Avon

Ár:   2899 Ft   Kategória:   Sminkek arcra
Lelőhely:   tanácsadónők, online   Bőrprobléma:   Egyenetlen bőrfelszín

A krémet és az összetevőket feltöltötte: illesbb, Módosítva: 2016. július 20.

Lelőhely:   tanácsadónők, online
Bőrprobléma:   Egyenetlen bőrfelszín

Bőrfinomító Perfect Cell komplex-szel és selyemkivonattal alkották meg, így hozzájárul a bőrsejtek megújulásához és a bőr belső szerkezetének újjáépítéséhez. Segít abban, hogy a bőr tónusa egyenletes maradjon és csökkenjen a ráncok megjelenése. Rövid időn belül segít javítani a smink megjelenésén és tartós matt fedést biztosít; akár 2 héten belül egyenletesebbé teszi a bőrt és ragyogóbbnak mutatja bőrt.

Kobold

2018. július 27.

Sajnos zsírosodik alatta a bőröm, rosszabb, mintha nem is lenne semmi az alapozó alatt. És nagyon illtos

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. július 27.

galagonyanya

2017. július 31.

Mielőtt az arcodra kened ezt az agyonillatosított szilikonbombát, vess egy pillantást az összetevőire! Tele van szintetikus anyagokkal. És nem is különösebben hatásos. Ha felvitel után mattít is, a hatás kb. fél óráig tart, utána mintha ott se lenne... És még valami. Rém gusztustalan, amikor a krém a tubusban szétválik egy fehér meg egy zsíros részre, és amint kinyomnád a tubusból, a zsír folyik szét az ujjaid között...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. július 31.

anettvagyok

2017. június 15.

Kellemes az illata és nagyjából egy borsónyi elég is az egész arcra. Az illata túl erős nekem, ezért levonok egy csillagot, de funkcióját szépen betölti, megéri a kiadást.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. június 15.

Vichy

2017. június 4.

Még olyankor rendeltem mikor, egyetlen egy komment sem volt itt ehhez a termékhez. Azóta pedig mindenki 5 csillagosra értékelte, amit megtudok érteni. Elképesztően jó primer, sosem gondoltam volna, de simán kibír egy napot az alapozó a zsíros bőrömön, ha ezt a használom előtte. Elsőre nekem nagyon furcsa állaga volt, előfordult, hogy "vizesen" jött ki a tubusból, és erősnek éreztem a parfümös illatát, de azóta már a második tubusnál tartok és imádom. Szépen kiegyenlíti a pórusokat és nagyon selymes bőrt varázsol, és bár érezhető felkenés után egy púderes finish, de amint rákerül az alapozó a bőrre mindez megszűnik. Tartós alapot ad, magában is használható, remek termék!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. június 4.

dorottya96

2017. április 8.

Ezzel a krémmel eléggé furán kezdődött a viszonyunk. Vagyis.. Nappali+éjszakai krémet szerettem volna, és gondoltam rendelek mintákat. Rendeltem, és el voltam ájulva a nappali krémtől, hogy mennyire sima és mennyire púderes tőle az arcom és, hogy emellé nem is kell primer..Meg is rendeltem, de nagy szomorúságomra nem az volt benne mint a mintában... Aztán amikor le volt árazva ez a sminkalap, gondoltam egy próbát megér. Megrendeltem és ő volt az. Ő volt abban a bizonyos mintában. Elképesztően megörültem, és azóta is elválaszthatatlanok vagyunk. Rengeteg primert próbáltam, de ez a legjobb az összes közül. Egyértelműen újravevős! Ja és az illata is csodás!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. április 8.

mariann33

2017. március 15.

Évek óta nem vettem Avon terméket,a sorozatos csalódás miatt.Ezt kimondottan a kedves előttem szóló véleménye alapján rendeltem meg.Ezúton is köszönöm a véleményt,egyébként sosem rendeltem volna meg.Nagyon érdekes állagú krém,illetve mikor felkenem az érdekes.Nagyon könnyű viselet,nem érzem azt,hogy nem lélegzik a bőr.Nekem a pórusokat nem teszi láthatatlanná,de mégis olyan szép végeredményt produkál.Jó rá alapozni bármilyen alapozóval.Az illata elsőre valóban erős,viszont kellemes illat.Második használattól nem is éreztem erősnek így engem nem is zavar.Mosr végre kellemesen csalódtam!Újravevős,ráadásul az ára is jó,nagyon kevés kell belőle.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. március 15.

sophia1110

2017. február 16.

Barátnőm ajánlotta nekem ezt a krémet és milyen hálás vagyok érte!
Nagyon hamar beszívódik, selymes érzetet hagy a bőrön. Nekem zsíros a bőröm, de ezzel a sminkalappal tartós marad egész nap a sminkem. Egy hete használom és az eddigi tapasztalatok alapján simán kenterbe veri a Smashbox primerét. A pórusok szinte láthatatlanná válnak a használatával. Illetve a bőrképem határozottan javult.
Az egyetlen negatívum az illata, ami nekem nem jött be egyáltalán. Túl erős, de annyira meg vagyok elégedve vele, hogy ezért most nem vonok le csillagot.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. február 16.

Barátnőm ajánlotta nekem ezt a krémet és milyen hálás vagyok érte!

Antioxidánsok: Dilauryl Thiodipropionate
Hidratálók: Caprylyl Glycol, Glycerin, Hydrolyzed Keratin, Hydrolyzed Silk
Peptidek: Palmitoyl Tetrapeptide-10
Vitaminok: Panthenol

Sűrűség szabályozó, átlátszatlanná tevő porszerű segéd anyag.

A vörös acsalapu levelének kivonata. A CosIng hivatalos funkció besorolása szerint bőrkondícionáló hatású összetevő.