

Helia-D Botanic Concept Ápoló Krém Tokaji Bor Kivonattal

Helia-D Botanic Concept Ápoló Krém Tokaji Bor Kivonattal
alexa12

Vivien90

2018. július 20.

Isteni az illata, egyébként teszi a dolgát, szóval nagyon szerettem, kár hogy nem lehet már kapni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. július 20.

Esztuci

2018. május 22.

Annyira nagyon szerettem. Mielőtt kifutott sikerült még lecsapnom rá, mivel reméltem hogy újra elkezdik gyártani valami új csomagolásban, sajnos csak egyet vettem. Azóta is bánom, és remélem hogy újra szembe jön velem valahol. Ez volt az egyik legjobb. Az illata, az állaga, a hatása... Még reménykedem.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. május 22.

Bubucim

2018. április 11.

Nagyon szerettem ezt az arctisztítót. Egyrészt sokáig elég volt, másrészt szuperül tisztított. Akciósan vettem még a kivonása előtt. Ha minden igaz, valamilyen Anew Vitale arctisztító visszatér az Avonhoz. A májusi katalógusból lehet már belőle mintát rendelni. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. április 11.

koczanemese

2017. október 23.

Lehetne szebb az INCI-je. Az ára jó, jól tisztít, puha marad a bőröm tőle. Kevés is elég. Az illata finom, tisztaság illatú, de picit piros marad a bőröm utána. Valószínűleg a benne lévő illatanyagtól.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. október 23.

robszinka10

2016. július 28.

Nekem bejönnek ezek a ragadós, gél állagú arctisztítók. Szépen tisztít tényleg, az ígérteket betartja, ára sem rossz.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. július 28.

Dea

2016. július 15.

Nagyon jó! Egy borsónyi mennyiség kell csak belőle, jól tisztít, mintha ápolna is, ha nem lenne benne ez az irritáló összetevő 5 csillag lenne...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. július 15.

agoeniko

2016. június 16.

Sajnos már nem nagyon lehet kapni, de imádom. Isteni az illata, és nekem a pattanásos bőrömmel is csodát tesz. Bármikor újravenném :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. június 16.

kissenikor

2016. január 29.

Nagyon szerettem az illatát, az állag is jó (a tubus nem a legszerencsésebb, jobb lenne pumpásba). Picikét szárított és húzta az arcbőrömet, de egészen jó volt, bár nem vettem újra.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. január 29.

Kishoshi

2016. január 25.

Sűrűbb állagú zselés lemosó.Isteni illata van,jól tisztít.Az arcom láthatóan kevésbé gyulladt a pattanásoktól.Engem egy picikét mintha szárítana,de nem zavaróan.Jó szívvel ajánlom!

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. január 25.

SimonKrisztike

2015. december 16.

Jô kis arclemosô, kellemes illatú, gyengéden tisztìt es àpol.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. december 16.

Jô kis arclemosô, kellemes illatú, gyengéden tisztìt es àpol.

Gyulladáscsökkentők: Salicylic Acid
Hidratálók: Glycerin, Butylene Glycol